• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
To jo teda,to tě hnali zbytečně... pak se spolíhej na doktory... Jenže člověku nic jiného nezbyde.
27. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
Někde jsem četla že riziko po IVF je asi jenom 2%
27. dub 2010 v 16:41  • Odpověz
No právě člověk je v šoku z toho co se stalo,kouká a co má jiného dělat jak píšeš.Takže mě vzali zdravej vejcovod a druhej mám v pr....už dávno.Já jsem myslela že dokonce víc,ale třeba se pletu,stejně je to takové zvláštní,když se embria dávaj přímo do dělohy a oni pak cestujou a dostanou kam nemají mršky.Nojo no,co se dá dělat
27. dub 2010 v 16:46  • Odpověz
tak to je v poho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2010 v 16:47  • Odpověz
Nene nemyslete na to holky,já už končím,slibuju :wink:
27. dub 2010 v 16:48  • Odpověz
myslela jsem ty dvě % :wink:
už nebudeme na to myslet :slight_smile:
albi: tak gratulace veliká. a kdy máš testovat?
No doufám že se mě ty procenta vyhnou :slight_smile: Ale stím jsme do toho bohužel šli. No ale kdyby nás tady bylo víc tak jim strháme statistiky :slight_smile: Při přirozeném otěhotnění je to dokonce jen 1%
27. dub 2010 v 16:49  • Odpověz
Ahojky děvčata,takže jsem dneska byla na ultrazvuku,máme ale jen jednoho bobíska,Srdíčko ještě vidět nebylo je brzy ale aasi bude příští týden.Jinak Albi posílám těhu flusanec a neboj já měla sliznici necelých 9 mm taky,takže neboj.Atlesko super takže za chvíli budešš taky v tom zhonu a já pak taky na tebe flusnu těhu kemrouše,ju???
Nany a co ty???Ctvrtek je tu co by dup,už ted držím pěstičky.
Miši na tebe taky pořád myslím??
Kdoví co dělá Mišanda.A co ty Evíku jak je???
27. dub 2010 v 16:51  • Odpověz
Doufám že se vyhnou nám všem,ale to je jako by si 2% lidí uřízli prst a já se bála že si ho uříznu taky.. To by byla velká náhoda,není to tak časté
27. dub 2010 v 16:51  • Odpověz
zazy: mno tak krásný..jeden bobísek se má čile k světu. tak tfuj tfuj tfuj a užívat a opatrovat se.
27. dub 2010 v 16:53  • Odpověz
Zazy tak to je krásný jedno miminko,gratuluju ti. moc moc moc... Já čekám až do ofiko testovní,nebudu se zbytečně nervovat,takže pak hned podám zprávy... Test co jsem měla doma jsem použila,takže teď nekupuju,nebo budu schopná hledat tu čárku každý den... Ale když mi sestra řekla že se objevuje to špinění i takhle dlouho,tak mě trošku uklidnila...
27. dub 2010 v 16:56  • Odpověz
Zazy to je krása,gratuluju a jj budu ráda za toho kemrouše :grinning:
Holky já riskuju,peču palačinky,co si přítel poručil a jsem na netu,no jedna je taková tmavší,ale jinak se povedli :wink:
27. dub 2010 v 17:12  • Odpověz
atlaselka: mno aaa...tmavší jsou na krásu :grinning: palačinkám to rozhodně nevadí :grinning: uvidíš, že bude mlaskat i tak
27. dub 2010 v 17:13  • Odpověz
jj mlaskat bude,čekám až přijede,dnes dřív než obvykle,tak trochu oslavíme jeho zítřejší svátek jen ve dvou.A včera právě tak nadhodil,že by si dal,tak mu udělám radost :wink:
27. dub 2010 v 17:15  • Odpověz
Mno hezkýýý..to bude milé překvápko. Tak to bude mlaskat dvojnásob:o)Tak to hezky oslavte..sladký začátek..hmm:o)
27. dub 2010 v 17:19  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: díky
27. dub 2010 v 17:27  • Odpověz
palačinku bych si taky dala.Ja si udělala obložený talíř taky dobry :wink:
27. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
Tak holky,to bylo zase odpoledne....byly jsme s malým pesanem na stříhání,tam jel jako ovce a zpátky se vrátil jako krysička :grinning: Ale je naprosto skvělý a hodný,vůbec neprotestuje a drží,tak to probíhá celkem v klídku a hrozně se mu muselo ulevit :grinning:

Albi takže taky krásná embryjka.......přeji ti,aby to vyšlo :slight_smile: :slight_smile: Aspoň jedna blastoška se musí přicucnout!!!!

Zazy výborně,tak jedno miminko,ale myslím,že to stačí nééé?Krásně si to užijeme,budeme si je pěkně rozmazlovat :grinning: :grinning:

A docela jste mě namlsaly s palačinkama :sweat_smile: Teď už je asi dělat nebudu,ale zítra si je udělám :grinning: :wink:
27. dub 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahoj holčičky, tak jsem dnes byla poprvé v práci a můžu říct, no humus.....jsem totál grogy, jo ty tři týdny lehára jsou poznat.
Albi, moc ti gratuluji a šetři se.
Zazy, za týden už srdíčko určo bude neboj.
27. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahojky,přeji krásný den,vypadá to na hezké počasí...

Já musím utíkat na krev na endokrinologii... Už jsem úplně zmatená. Od mynulé kontroly(před stimulkou) mám za to že další je 28.4 a ejhhle. Dnes, 28.4 je středa a pí Dr, je tam pouze út a čt,takže se někde stala chyba. Tak se jdu podívat na kartičku a tam je datum 13.4,takže jsem to úplně zazdila. Doufám že mě zítra vezme a budou výsledky v pořádku...

Jinak už jsem přestala špinit a bříško bolí pořát,tak si říkam že kdyby to byly menstruační bolesti,tak by už odezněly,no uvidíme...
28. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Misi, ať ti to dobře dopadne! :slight_smile:
28. dub 2010 v 08:32  • Odpověz
dobré ranko holky
ani vas nestíham dočíst je neco noveho
tak ja jsem objednana a imunologii v polovine kvetna na odbery a 21.6. tam mam prijet znovu nevíte nekdo proc myslela sem ze výsledky poslou do gennetu jinak další návševu mam 1.6. a tam se dohodneme čim a kdy začnu stimulovat dr řikal že když bude vse ok muzu začít v červnu :wink: ale asi mi dají jiný léky i pres to že vajuch bylo dost no tak uvidimme tentokrát sem byla po dlouhé době zase natčená fak bezva přístup chodím totiz k jinému dr :grinning:
28. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
Koukám že tady to dneska žije :grinning: Mě sestra dneska nemohla najít žílu,tak mám na ruce pěknou modřinu,mě se snad ty žíly strácí nebo co... :confused:
Zítra si jdu pro výsledky,tak jsem zvědavá jestli se mi to zase rozházelo,no uvidíme... Jdu si něco ukuchtit a dneska leháro,nechce se mi nic dělat,jsem čím dál víc línější. Jestli se budu muset vrátit do práce tak to bude boj než si zase zvyknu makat... No jo,to je život..
28. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
ahojky
Misi nojo to se tak někdy stane,člověk přehlídne,určo to bude v pořádku.Tak pěkně odpočívej
Já jdu konečně dnes v jednu k tomu obvodákovi,zítra si na krev nebo v pátek,at to mám hotové.
A taky se mi nic dnes nechce :grinning: a odpo jdu k našim,tatka měl včera svátek,tak dáme vínko,už se těším
mějte hezký den,dopo to vypadalo pěkně,ted vypadá že bude pršet :frowning2:
28. dub 2010 v 11:38  • Odpověz
ahojky

holky, rada bych se na neco zeptala. me prijde ze moje IVF je strasne rychly.

Ve stredu 5.5. jdu na vnitni scan, pak si zacnu pichat hormony a pak 12.5. a 14.5. pujdu na scan, na kontrolu vajicek, 17.5 by mi je meli odebrat a 20.5. dat zpet.

Myslite si, ze je to moc rychly nebo je to normalni?
28. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
berunky ahojky.
Atlaselko taky bych si dala vínečko :slight_smile: Tatka je Jaroslav pravděpodobně.My jich mame v rodině taky dost tak to pekně oslav dokud můžeš :slight_smile:
Miši ty odpočívej :slight_smile:
U nas se taky pěkně zatahlo :frowning2:
Cibka,Albi ahojky :slight_smile:
28. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
cutce tak to maš asi kratky protokol.Na jednu stranu je to dobry že nebudeš muset tak dlouho čekat,až ti daji mimísky :slight_smile:
28. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
Jo a myslím že je to normalni :slight_smile:
28. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.