• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
salop ahojky :wink:
no nic du na prochazku s hafanem :grinning:
29. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahojda kočičky :slight_smile: tak tu máme další krásný den!!!!!Hezky si ho všechny užijte :slight_smile: :wink: Včera už jsem se nedostala,byli jsme dost dlouho venku a pak jsem se ospršila a padla jako špalek!!!!Večer ale sezení venku docela chladné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě to není to pravé.....
Nando tak ať dneska slyšíš ten nejkrásnější tlukot srdce na světě :slight_smile:
Co máte dneska v plánu?
29. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
ahojky eviku :slight_smile: večery jsou ještě chladný, ale na večerní procházku je to příjemné:o)
Plán..zatím jen peru a vím,že budu vařit a něco dělat do práce. Jinak asi flákačka..ale pssttt :grinning: Co ty?
29. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahoj Salop....jojo na procházku dobrý,ale sezení neeee,to je o nastydnutí!!!!
Já taky flákačka a pěkně nahlas,máme na to nárok :grinning: Něco si ale asi budu muset najít,jinak se unudím k smrti....peru povlečení,asi vyluxuju a možná se pustím do třídění skříně.....jinak to želení......vyčetla jsem to,že to není ze začátku dobré,ale pokud to děláš v sedě a nemáš nějaké haldy,tak to asi nevadí :slight_smile:
Teď ještě dopíjím kafíčko....a pak se vrhnu do práce!!!!
29. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
Já si akorát večer vždycky otevřu balkon a zalezu pod deku a je mi fajn. Ten příjemnej vzdoušek..hmmm:o) Já jsem včera rozečetla knížku, abych se neunudila. Ale tak jsem teprve chvilku doma, takže zatím užívám. Myslím , že za tejden už taky budu vymejšlet co bych. :slight_smile: Já si taky myslím,že jsem nic nepokazila. :slight_smile: Ale zajímavé, že to neřeknou doktoři :grinning:
Tak hlavně pomalu.
29. dub 2010 v 10:34  • Odpověz
ahojky
už jsem jak na trní,co Nana,na kolik šla nevíte?
Jinak u nás je taky krásně,já měla dnes lítání,ráno na krev,pak pro kytky,na pracák,do krámu.Ted peču buchtu a po obědě vyrážím k babičce,vytáhnu ji ven
Holky nepřehánějte to,já vím že to člověku nedá,ale pomalu a klídek :wink:
hezký den všem
29. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
ahoj eviku
tak ja uvařila vyprala šla na procházku se psem ted odpočivam a pak razim do prace :frowning2:
29. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
Ahoj Cibi,ty jsi akční po ránu.....kam chodíš s pejskem?Ty bydlíš někde v centru,pokus si dobře pamatuju....nám.Svobody?Jestli se to tak jmenuje teda,už tam nejsem spoustu let,tak nevím... :slight_smile:
Taky jsem zvědavá,jak natěšená přijde Nanda a co nám povypráví.....
29. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
ahoj holky tak hlasím že jsem 6+1 čekame jednoho bobíska a srdíčko mu bije jako zvon :slight_smile: jsem tak strašně štastna.Už se v caru semnou rozloučili a dali mi těhu prukazku a už mě poslali ke svému doktorovi.Tak jsem tam hned valila s neschopenkou a hned v pondělí jdu na ty Screening testy :slight_smile: tak snad to bude dobry. :slight_smile: :slight_smile: holky děkuji že jste na mě mysleli :slight_smile: akorat nemam fotečku tak příště :slight_smile:
29. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
Nana to jsem ráda že jsi to ještě stihla,protože vypínám PC a jdu ven.
To jsem moc moc ráda,garuluji ještě jednou.to je krásaaaa!! a už průkazku,to docela brzy vid.opatruj se
29. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
dekuji moc :slight_smile:
29. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
no myslím s těmi testy to takova rychlost nebude sestřička řikala že mam dojít v pondělí a že na ty testy se chodí v prvním trimestru a že teda v pondělí,ale asi je to brzy že doktorka bude mít jinej nazor.no uvidím co mi v pondělí řeknou. :slight_smile:
29. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
eviku ty más teda pamatovaka, musim bejt akční kdyz odpo musim do roboty,chodíme tam dozadu za bilu tam je pole a nebo do lesa
nana to je parada ja ti řikala ze bude tlouct jako zvon mam velkou radost už se taky tesim az se do toho dalšího pokusu zase vrhneme a budu aspon uz stimulovat :wink:
29. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
Tak Nanuš,to je nádherná zpráva :slight_smile: hlavně že je vše v pořádku a srdíčko buší.....taky už se nemůžu dočkat středy :frowning2: A jak jsi pěkně navnadila Cibku na další stimulování :slight_smile: :slight_smile: To chce kočky podpořit!!!!
Cibi,zatím si něco pamatuju,tak to ještě jde,až budu zapomínat,tak už to bude horší.Už mi přišly kalhoty,tak vám je vyfotím a hodím do albíku.
29. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
Tak zatím nehodím,nebere mi to,tak to zkusím později :slight_smile:
29. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
Nany paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moc ti to přeju :slight_smile:
29. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jinak mě dnes ráno dost začalo bolet břicho, tak jsem hned zalezla radši do pelechu a vylezla až teď. :confounded:
29. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz
holky děkuji.Byla tam semnou pani co byla ve stejny den na odběrech i ET a když jsme šli na krevní testy tak jsme se taky potkali a ona říkala že jim to nevyšlo asi podle testů že byli negativní,no a pak už jsem se neviděli a dnes jsme se opět potkali zjistili ji těhotenství až z krve no a šla na ultrazvuk přede mnou a nakonec čeka dvojčatka takže super,vidíte někdy se testum neda věřit :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz
nana: Tak supeeer. Teď už jen samé dobré zprávy. :wink:
Mně stále nic nebolí a žádné známky ničeho :confused: Tak snad se tam i takkulíšci zahryzávaj.
29. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz
Salop, kdy máš ty testovat?
29. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz
albi: já mám ještě spoustu času. testuju až 15. a kdy ty?
29. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz
solopka to víš že jo myslím že tak 5den by se měli zahryznout,ale někdy se mužou až později.Holky tolik si přeju at vam to všem vyjde bylo by to super :slight_smile:
Eviku středa už je za rohem :slight_smile: ale nervíčky to trošku byli :slight_smile:
29. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz
já 9.5.
29. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
cibi moc děkuji taky :slight_smile:
29. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
Mě řekli, že se budou zahnizďovat prvních 48 hodin- to proto, že jsem měla dlouhou kultivaci
29. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
nana: mno tak to ještě asi hryžou o stošest:o)))
albi: tak to už máš za pár :slight_smile:
29. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
Mně právě neřekli nic. Tak nevím. Taky jsem měla PK. Jak dlouhou jsi měla PK?
29. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
120 hodin - 5 dní
29. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
No myslím, že mě čas zahryznutí vypršel, už před 2 -ma hodinama :slight_smile:
29. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
tak to jsi měla o den víc:o) máš to načasovaný na hodiny, jo?:o))
29. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.