• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
nana: jj rikali, ze pujdu na kratky protokol, ale bude to stacit si pichat ty hormony jen 2 tydny? ja se bojim, ze to nebude stacit :sweat_smile:
28. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky !

Cutce, je to naprosto v pohodě, já měla taky krátký protokol a byla to rychlovka. 9 dní jsem si píchala Puregon plus 9 den Pregnyl, pak za 36 hodin OPU a protože jsem měla PK, tak za dalších 6 dní ET. Je to naprosto v pořádku, nemusíš se ničeho děsit.
28. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
tak to jsem rada, moc dekuju :slight_smile:
28. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz
abig: a tobe to vyslo na ten kratky protokol?
28. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz
Nana jj dokud můžu :wink: ještě brácha se jmenuje Jaroslav a děda byl taky,takže Jaroslavů plno :grinning:
28. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahojda holčiny.Zdravím všechny . Mno holky..dneska je snad nějak flákací den. Taky se mi dneska ale vůbec nic nece :angry: A to tam mám dva koše prádla :grinning:
cutce. opravdu je to úplně normální krátkej protokol.já ho měla taky a vše v pohodě :wink: bu´d ráda, že to není zdlouhavé.
28. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
salopa: a povedlo se ti to na ten kratky protokol?
28. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
cutce: jojo..vajíček bylo dost. neboj se :wink: krátkej protokol má většina holek.
28. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
Cutce to nemůžeš takhle brát. Prostě někomu se to podaří a někomu ne,musíš počkat...
28. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
kdyz ja mam strasny strach, predtim se o tom jen mluvilo, ted jde do tuhyho a zacinam se nervovat :unamused:
28. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
to se nenervuj..tím tomu nepomůžeš...prostě musíš co nejvíc v klidu a říkat si, že to zvládnete :wink:
28. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
Nervy to jsou pro každýho,ale buď ráda že si se dočkal a budeš vědět výsledek docela brzy...
28. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
Cutce, co myslíš tím, jestli se to povedlo na krátký protokol ? Já osobně měla hodně vajíček, dokonce mám poprvé i 3 zmrzlinky, takže se z téhle strany povedlo.
28. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
abig: ja myslela, ze jsi tehotna?
28. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
Cutce koukám že si stejnej nervák jako já :slight_smile: Ale já na to při stimulce ani nějak moc nemyslela,až po transferu... Uvidíš že všechno bude v pohodě...
28. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
misi; vis co, doted jsme jen o tom mluvili, ale ted to prislo a respektive se to rojelo a za 5 tydnu budeme vedet jestli jo nebo ne.

Mam takovy divny pocit, strasne mi busi srdce :slight_smile: , nevim jestli stresem a nebo radosti :grinning:
28. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
cutce: tak jde do finále, tak se nedivím, že jsi nervozní, ale užívej si to :wink: a budeme držet pěstčiky, aby to vyšlo :wink:
28. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
salopa: dekuju :slight_smile: , jeste jsem nezacla, ale netusila jsem ani za mak, ze to bude takova rychlovka a hlavne, je to poprve.

Andy rikal, ze bych se nemela moc tesit, ze to vetsinou na poprve nevychazi, tak abych nebyla prilis zklamana
28. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
Tak mu řekni,že se to taky kolikrát povede hned napoprvé... Nesmíš to zavrhnout dřív než vůbec začneš :wink:
28. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
cutce: mno jo, pak to běží všechno docela rychle :wink: a to buď ráda, protože zdlouhavé čekání je děsné :wink: Stačí pak čekat na testování.:o)To člověku připadá nekonečné:o) Může to vyjít i hned napoprvé. Takže žádné chmury a s chutí do toho. :wink: Musí člověk trošku počítat s neúspěchem, ale nemůže do toho jít s tím,že se to nepovede. to pak nemá smysl. aspoň malinko člověk musí věřit.
28. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz
Cutce budeš doma nebo budeš pracovat??
28. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
no on v to taky doufa, ale boji se kdyby se to nahodou nepovedlo, tak abych nebyla moc zklamana. jsem mu rekla, ze zklamana budu tak jako tak.

misi: budu normalne chodit do prace, ale tady je vyhoda, ze kdyz mi nebude dobre tak jen zavolam do prace a chodit nemusim ani neschopenku nepotrebuju, tu bych musela mit, kdybych byla doma dele jak tyden
28. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
no on v to taky doufa, ale boji se kdyby se to nahodou nepovedlo, tak abych nebyla moc zklamana. jsem mu rekla, ze zklamana budu tak jako tak.

misi: budu normalne chodit do prace, ale tady je vyhoda, ze kdyz mi nebude dobre tak jen zavolam do prace a chodit nemusim ani neschopenku nepotrebuju, tu bych muslea mit, kdybych byla doma dele jak tyden
28. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
Tak to máš dobrý,mě bylo při stimulce špatně,byla jsem doma od začátku,ale kdybych měla tu možnost,tak taky chodím do práce. Myslím si že je to lepší na nervy,děláš to co normálně a nemáš čas vymýšlet blbosti,jako já :grinning:
28. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
misi: no uvidim, jak na to budu reagovat :slight_smile:
Cutce, tak bohužel, těhotná nejsem ... ale celý ten krátký protokol mi vyhovoval, měla jsem krásná embryjka.
Při prvním pokusu jsem měla dlouhý protokol a embryjka tedy nic moc.
abi: je promin to je mi lito :frowning2: , ja jsem si to asi spletla. Ale muzes zacit za chvili kdyz nejaky mas schovany ne?
28. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz
Holky co vaříte dobrého?? Já jak jsem doma a vařím každý den,tak mi nějako dochází inspirace... Když jsem chodila do práce tak jsem vařila jen o víkendu,tak to bylo něco jiného. :slight_smile:
28. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz
misi: tak ja ti napisu co ja rada kdyz jedu domu:
hovezi na cesneku
knedlo vepro zelo
cmunda po kaplicku
chleba s maslem a olomouckym
topinky
tlacenka
palacinky s ovocem a se zmrzlinou
knedliky vepro a spenat
kralika s nadivkou
nebo kachna
krkovicka na vsechny zpusoby
svickova
cesnecka
grilovana klobaska
opeceny syr a nebo kvetak

jeste hcces vic? :grinning:
28. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tady máme taky krásně...odpo si hodíme na grílek buřtíka a nějakou klobásku :grinning: :grinning: Jinak Misi dneska jsem dělala fleky s uzeným a pěkně jsem se napucla,teď sotva funím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co vy ostatní?
Cutce koukám,že jsi z toho nějak rozhozená???Jak se to rozjede,tak už to pak frčí a pokud máš krátký protokol,tak za chvíli budou mimísové v pupíku :grinning: :grinning:
Cibko,kam jdeš na Imuno,do Podolí?
Salop se žehlením to nepřeháněj,je to po transferu prý špatné!!!!!!!Vydrž pár dní.....však ti to neuteče!!!!!!
Atlasel,závidím to vínko,taky bych si dala....nějaké lehké dobré vínečko :confused:
28. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.