• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
eviku: mno však nakupuj :grinning: si to zasloužíš:o) a na co ten zázvorovej čaj?
27. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
vůbec se o pn nezmínil, Maruška dala další razítko, lístek na peníze a na kontrolu si budu volat
Abig to je špatný,když chodíš do práce s nechutí!!!!!!Ale já to vidím,že už brzy to skončí :grinning: :grinning: S Peci a i s náma ostatníma budeš těhulkovat doma u koníka a bude ti fajn :grinning: :grinning:
eviku-ty jsi taky na PN?
27. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
Salop ten je prý vynikající právě při těhu nevolnosti...jsem vyčetla taky tady na jiné diskuzi :grinning: Lepší než ty lízátka....
27. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
Peci já jsem doma pořád.....Jsem vlastně taky takový PN-pracovní netáhlo!!!!Aspoň nemusím řešit vycházky....ale zase jsem bez penízků :frowning2: holt se musí taťka snažit :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
A lízátka mají dost cukru... Ale vy už asi na linii nehrajete na příštích pár měsíců,co? :grinning:
27. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
Abig mě taky v práci jeden blb řekl ať nechodím na IVF a jdu radši s ním,že mi pomůže. No strašně vtipné,opravdu,ale takových volů je hrozně moc...
27. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
Misi já bych i hrála na tu linii,ale nějak mi to nejde :grinning: :grinning: Jen jsem to koupila na vyzkoušení,tak uvidíme...zatím je mi tak nějak dobře!!!Ťukťukťuk!!!!
27. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ségra se po lízátkách pravidelně poblila.. :grinning: Tím tě nechci odradit,já mám sestru která zvrací u všeho,nedokážu si představit jak za měsíc bude přebalovat :grinning: :grinning: To bude sranda...
27. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
jo holky taky jsem si tím v praci prošla a ještě horší k tomu že dělam skoro se samýma mužskyma,ale nechci na ně nadavat jsou fajn,jen mě taky někdy štvali ty jejich připomínky ža mam změnit koně atd,ale vždycky jsem měla pro ně řadnou odpověd,ale naštěstí meho přitele v praci všichni znají nebot jsme se v praci seznamili,ale pak šel pracovat do jine firmy kvuli lepšímu platu,nebot cukrovar se moc nepřetrhne s penízkama,ale ja na ženskou jsem tam byla spokojena.Tak vím že to bylo vždycky ze srandy :slight_smile: No ale někdy mě to fakt štvalo ty kecy :angry:
27. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
No on prostě kdo si to neprožije,tak nemůže pochopit jek je to strašně těžké a kolik to stojí nervů a trápení,ale to je asi normální...
27. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
Misi tak to má ségra nějak citlivej žaloudeček :grinning: Tohle třeba bude jiné a nebude ji to vadit....jinak nastoupíš ty a budeš se připravovat na svoje :slight_smile: Můj manžílek má na některé věci taky choulostivý pajšl a na pokakání v plínce obzvláště,takže po něm chtít,aby přebalil,je nemožné :grinning: :grinning:
27. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz
eviku: tak to jsem nevěděla :grinning: díky za info. zázvorovej čaj mám ráda a právě jsem myslela, že v těhu se nesmí. taky co člověk může a nemůže, to asi bude taky něco:o)
27. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
Salop tak zázvor se určitě může....s některými bylinkami je problém,v těhu se nemůžou a co prý také není dobré je skořice....ale teď to nebude myslím takový problém s jídlem,jako potom s kojením...já jsem při Báře nekojila,takže nejsem znalá,jak to chodí,ale je to asi pěkný opruz si to hlídat.....ale zase to kojení vyjde levněji než umělá dneska....to je pálka!!!!
27. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
Peci, tak to ti "závidím", že máš PN, já myslela, že budu taky do KETu a že budu mít lepší vycházky a budu moci pracovat z domu a jednou za týden bych to šla zkonzultovat do práce ...
Jinak jsem šéfovi oznámila, že za měsíc půjdu na nemocenskou znovu, tak mi řekl fajn, to nejhorší máme za sebou, teď to vadit nebude, ale přineste si noťas, budeme spolu on-line a budete pracovat z domu :grinning:
27. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
evik: skořice...néé..tu miluju:o)) Mno pálky to jsou, to téda. A když má člověk jedlíka, tak to pak stojí za to. Prostě ví na čem mají vydělávat.
27. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
Tak zlatíčka,přece jen mi to nedalo a volala jsem do Caru a sestra mi říkala že se to objevuje i takhle dlouho to špinění a ať dopíchám a dojím léky a vydržím do krve,že se teď nedá nic dělat. Jen kdybych začala krvácet silně tak do nemocnice,no snad nebude třeba... Tak mě trošku uklidnila...
27. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj děvčata, před chvílí jsme dorazili z Brna. Máme zaveden jednu blastocystu a jednu expandovanou blastocystu, včera už měli přes sto buněk a proto mi v caru nedali včera info, prý se to už nepočítá :slight_smile:
Ale co mě zarazilo je sliznice, na kontrole jsem měla 12mm a teď 9mm- nějaký divný :confounded: Ale snad to bude stačit.
Takže mám mimísky jako Abig. Uvidíme teď. :wink:
27. dub 2010 v 15:14  • Odpověz
Gratuluju ke krásným bublinkám a přeji hodně štěstí ,ať to vyjde:slight_smile:
27. dub 2010 v 15:17  • Odpověz
albi gratuluji a s tou sliznicí ja při ultrazvukove konrole měla sliznici 13,11 no a v zavěru při ET 10mm taky jsem to nechapala :wink:
27. dub 2010 v 15:26  • Odpověz
Nan já myslela, že se bude víc zvedat.
27. dub 2010 v 15:27  • Odpověz
Každopádně nan- jsi těhotná- to je zásadní! :wink:
27. dub 2010 v 15:29  • Odpověz
no ta ja si taky myslela ani jsem neměla odvahu se zeptat proč se zmenšuje,ale jak řikaš jsem těhu tak to žadny problem pravděpodobně není :slight_smile:
27. dub 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahojte
tady to nějak žije,já ted přijela z nemocnice a přivezla jsem si stimulační taštičku s injekcema,tak ted už jen čekat na MS.
Nedočítám,jen jsem to tak zběžně prolítla,bavili jste se o mimoděložním,no já jsem asi exot,mě nebolelo břicho vůbec,ani jsem moc nekrvácela,přišlo se na to z krve a pak to byla rychlovka a na sál.Ale vás se to týkat nebude ani jedné z vás nebojte.
tak zatím pa
27. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
atlaselko ahojky no vidíš mrška dorazí co by dup a začneš stimulovat a pak těhulkovat :slight_smile: a jak se ti to mimoděložní projevilo na krvi,klesalo ti hcg nebo jak?
27. dub 2010 v 16:05  • Odpověz
Jj už aby to bylo :wink: no první krev od ET byla pozitivní,druhá taky,HCG krásně stouplo,takže to vypadalo že v pohodě,už jsme se radovali,no pak na UTZ nebylo nic vidět a HCG se zastavilo.To jsem ale nechápala proč jsem byla na revizi,no ale po revizi pořád nějaké HCG bylo,jezdila jsem tam snad obden několk dní,ještě že přítel byl doma,tak mě tam vozil.No pak poslední v pondělí a když jsem si volala pro výsledek,tak prej at okamžitě přijedu se sbalenou taškou,to bylo nějak 11h dopo a v jednu už jsem myslím měla po LPRSk operaci.Právě že na to nejdřív nepřišli,protože mě nic nebylo,ani žádné bolesti :unamused:
27. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
no ale přece na utz vidí že tam nic není,ne?
27. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
Jo viděli,mě to nějak došlo až pak,proč jsem vůbec musela podstupovat revizi,když v děloze nic nebylo
27. dub 2010 v 16:39  • Odpověz
ty jo to je mazec,raději na to ani nebudu myslet a ty Miši taky ne :unamused:
27. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.