• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj holky :slight_smile:
Tak dnes máme pěkně hnusně
Evik máte hezkej domeček a kolem domu je to ještě lepší. Já taky pořád sázím nějaký stromky, pak je zase přesazuju, že se mi na to místě nelíbí :grinning: , a pořád se hrabu v hlíně :slight_smile:
1. kvě 2010 v 07:09  • Odpověz
Ahoj berunky všem vam přeji pěkný První Maj,ikdyž to počasí tomu nenasvědčuje,ale co už nadělame i tak si ho užijte.My mame dnes bramborovy salat a řizoně,už tyden na to mam chut a včera přijel přítelíček z Německa tak jsem ho prostě udělala,už se těším na oběd :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahoj kočky, taky přeji krásný první máj. Pálení čarodejnic bylo super, jen v šesti lidech ale bylo to fajn, papáníčko na ohni, karty a taky trochu alkoholu, jak jsem dlouho nepila bylo to zajímavý.

Lumpajdo, ty taky jezdíš do CARu v plzni, ke komu chodíš a ty už jdeš taky na druhý pokus?
1. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz
Tady je dnes mrtvo :slight_smile:
1. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
Ahojky děvčata,tak mě neupálili tak jsem tu,no všechny jsou určitě venku a líbají se :slight_smile: :slight_smile:
Všem Vám moc přeji at už to máte za sebou a at jste ve 3 skupince.
Evi a Nana dotaz pobolívá Vás bříško občas mě včera a dneska docela pobolívalo a začalo mi být trošičku špatně,tak doufám,že je to jen jak se to tam připravuje.
1. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz
Holky tak mě dnes přestávají bolet prsa :unamused: to asi nebude dobrý, že. Je to 4den po et.
1. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahojky děvčata,tak já jsem taky v pohodě,nikde u ohně jsem nebyla,takže jsem to ve zdraví přežila :grinning: :grinning: A ráno jsem si jela pro mamču,takže nebyl vůbec čas se sem dostat.U nás to ráno taky vypadalo divné,ale pak se to pěkně vybralo a i slunce svítilo.Tak nakonec krásný 1.máj :slight_smile:
Albi díky za pochvalu,taky jsem takový magor a pořád bych něco sázela,jenže nemůžu kvůli psům,všechno mi počůrají a tím zlikvidují....letos po zimě to vypadá,že nevydržel Javor dlanitolistý,sázený loni :frowning2: :frowning2: A teď jsem špatná z toho,že za chvíli už toho moc neudělám.....tak to letos jen tak přelítnu a nechám to na příští rok!!!!Albi a nesejčkuj,prsa neprsa,neřeš to!!!!
Zazy tak mě už břicho nebolí vůbec,ale jakoby se nafukuje :grinning: :grinning: Jestli je ti špatně,tak se asi hlásí těhunevolnosti!!!!Já klepu ťuk ťuk ťuk,ale zatím je mi dobře :sweat_smile: :sweat_smile:
1. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
Jo evik ti psi, to je konec, taky mi likvidují stromky
1. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
To mi povídej,i když je zbožňuju,tak za tohle bych je zabila.A ještě jak jsou dva.....nejdřív zvedne nohu jeden,po něm hned druhej,pak znova první a květena jde do háje :frowning2:
1. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
taky máme dva a oba dva jsou stejní, všechno mi žloutne! Ale radil mi kamarád, že tam mám dát jehličí, to je píchá do nohou a pak tam nechodí
1. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahojte jen napíšu,že jsem dostala dnes MS,tak zítra začínám se stimulkou a mám jít 6DC na UTZ,tak v úterý zavolám doktorce,ted o víkednu to nemá cenu se domlouvat na kolik mám přijít.
Jinak u nás bylo pěkně,dopo to vypadalo na déšt,bylo zataženo,ale stejně jsme jeli na výlet a 30km dál v Jičíně bylo nádherně teplo,svítilo sluníčko,že jsem byla ráda že jsme někam vyrazili
hezký večer,zítřek a dobrou noc
1. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
Evíku a v kolikátém týdnu jsi ,máš tam napsáno pořád snaží se tak nevím.My ted dostaneme pejska labradora,tak to bude taky síla myslím.
Atlesko tak držím palečky ty naše stimulko.At se ti urodí kupa vajuch.
Albi mě prsa boleli,pak trochu jakoby přestávali a pak zase začly,neboj to bude dobréje to tu poprskané těhu kemrouškama.
1. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
Zazy,jdu ve středu na UTZ a když bude vše OK,jako že bude,tak už si to změním :wink: Jsem stejně jako Nana,takže 7tt zřejmě.Jo s pejskem si užijete,ale bude dobré,že jako štěně si zvykne na mimčo,pže já mám obavy z toho vlčáka,jak bude reagovat...je mu už 7 let a je to žárlivec....no přinejhorším přepažíme zahradu a budou jen na půlce :frowning2:
Atlas super zprávička,tak teď už to pofrčí jako o závod......a za chvilku budou miminka v bříšku!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
Děvčata jdu zalehnout,jsem zase vyřízená.....pěkný večer!!!
1. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
Jj ted už to pofrčí a je to tu :slight_smile:

Abig - 29 - čekání na KET (3 ET) - květen
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- čekání na .......-květen?
Evaav- čekání 2 IVF-květen
Albi - 27.5. ET test 9.5.
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
cutce - čekání na 1IVF - květen (předpokládaný termín OPU 17.5.)
Atlaselka - 2.IVF v květnu,začátek stimulace 2.5.
Lumpajda 29 čekání na 2.IVF červen/červenec

Čekatelky na //:
Albi - 27.4. ET test 9.5.
misi.21---23---15.4 ET--------TT 4.5
salopa: 26.4. KET, testovat 15.5.

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve(1bobísek)
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
1. kvě 2010 ve 23:21  • Odpověz
Ahoj Evi, určo bude vše OK.
1. kvě 2010 ve 23:56  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím, že mě taky nedostali a neupálili. Koubovko, do Plzně jezdíme jen na imunologii, do Caru chodíme v Karlových Varech, první pokus jsme chodili do Varského Pronatalu, ale nebyli jsme spokojení, tak jsme přešli do IVF institutu a zatím si nemůžu stěžovat, poslali nás hned na všechna vyšetření-imuno,genetiku,trombofilní mutace,manžovi pořádně prohlídli spermoše, mě změřili dělohu a prověřili průchodnost děložního čípku, teď ještě hormonální profil, počkáme na výsledky a můžem jít znovu do boje, mám dobrý pocit, že pro to děláme opravdu vše co se dá, mají tu i novou metodu,místo ICSI dělají IMSI, zvětší mnohonásobně spermii a vyberou tu opravdu nej. Při prvním pokusu nám všechna embryjka odešla, zpomalili se ve vývoji,zaváděli mi dvě morulky a i ty byli o den pozadu, takže se u mě přestali vyvýjet úplně. :frowning2:

Albi neboj, odeznívají ti hormonky ze stimulky a těhu hormonky jsou ještě moc nizoučké aby si mohla něco cítit, je ještě brzy, hlaď bříško, bude to v pohodě.
2. kvě 2010 v 07:09  • Odpověz
Ahoj děvčata :slight_smile:
Díky moc za podporu, pak jsem si to taky začala myslet, že prsa už bolely a mimina jsem ještě neměla :wink: Minule přestaly bolet a pak jsem začala špinit. Člověku už z toho hrabe. Navíc nemůžu nic moc dělat, tak je to dlouhé.
2. kvě 2010 v 07:46  • Odpověz
Lumpi - doufám, že máš pravdu :wink:
O té metdě IMSI jsem taky slyšela i jsem se na to informovala, u nás v caru to nedělají, ale pro ty co mají špatné spermie ( to i my) je to výborné, alespoň víš, že spermie jsou kvalitní - tak když ji tam dají, tak neví na 100% jestli je dobrá.
2. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz
Pecicka- čekání na .......-květen?

Čekatelky na //:

Těhulky:

Trošku jsem tabulku poopravila, byla jsem tam 2x :slight_smile:
2. kvě 2010 v 07:55  • Odpověz
Ahoj děvčata, přeji krásné ráno.
Lumpi, to s tím výběrem spermií mi taky říkali v plzni v Caru, takže to taky musí dělat, ale prý se za to platí, vy jste si připláceli? Až začneme s druhou stimulkou, tak se na to chci zeptat, jestli by to za to nestálo.
2. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
Koubi, v nějakém caru jsem četla, že to stojí 5000,-
2. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
Albi, taky bych to tak tipovala, zkusím se kouknou na jejich stránky, ale možná by to fakt nebylo marný
2. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
Krásnou neděli přeji.
SIce je zataženo, ale na severu Moravy sluníčko bojuje a vypadá to, že by to mohlo skočit krásným počasím, stejně jako včera.
A to je co říct, pač i já jsem chodila jen v halence :grinning:

Včera jsem byla přát babičce k narozeninám (má je na čarodějnice), a byla tam ségra s dětmi, no tak jsem byla tetička a muchlala a muchlala a žužlala a nakonec jsem skončila u prskání a dělaní vrrr brrr brrr vrrrr, hráli jsme si na auto a za odměnu jsem malého mohla přebalit :grinning: s velkou odměnou, no byl tam hovňousek no .... ale zvládla jsem to, dokonce se mu to líbilo. Jen jsem trochu bojovala s pytlíkem, pač nevím, jak se kluci umývají a jak se s tím u miminke nakládá :grinning: :grinning: :grinning:
Dle úsměvu na tváři i po té, co jsem ho naplácala krémem (má prdelku bolavou z průjmu, z léku co dostával v nemocnici), tak jsem se mu smála, že on používá krem na zadeček a já teta si ho kypu na ksichtík .... tak jsem to zvládla na jedničku.

Za chvíli jdu na autobus, jedu do rodného města za kamarádkou, co žije v Anglii a jdu si popovídat a hlavně pomalit :grinning: no jo už zase, stará závislačka na dětech, její malou, která má 9 měsíců, na živo jsem jí viděla jednou, tak to bude rozdíl, moc se těším. Mám pro ní holčičí tričenko s kytičkama a včelího medvídka ....

Mějte se krásně.
2. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
ahoj kočenky, tak jen jsem nakoukla a nikdo tady, tak jen posílám všem pozdrav a přeji krásný zbytek neděle :slight_smile:
abig- až budeš mít chviličku, tak prosím oprav i mě v tabulce, květen minimálka :slight_smile: děkuji
2. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
Pecicka- čekání na (minimalka)květen

Čekatelky na //:

Těhulky:
2. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz
Pecičko může to taky byt?Krasnou neděli všem :slight_smile:
2. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
nani může, děkuji :slight_smile:
2. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
Krásné pondělní ránko :slight_smile:
koukám,že se dneska nikomu nechce vylézat z pelechu,ani se nedivím,jestli je všude jako u nás,tak to je opravdu jen na válení v pelíšku!!!!!!
Víkend za námi,doufám,že jste ho všechny užily,hlavně ten 1 máj :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 07:21  • Odpověz
hezké ranko :slight_smile:
evi-my co musíme vyprovodit děti, tak nám nic jiného nezbývá, než vstanout, ale přiznávám, vůbec se mi nechtělo :frowning2: jak se daří, kdy jdeš na utz? :slight_smile:
3. kvě 2010 v 07:35  • Odpověz
Peci,tak ty vypravuješ děti a já manžílka,takže taky jsem byla spíše donucena vylézt :grinning: :grinning: Daří se dobře,na UTZ jdu ve středu,tak jsem zvědavá a začínám být trochu nervozní,ale těším se moc!!!!!!
Ty taky brzo začneš viď?To je dobře,že nemusíš dlouho čekat......ještě se načekáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: na test,na krev,na UTZ :sweat_smile: :sweat_smile:
3. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.