• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
holky vy berete uplne jiny drogy nez ja
27. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
peci: tak to je fajn, že to jde tak rychle. Tentokrát to musí klapnou :wink: a čím budeš stimulovat tentokrát?
27. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
a copak budeš brát ty??
27. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
misi: to máš pravdu...ale bez hýčkání to prostě nejde. :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
ja jsem se to zkousela najit jak se to jmenuje, ale nenesla a nepamatuju si jak se to jmenuje, ale doma kouknu a napisu, vim ze to zacina na SU :sweat_smile:
27. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz
No kdyby to záviselo jenom na tom,tak poctivě hýčkám 24 hodin denně celých 9 měsíců :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz
Peci ja jdu ve čtvrtek na ultrazvuk,už by mělo byt srdíčko tak jsem strašně nervozní,ale budu vědět co se v tom mém břichu děje a taky doufam že mimísek je kde ma byt,hodně čtu o tom mimoděložním tak pak přemyšlim jestli je ten muj kde ma byt,ale na druhou stranu si říkam že bych se možna cítila nějak jinak,že bych měla třeba bolesti nebo tak něco.No už jsem takova moc si všechno zabírám :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz
No o mimoděložním mi ani nemluv,mě břicho bolí pořát,ale já myslím že by to byly spíš silnější bolesti,křeče,ne? Ještě tohle k tomu zase... :confounded:
27. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
salopka-glostík a menogon a ještě mi napsal nějaké tablety, ale recept si vzal manžel, že je vyzvedne, tak nevím, jak se jmenuji, potom pisnu
27. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
nani-všechno je jak má být v naprostem pořádku, neboj :slight_smile: moc držím palečky
27. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
peci: hotové drogové doupě, ale důležitý je, aby to podpořilo tvoření kindr vajuch :wink:
27. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
nana: neboj, určitě je mimísek tam kde má být. mimoděložní těhotenství, to by ti bylo vážně hodně zle. jsou u toho šílené bolesti.
27. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
salopko-já to vydržím, jen aby to vyšlo, nic jiného si nepřeju, jako všechny tady :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
peci: Já vím. a budu moc a moc držet pěstičky, aby to vyšlo a konečně bylo mimi. Prostě se to už musí zlomit.
27. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holčičky, tak jsem druhý den v práci :frowning2:
Mám obědovou pauzu, tak si vás alespoň přečtu, zatím vás jen zdravím !!!

Albi ? Nejela si dneska pro mimísky ?
27. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jmyslím že to má Albi na 13.00 jestli se nepletu,tak to je za chviličku :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
Abig taky tě moc zdravím. :slight_smile: jak je v praci?snad dobry :slight_smile:
Taky si myslím že mimiděložní by byli hrozne bolesti
Miši ty nemysli na mimoděložní myslím že by to byli hrozne křeče :frowning2:
27. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
abig: ahojda..tak přeju k obědu brou chuťku a hlavně se nepředři :wink:
27. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz
Jinak albi hodně štěstíčka :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz
nana: tak tak...mimoděložní těhotenství má hodně podobné příznaky jako slepák a tak.
27. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
To asi jo,ale já si myslím že když si mě teď hlídají,tak by asi žádné vážné nebezpečí nehrozilo,to spíš když někdo otěhotní a neví o tom...
27. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
Salop, přeji hodně štěstí, ať se prcci řádně zavrtávají.

Cutce, já jsem měla Puregon !!! U obou pokusů.

Peci, tak to je super, že můžete jít hned na další pokus. TO nám to výjde skoro na stejno, ty IVF a já KET.
27. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
solopko asi jo.Dřiv jsem nad takovema věcma vubec nepřemyšlela a ted mi z toho někdy opravdu hrabe :angry:
27. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
abig ahiojky, super, těším se, ted jim to ukážem :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
snad už je na nás taky řada,ne? :wink:
27. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
Pecicko, doufám :wink: Včera jsem přišla do práce a první,co bylo ? Tak co ? No už je na čase, nejste nejmladší .... no stálo to za facku, ale co jsem měla dělat, a dnes mi otec mého šéfa (zlobí se na něj, že to na nás prásknul) řekl, že mám vyměnit chlapa :frowning2:
Kdybychom se nesnažili o miminko už tak dlouho, tak mě to tak nerozhodí .... kdybych věděla, že nemusíme na IVF, tak asi hledám novou práci, už se mi tady těžko pracuje, ale co nadělám, v dnešní době razí heslo, drž hubu a krok ... a taky slibem nezarmoutíš :grinning:
27. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
Já už šmejdím po bazarech na netu a objednávám :grinning: :grinning: Jsem praštěná,ale prostě mi to nedá.....

Holky mimoděložní by jste rozhodně poznaly,nemám osobní zkušenosti,ale tady se toho hodně dočte na koníkovi....naštěstí my co jsme bez vejcovodů,tak nám to nehrozí :sweat_smile:
A dnes jsem si v lékárně koupila zázvorový čaj a lízátka na nevolnosti(třeba je ani nebudu potřebovat),ale VŽDY PŘIPRAVEN!!!!!A nic mě nezaskočí :grinning: :grinning:
27. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
Peci, jak to máš s PN?
27. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
abig-vykašli se na ně, nestojí ti za to, jsou to hloupé řeči lidí, kteří se s tím nikdy nesetkali a vůbec nemají ponětí, co nás to stojí síl a nervů. Osud nám to tak nadělil a své chlapy milujeme,ne? Tak at si trhnou, nám se to stejně podaří, sice malinko jinou cestou, ale co už :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
abig: díky
nana: se nedivím..taky si někdy připadám,že jsem magor:o))co člověk prostě pro mimi neudělá :grinning:
určitě už je čas a řada na nás všechny
abig: koukám,že taky příjemný :unamused: ale kašli na ně a za chvilku další pokus a budeš doma :wink:
Mně dneska volala kolegyně z práce a náš ředitel prý..a kdy se jako míní vrátit do práce. Přitom jsem mu říkala, že minimálně tři tejdny doma budu. Fakt na facku.
27. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.