• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
ahoj ifetko :slight_smile:

salopko, ještě to dej do konce týdne...a pak testneš...alepokušení je veliký já vim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já miluju děti tak ve dvou letech věku...to jsou prostě nejlepší :slight_smile:

já podle mimibazaru vařim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
Mišo tak zatím vař a pak budeš rejdit po hadříkách :grinning: Taky tam často číhám na recepty a dost dobrý,super stránky!!!!
Ifet se jen zapsala do tabulky a už je zase fuč :grinning:
Jdu se nadlábnout,udělala jsem si bramboračku......
3. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
no, recepty tam jsou super, aspoň má člověk nápady co vařit :slight_smile: a včera jsem vařila BAbicu a začátek července jdeme ke Zdéňovi do restaurace, tak to se Mišanda mooooooc těšííííí!!!!

já doufám, že ty hadříky budu hrabat brzo...snad...
3. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
Myslíš Zdéňu Pohlreicha :grinning: dneska o něm píšou v Blesku,taky je to pěknej ptáček asi :grinning: :grinning: Já ho nějak nemusím,to mám radši Jirku Babicu...ten vaří normálně lidově pro nás a vůbec,větší sympaťák mi přijde než ten čurapajzl namyšlenej plešatej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jo a ty hadříky :grinning: :grinning: to je závislost....mají nádherný věci :slight_smile: Ale asi prozatím budu muset s nakupováním končit a šetřit prašulky pro hadříky na mimčo :slight_smile: :slight_smile: Skončí I trimestr a začínám nakupovat!!!!!
Určitě budeš taky závisláček.......
3. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
já mám radši Zdéňu tda...babica vaří pro normální lidi, to jo, ale neni to takovej kunďák :grinning: a nejrkásnější je stejně Ital :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hadříky okukuju už ted jak nakupuju kamarádkám, a tak...takže vim a znám a nakoupila bych celej obchod :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
¨tak jsem zpěěěttt..jsem se krásně vyvětrala..jen co je pravda :slight_smile: hned mi je líp :slight_smile:
misando: jojo..musím vydržet do konce tohohle týdne..to už dám..ale jak říkáš..pokušení megavelký :sweat_smile:
ááá...debata...já ráda sleduju všechny,když je teda čas..páč inspirace se hodí :grinning: a taky sem tam sleduju to prostřeno..někdy jsou tam taky dobrý inspiračky :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
prostřeno je super, akorát nechápu někdy ty jejich výtvory...jak jsou hotový z nivový omáčky :grinning: a z tiramisu z pom.másla...to jde nějak mimo mě :grinning: já jsem zastáncem lepších papáníček :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
no joo, tak někteří to asi neznají. mě teď zaujal ten kapr s tou krustou z ořechů a ta buchta politá tím pudinkem:o)někdy je to fakt dobrý ..ale někdy jsou tam fakt drsní lidi:o) líbily se mi ty díly, jak tam byl Yemi a Devátá a Merunka a tak.To bylo dobré :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
Zdarec holky :slight_smile:
salopko koukam, na ty pokroky, to bylo stale cekani, cekani a lup, mas je tam :grinning: :grinning: ty brdo a test bude za chvili.
3. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
autor
salop, Yemi se předvedl co? hned bych si dala :wink:

jinak minulej tejden tam byly pěkný hybrydy!!!!! krávy pitomý :zipper_mouth:

ahoj borůvečko moje :slight_smile: jak se máš :slight_smile:?
3. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
misando, napsala jsem ti to v IP :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz
misanda: mno jako ten byl super i to suši vypadalo skvěle :grinning: já teda akorát u toho Yemiho nemohla rozdejchat ty držky :grinning:
No to teda, to byly kráávy. Děsný. Myslím, že zatím nejhorší sestava.
borůvka: mno ahoooj borůůvkovááá, jakpak se vede? co je nového? Jojo, konečně jsem se dočkala. A teď zase čekat, prej abych nezapomněla jaký to čekání je :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
salop: ja jsem taky na cekacku. Ze stimulky v cervenci je na konec asi az zarijova. Budeme menit CAR, tedy pravdepodobne. Chci jeste vedet nazor jinych doktoru, tak jsme objednani do Gestu na konci kvetna a pak uvidime :wink:
3. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz
borůvko, jakto, že až v září?To chápu, jestli nejsi spokojená, tak to chce jít dál. Když jsem byla na KETu, tak tam se mnou ležela paní a ta říkala, že už je ve třetím CARu.
3. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz
Ahojky,mě to vlastně taky vychází na prosinec,teda ještě to nemám potvrzené od doky,jen co jsem zkoušela tu těhu kalkulačku,to bude vánočních díte.Bráchovi se narodila malá ted v prosinci koncem,já mám narozeniny taky v prosinci tak to bude hustý samej střelec taky.Tak Vám čekatelky strašně držím pěstičky at tam máte dálničku
Mišando to nebyl sen,to jsi viděla budoucnost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
autor
salop, já taky nenávidim držky...blééééééééé :grinning: a Merunka taky dělal nějakou kejdu z toho, ne????

zazy, kéž bys měla pravdu...

já chci jarňátko, prosím prosím prosím...!!!!!
3. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
salopko, me puvodne v Pronatalu doporucovali zari, i kdyz pro to nemeli zadne argumenty, ale byla jsem celkove dost unavena, spis vyrizena. Zacala jsem brat nejake kapicky - ze zoufalstvi jsem byla i u lecitelky a na reflexni terapii, tak uvidime. Zasla jsem jeste ke sve gynekolozce na folikulometrii. Protoze mi v Pronatalu rekli, ze by zkusili jeste jednu stimulku a kdyz budu mit malo vajicek, tak mi doporucili darce, chtela jsem vedet, jestli v normalnim cyklu jsem schopna vyprodukovat vajicko. Jsem sice teprve prvni cyklus po stimulce, takze mam zrejme jeste hormony v krvy, ale folikulu jsem mela 5. Tak ted se chvili budeme snazit, i kdyz sance jsou dost male, ale ja si odpocinu a dam se do kupy a pak se chci zeptat v jinych carech a zkusit treba minimalku nebo nativ. Pro me je furt lepsi, vlastni vajicko a jestli mam v prirozenem cyklu jedno dobry a pri stimulce stejny vysledek, chci zkusit jeste svoje vajicka..
3. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
autor
borůvko, taky bych zkoušela...dokud by to šlo...moc ti fandim a držim palce!!!!
3. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
misanda: ten myslím dělal křenovku s uzeným jazykem ..bléééé..taky bléééé :grinning:
borůvko: to je jasný...zkoušej a pokud při normálním cyklu máš svých vajíček dost, tak to za to stojí :wink: moc držím pěstičky. Určitě se zadaří. Prostě člověk musí zkoušet co je pro něj to NEJ. Tak hoodně štěstíčka.
3. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
Borůvko ahojky,taky moc držím palce a hlavně ať ti to rychle uteče....určitě přemýšlíte o Gestu?Četla jsem o tomto centru dost negativního,sama jsem tam měla jít a jsem ráda,že z toho sešlo...nechci tě rozhodně přesvědčovat,uvidíš sama po schůzce,jak se ti tam bude líbit :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
autor
fuj, no jo, jazyk....se poblejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

nj, já už to tady taky psala, že si holky na Gest stěžovaly, ale tak zksit to může každej a Borůvka pak uvidí :wink:
3. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
nebleeeeejjjjj :grinning: já teda málem blula, když to tam do sebe cpali :grinning: a i ta modelka to tam jedla..blééééé

ono je to fakt všude individuální...já s pronatalem nemám žádnou špatnou zkušenost a jsem tam spokojená...a jsou holky, který si stěžujou..každýmu prostě vyhovuje něco jinýho :wink:
3. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz
Mišo jasně že jo,ať jde na schůzku a uvidí....mám pocit,že ale Nativ nedělají,nebo o něm na stránkách nic nemají...z toho mají málo peněz :frowning2:
Já se budu muset někdy na to Prostřeno taky kouknout,ale jestli tam budou vařit takový hnusy,jako tady píšete,tak ble ble.Jeden díl jsem viděla :grinning:
3. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
jj, určitě, každej musí hledat podle sebe, co mu vyhovuje a co ne...a vždycky se najde někdo, kdo na danou věc nadává, i když je s ní člověk spokojenej :wink:

ale modelka měla krásný sushi :slight_smile: to bych snad i snědla :slight_smile: jsem zvědavá co tam bude za exoťáky teď :slight_smile: na netu vypadaj dost zajímavě :grinning:
3. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
evi, vaří tam úplně obyčejně, právě že nic světobornýho...Fanošu řiká, že prej vařim líp :slight_smile: a že kdyby tam neukazovali název ulice a celej byt, tak mě tam příhlásí :grinning:
3. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
Tak to je poklona od manžílka,že by tě přihlásil :grinning: Já bych to nedala...jako ne to vaření,to mi myslím taky jde,ale cizí lidi takhle po baráku......nebo jak dávali Výměnu manželek,to bylo kolikrát taky pěkně drsný :sweat_smile:
3. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
vyměnu jsem měla tuze ráda :slight_smile:

já byh taky nesnesla aby se mi někdo producíroval doma a viděl to celej národ...to fakt neeeee
3. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz
Holky ja nevim, ja jsem nejdriv uvazovala o Gennetu a pak jsem mluvila s jednou kamaradkou a ta prave nejdrive chodila do Pronatalu a pak do Gestu. Je to hlavne kvuli tomu, ze je na Pze 5, ale jak rikam, uvidime. Kdyz to bude blby, zkusime Gennet, Apolinare... Proste budeme zkouset. Ja hlavne potrebuju, aby se na me nekdo uz konecne kouknul. Do Pronatalu jsme sli kvuli priteli a ted se zjistil problem i na me strane a jedine reseni, tkere mi tam nabidli byla proste dalsi stimulka s jeste vyssima davkama. Jenze ja jsem pri te prvni mela lepsi vysledek, nez pri tehle druhe a to jsem prave uz mela vyssi davky.
3. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz
Boruvko,je to těžká věc....někdo haní a někdo si to nemůže vynachválit.....ovšem co mě docela dostalo u Gestu,měli diskuzní forum na stránkách a dost negativních připomínek,tak ho prostě zrušili!!!To mi připadá srabácký!!!!
3. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.