• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Cutce tak to je super nabídka a koukám,samá dietní jídla :grinning: :grinning: Ale já je mám taky nejradši :grinning:
28. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
misi: a nebo rizito nebo jak tomu rikate :wink:

evik: no trosku jsem, mam takovy smisene pocity :sweat_smile:
28. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
Cutce uvidíš,že jak začneš stimulovat,tak už to budeš brát jinak a strašně se budeš těšit,jak na odběr,tak potom na vložení :slight_smile:
Já se jdu vyvalit na zahradu,tak zatím se mějte krásně!!!!!
28. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
Cutce tak to si něco musím vybrat... :slight_smile:

Já jsem se na OPU těšila,ale jak mě zavřeli samotnou na pokoj,tak to na mě padlo. Začala jsem se potit,byla jsem nervózní,chodila jsem po pokoji sem a tam a pořát jsem čekala kdy se konečně otevřou dveře a já půjdu... Takhle mě tam nechali hodinu a půl a pak už to jelo... Pak jsem zjistila že není vůbec čeho se bát,bylo to supr jak mě uspávali a se mnou se všechno točilo a pak jak jsem se probouzela a přítel za mnou pak přišel do pokoje... No jestli půjdu podruhé,tak na tohle se budu vyloženě těšit :slight_smile:
28. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
a to jste dostali celkovou a nebo lokalni narkozu? me rikali, ze dostanu lokalni
28. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
misi: vubec si z toho nemusis vybirat, jen jsi chtela napady, tak jsem tio je napsala :slight_smile: :grinning: . Jo a flkey s uzenym taky miluju a k tomu okurku kyselou a segedynsky gulas

a nebo chleba se sadlem a cibuli nebo redkvickou :slight_smile:
28. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
Já měla celkovou a řeknu ti že už dlouho jsem si tak krásně neodpočinula jak za těch asi 30 minut v Caru na stole :grinning:

A jinak zítra dělám rizoto a v pátek fleky :grinning:
28. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
no tak ja budu mit lokalni, rikala, ze si to budu pamatovat par hodin pote, ale pak, ze ne :slight_smile:
28. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
tééda..tady se vyvařuje :slight_smile: já to vidím dneska na cibulačku se sýrem a pak knedlíky s vajíčkem, ať se zlikviduje ten knedlík :grinning: a zejtra bude dušená mrkve :grinning:
eviku.: a pročpak je tak špatné žehlení po transferu?:confused:
28. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
Ahojky děvčata,tak já zítra taky dělám rizoto a fleky až v sobotu,stím vařením je to šílený pořád vymýšlet,že??
Cutce:tak už to za chvíli taky budeš mít za sebou a už mimísky mít v bříšku.A mám dvě kamarádky kterým se to na poprvé podařilo,takže nevěš hlavu.Výjde to neboj.
Salopko odpočívej a na vše se vyprdni,i já slyšela,že žehlit po transféru nee,tech pár dní to vydrží,ne :slight_smile:
Misi a co ty jak je???
Evíku a tobě??
28. dub 2010 v 17:09  • Odpověz
koukám, že máte stejné chutě..jen já rizoto dělat nemůžu, páč ho manža nejí :stuck_out_tongue_closed_eyes: to vymejšlení je fakt děsný, vaření mě baví, ale kdyby tak za mě vymejšlel někdo co vařit a nakoupil mi:o)
zazy: ty taky..tak snad jsem teda něco nepos..la, páč jsem to vyžehlila :sweat_smile: pustila jsem si ordinaci a žehlila , ale seděla jsem u toho, tak to snad toliko nevadí :sweat_smile:
28. dub 2010 v 17:13  • Odpověz
eviku myslim že na karlák je to praha 8 :wink:
28. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
Hezký večer děvčata :slight_smile:
Tak testovat mám až 9.5., tak doufám, že to nedopadne jak minule a bude co testovat :wink: Jinak včera dobrý, ale dnes už mě bolí podbřišek, jak na MS, tak nevím jestli je to dobře nebo špatně. Každopádně minule to bylo taky tak.
28. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
albi určitě to tak ma být,mě to bolelo celou dobu :slight_smile: bude to dobry. :slight_smile:
28. dub 2010 v 18:49  • Odpověz
mě minule taky, tak už mám strach :wink:
28. dub 2010 v 18:54  • Odpověz
Neboj Albi mě to bříško taky pobolívalo.Hlavně v klidu,snikým se nesrovnávej,myslím jako pocity a tak,protože každá to má úplně jinak.Takže pozooooor letí jeden velikánskejjjjjjjj těhuuuu kemrouššššššš.Tak chytej
28. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
holky už vam popřeju krasnou dobrou noc valím na Přešlapy.Zitra na mě myslete mam ten ultrazvuk tak at je tam to srdíčko.tak pa,pa
28. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
Hezký večer holky !!!

Albi, hezky pohlaď pupíka a odpočívej a hlavně věř, že se dočkáš překvápka :wink:
Nana, neboj zítra tam bude srdíčko !!! Užíj si to, moc ti to přeju.

Jinak všem, co jdou na kontroličku, ať dopadne na 1.
28. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
nana držim palečky, neboj srdíčko bude tlouc jako zvon
28. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
Nana zítra na tebe budu myslet,určo to bude OK
hezký večer
28. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
Dobrý večer
cutce hlavu vzhůru nám se zadařilo na 1ivf,ale ted jak se blíží druhé tak se taky trochu bojím to je fakt,ale říkám si musím myslet pozitivně jinak bych se z toho zbláznila,taky mám strach jak budu zvládat klidový režim s naší mladou,přeci jenom jsou ji dva roky tak tu pozornost vyžaduje.Jenže to už je osud na jednu stranu si říkám jestli se to má chytit tak se to chytne
28. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
evaav : dekuju :wink:

nana: presne, uvidis, ze bude tlouct jak zvon srdicko jedno malinke :wink:
29. dub 2010 v 00:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Zazy díky za kemrouše :grinning:
Samozřejmě je to tak, že se člověk pořád sleduje, myslím, že si to z nás každá těch 14 dní čekání do testu prožije. A kdo říká že ne, tak kecá. :wink:
S tím klidovým režimem je to horší, uvařit musím a když vidím ten binec, co se nadělá, tak mi to nedá a pustím se do toho- pomalu, ale normálně lítám jako poděs, neumím pracovat v klidu :grinning:
29. dub 2010 v 07:33  • Odpověz
ahoj ovečky :slight_smile: včera jsem se tady moc nedostala, tak vás utíkám dočíst :slight_smile:
jinak všem c mají nějaké kontroly držím palečky, at vše dobře dopadne :slight_smile:
29. dub 2010 v 08:18  • Odpověz
krasné ranko kočky,
tak už máme čtvrtek už aby byl víkendík co
peci jak se vede
29. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
cibi ahoj, jsem ráda, že jsem tě tady konečně vychytala, už jsem na tebe neměla štěstí ani nepamatuju kdy naposled
jo jde to, byla jsem u doktora, nevím, jestli víš, ýe jsem na ty injekce neměla žádnou reakci a tak jsem měla obavy, jak dlouho budu čekat a nakonec začínám hned, dostala jsem ted nějaké prášky na podporu vaječníku, a pak budu brat od 2dne ms glostík a k tomu od 3dne budu píchat nějaké jiné injekce. A jak se daří tobě?
29. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
peci ja se sem moc nedostanu dycky jen prolítnu co se deje a to je takova rychlovka
četla sem ze si na ty léky reagovala nejak spatne ale je fajn ze muzes hned začít znovu
29. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
jinak peci ja byla na kontrole tak po mesící uz ms odesla :grinning: dr mi doporučil imunologii tka tam jdu v polovine kvetna a vysledky budou 21 června jen sem myslela ze je poslou a musim tam jet a 1 června jedu zase do gennetu tak se dohodneme co bude dal jaký léky mi nasadí a jaký protokol sice sem na léky reagovala dobre ale zustalo jich málo a asi nám budou delet i icsi
29. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
tak to by bylo fajn, já už bych taky chtěla, aby s to chytlo
29. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
Nazdárek zlatíčka.Přeju krásný slunečný den.
nana: neboojj..srdíčko bude nádherný :wink: myslíme na tebe.
Jinak zdravím albi, peci a cibi :wink:
albi, tak to jsme s tím uklízením stejný. taky neumím uklízet pomalu:o) a teď vidím co všechno bych mohla udělat:o)
29. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.