• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
evi-kéž by, no já čekám na ms a pak jdu do toho :slight_smile: a neboj, utz dopadne dobře, ještě aby ne, když jsme se tak načekaly :slight_smile:
3. kvě 2010 v 07:56  • Odpověz
Jasně Peci,teď už to bude všechno super...a kdy ti má dorazit mrška jedna červená???
3. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz
eviku-no měla by dorazit 8.5., ale napsal mi nějaké tablety, které jsou prý na oddalené ms a na zlepšení funkci vaječnku, jmenuji se Norethisteron, beru 1-0-1 a mám to vysadit 5.5, tak jsem zvědavá, kdy dorazí, co myslíš?
3. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz
Peci já si myslím,že dorazí kolem toho 8-10.5.Já jsem ten Norethisteron taky párkrát brala,když jsem potřebovala oddálit MS kvůli dovolené a do těch 4-5 dní po vysazení vždycky dorazila mrška.Sice jsme kařdá jiná,ale věřím,že tě nebude moc dlouho napínat :grinning: Já se jdu hodit do pucu a musím na poštu a do Spořitelny...zase jsem šmejdila na bazárku, něco objednala,tak musím to jít zaplatit :grinning: :grinning: Zatím ahojky.
3. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
3. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahojda kráásky :slight_smile: I já přeju hezké pondělní ráno:o) Tak já si dneska teda mohla přispat,protože manža má tento týden odpolední :grinning: Ale fakt se mi teda z pelíšku vůbec nechtělo.
peci.tak to už je za chviličku, to je super :slight_smile:
eviku: jooo...nákupní mánie, jooo :grinning: a copak jsi si objednala?:o)
3. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
ahoj krasavice :slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
mno nazdááár mašinďáku..kdepak se touláš? :slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
Nazdárek děvčata :grinning:
Jak si žijete?Mišando,ty se pořád někde couráš... :grinning:
Salop a co ty?Hladíš pupíka a relaxuješ co?
Jaký jste měly víkend?....Já pořád něco nakupuju,jsem magor,ještě jedny těhukaťata od Nextu a jedny 3/4 taky od Nextu...pláťáky!!!!
3. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
Jééé, ty jsou kráásný :slight_smile: Však i jako těhule můžeš bejt kráásnáá :slight_smile: Mno snažím se je hýčkat, ale taky to nepřeháním, abych je zasejc moc nerozmazlila :grinning: Doufám, že tam někde jsou a držej se. Víkend byl super. Bych brala ještě tak dva..tři dny:o)
3. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
Nojo jsou pěkný,ale hlavně mají ty vsadky,takže nikde netlačí a to přesně já potřebuju.... :grinning: :grinning: Jen si pěkně miminka hýčkej,teď to ještě není rozmazlování,to přijde až mimčo/a vyleze/ou :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahojky děvčata,Eviku,tak y už jsem včera koukala po bazárku,že si objednám nějaké kalhoty,už je mi vše těsné,taky hlavně proto,že jsem už při stimulkách přibrala.
Salopko jen hlad,at se mimiskům u tebe líbí,kolikátý jsi den po ET??
Jéé Peci tak to jsem ráda,že už taky zase za chvíli jdeš na to.Budu držet pěstičky.
Mišando,tobě už se to taky kvapem blíží,vid
Jinak všechny ostatní samozřejmě taky zdravím
3. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
A to jsi je našla tady na koníkovi? a nebo kde nakukuješ?
A už mě chytá nutkání testovat. Jsem myslela, že ne, ale už jo. Je tos trašný, když člověk neví jestli se něco děje a nebo ne
3. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
zazy: když nepočítám den KETu, tak 7 den a testovat mám až 15.
3. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
salop, jaká mašinda? :grinning: co mi to píšeš :grinning: :grinning:

salop kolikátý jsi den po ET???

holky, mě se o víkendu zdálo jak jsem našla // na testu a pak jsem šla k mudře a byly tam dvě :grinning:...no to byl teda sen :grinning: no a taky se mi zdálo o kolegyni že je těhotná a dneska přijdu do práce a buch...je těhotná

:sweat_smile: :confused:
3. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
salop, takže máš relax doma, ju?
3. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
krasny den holky.Tak ja jsem se vratila od sve doktorky poslala mě na krev na ten screning jsem objednana na 8června dnes mi brali krev na krevni obraz a nějake protilatky.Jinak mi vypočítala termin porodu podle ultrazvuku na 25.12 a podle MS na 9.12 no a moje dcera je narozena 11.12 takže to bude střelec jako vyšitej.
Solopka hýčkej mimisky :slight_smile:
Všechn zdravím.Eviku pěkne kalhoty ty by se libili i mě :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
miši sny se plní ty budeš :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
taky :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
nanuš, střelce má Mišanda ráda, s těma si tuze rozumí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ty jo, jestli budeš rodit na vánoce, tak to bude dáreček jak vyšitej :grinning:
3. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
No a kolem 7července bych měla začit cítit pohyby,mam si na to davat pozor,termín porodu se vypočítava i podle pohybů :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
misando: mno si děláš prdel,že se ti zdál takovej sen :grinning: mně se totiž zdál na dnešek :grinning:
co co píšu? :sweat_smile: :grinning: 7 den, když nepočítám den KETu. Jojo..relaxím doma..i když teda musím říct, že to nějak nejni pro mě. Chybí mi práce :sweat_smile:
nana: budeš mít střelčí rodinku :grinning:
3. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
Holky na Mimibazaru,tak jak jednou vlezete,tak už se neodtrhnete :grinning: :grinning:
Nando tak to bude pěkný vánoční dáreček co?
Mišo,ty jsi asi vážně nějaká vědma :slight_smile: tak to je jasný,dvojčátka jsou na cestě :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
určitě strávím Stědry den ve špitale :slight_smile: nebudu kupovat darky dam jim jeden velkej a ušetřím :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
No Eviško budeš na tom stejně jako ja :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
Abig - 29 - čekání na KET (3 ET) - květen
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- čekání na (minimalka)květen
Evaav- čekání 2 IVF-květen
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
cutce - čekání na 1IVF - květen (předpokládaný termín OPU 17.5.)
Atlaselka - 2.IVF v květnu,začátek stimulace 2.5.
Lumpajda 29 čekání na 2.IVF červen/červenec
Ifet 27 čekání na 2.IVF v květnu

Čekatelky na //:
Albi - 27.4. ET test 9.5.
misi.21---23---15.4 ET--------TT 4.5
salopa: 26.4. KET, testovat 15.5.

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve(1bobísek)
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
3. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
Salop,vydrž aspoň do 10 dne s testováním,teď je ještě brzo,ale jestli se ti zakously obě,tak už i teď by bylo možná něco vidět.... :wink:
3. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
eviku, říkám si, že vydržím asi do doby, jak bude testit albi, páč šla na ET den po mně, tak by to tak mohlo bej taky, dýl už to moje zvědavost asi nevydrží :slight_smile: jsem hrozná...ale do 15. je to děsně dalekooooo. i když vím,že to stále není nic jistýho, tak aspoň trošku něčeho.
na mimibazaru..tak tama si budu muset nakouknout, abych se tam zorientovala :slight_smile:
tak já kočenky pádím do města a do knihovny, tak zatím páčko :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
Nanuš jo jo,taky budeme mít malého ježíška(ježíškovnu) :grinning: :grinning: A přesně tak to plánuju,žádný dárky,my s prckem budeme samozřejmě přijímat,ale dávat....to nám asi nevyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás už jsou ty Vánoce stejně takový o ničem,tak se těším,že to zase trochu ožije s příchodem špunta :sweat_smile:
3. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
s dětmi je to veselejší když jsou ještě malé,ti větší už na to prdí :slight_smile:
3. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.