• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
holky, je to těžký rozhodnutí, se koukněte na mě...uvidíme jak bude mudra příjemná příští týden...sama jsem zvědavá...
3. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
Boruvko a ty jsi z Prahy?
3. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
Míšo a co bude u mudry příští týden?Už máš další Zoladex?
3. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
Nebo už začneš se stimulkou?Já jsem nějak mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
eviku jukni..je to i na netu, dá se to pustit od začátku :grinning:
mno ta modelka měla nádherný sushi...hned bych si dala.
mně tam hlavně vadí to, jak jim šmírujou po bytě a lezou do ložnice a do skříně a šuplíků..to mi vážně vadí.

borůvko: takt třeba to není dávkou hormonů, ale třeba změna hormonů..jenže to musej doktoři no. ale tak zkoušej a uvidíš :wink: hlavně aby to vyšlo a kde to vyjde je už jedno :grinning: jinak k apolináři chodí moje švagrová a je moc spokojená. Já tam jen dvakrát ležela v nemocnici, ale taky si nemůžu stěžovat. Příjemnej personál celkově. Doktoři, sestřičky a pomocnej personál.
3. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz
Prostě je to vážně o lidech. Všechno je o lidech. Každej si prostě musí najít to co mu vyhovuje a kde se cítí nejlíp.
3. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
No vidíte a já jsem ležela u Apoli na rizikovým s těma dvojčatama,sice je to už pár let a nikdy více.Strašný přístup,neochota,nepříjemný sestry co dávaly jasně najevo,že je obtěžujete....
3. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
Přesně tak..je to tu. Prostě tisíc lidí...tisíc chutí.
3. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
Ahoj holky, vždycky jen juknu, jak se množí dálnice, přestěhovali jsme se a zatím nemáme doma internet, no a taky stavíme, tak že nějak nestíhám, ale čtu vás stále...
Mám radost, jak se nám ty dálnice po 2. IVF rozrůstaj:slight_smile: tak snad se tak za měsíc a něco přidám taky mezi těhulky...budu začínat se stimulkou pravděpodobně 19.5. tak uvidíme...
3. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
no vidíte a já na Apolináře slyšim samou chválu všude :slight_smile:

jinak Evi, zoladex mám v sobě, příští týden jdu konečně na utz a rozhodne se, jestli bude laparo, nebo rozjedeme dlouhý protokol...pak cca 14dní a začnu píchat gonal...
3. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
Mišo tak super,už se to blíží...laparku nech u ledu a hurá hned na stimulku :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
Misi a tobě ještě zase hrozí laparo? Jak to zjistí, jestli půjdeš nebo ne? Já budu tentokrát píchat Puregon...
3. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz
Jé, super. Tak Míšo, už se ti to taky blíží. :wink:
3. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
Holky, chtěla jsem se zeptat. Vadí pití normální kávy? Asi jo, co?Já už jsem to teda přes tejden vydržela. A koupila si bez kofeinu, ale to je strašná sračka :angry:
3. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
autor
ifet, uvidíme...mám tu mléčnou cystu, taže jestli bude moc velká, budu muset na laparo na odsátí :frowning2: a nedej bože, jestli se mi zase udělala tekutina ve vaječnících..snad neeee :frowning2: mám to prostě lehce složitější no...
3. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
salop, tak zkus Caro...co?? jinak kafe by se asi nemělo, ale víš jak..jedno denně určitě neni taková pohroma :slight_smile:
3. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
No to je na prd, ale určitě to bude v pohodě...neboj...laparo určitě nebude...
Holky o víkendu jsem byla na návštěvě u kámošky, co čeká druhý a ta dělá všechno...lítá za malou, seká zahradu, hrabe, nosí věci, pije kafe a dá si i sem tam trochu piva nebo vína a všechno je v pohodě...to jen my umělačky jsme pak jak nemocný...je to nespravedlivý...
3. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
Míšo všechny budeme tak moc držet palce,ať je vše v pořádku,že pomažeš hned na stimulku :grinning: :grinning:
Salop já jsem byla závislák na turecké kávě,jak jsem si ji nedala do max.10.00 tak mě začala bolet hlava.Teď mi teda vůbec nechybí,ale jako těhotná už jsem jich pár měla,ale fakt slabý.Spíš si dávám 2v1 s mlíkem nebo Caro s mlíkem,ten turek mi ani moc nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
Ifet...no já jsem byla taky taková až do prvního IVF, to jsem ještě pár dní před stimulkou i propařila atd :slight_smile: ale teď jsem si teda řekla Stop alkoholu mezi stimulkama a držim se...měla jsem skleničku vína a to je všechno a zjistila jsem, že mi to nesmírně vyhovuje, nemít na rameni opičáky a tak :slight_smile:
3. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
Evi, děkuju, jsi zlato. pořád věřim, že to bude dobrý :slight_smile:
3. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
Misi, nestresuj, dopadne to dobre:slight_smile:
Salopko, ja jsem taky desnej kafar. Musim mit rano a vecer, miluju tu chut. Ale davam si s mlekem. Je pravda, ze jsem si po ET davala radeji bud bezkofeinovou v restauraci a nebo doma, ale rozpustnou.
Eviku: jj, jsem z Phy
Jinak holky ja na APolinare taky slysela samou chvalu, a taky uz jsem se tam pred 5 minutama objednala. Ale uz mi z toho hrabe. Bohuzel maji nejblizsi termin 2.8. No co se da delat. Ted zkusime konzultaci v Gestu, kdyz to bude traga, pockame na srpen... jen si rikam, abych na konec nebyla vdecna za ten Pronatal.
3. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
misi: musím říct manžovi, aby na něj jul v Praze,tad u nás mají takovou difnou sračku. Jako nechutná to špatně, ale ta vně je hrozná. Tak když si dám jednou týdně normoš kafe, tak se nic nestane, ne?:o) Já stejně piju slabé:o)
ifet: mno joo..když my se snažíme hlídat, aby jsme si to pak nevyčítali, že jsme toho tolik podtoupili a kvůli kravině to nevyšlo. ale taky se člověk nemůže hlídat úplně.to je pak na zbláznění.
3. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
Jo jasně dávají si holky pivčo,nebo trochu vínka,když na to mají chuť....pokud nejsou sťatý na plech,tak to nevadí občas!!!
Já jsem s Bárou si taky dala a i jsem teda občas kouřila,proto se jí asi v břiše nelíbilo a vylezla už v 7.měsíci.Byla jsem hovádko mladý no!!!!!
3. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz
ahoj boruvko nerada vam sem lezu ale koukám že řešíte Gest, já tam chodím...a až na jednoho doktora si nemůžu stěžovat....
3. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz
tak já teda jako turka si nedělám..dělám si instantní, ale je to s kofeinem, tak právě nevím abych něčemu neuškodila. ale tak snad když si dám jednou týdně jeden hrnek normoš rozpustné kávy pro tu vůni a pa zbytek to caro,t aks nad to bude o.k. :confused:
3. kvě 2010 v 15:41  • Odpověz
a já se taky snažím vynechat kafe, tak jsem si koupila bezkofeinové do překapávače a je skvělý, téměř nepoznáte rozdíl a dá se koupit skoro od každé značky...
3. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
misi: určo to musí vyjít, žádná laparka a hezky stimulka. páč jsem přeci říkala, že to tady završíme spolu :grinning:
3. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
nebo salop si dělám caro a do toho přisypu trochu normální rozpustné...a mě doktor řekl že jestli mám chut at si kafe klidne dám....
3. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
salopko to chapu. Ja jsem po tom prvni ET na konec doma i myla okna. Ja vim, ze kdo si to tady ted precte, tak si bude klepat na celo, ale ona to byla takova vyhrocena situace. Protoze jsem pronajala byt a prestehovala se k priteli. Podnajemnici bohuzel byli velky kuraci, jeden den predali byt a druhy uz se stehovali novi. Takze rychle se uklizelo. POmahali nam pritelovi rodice a oni o tom, ze nekam chodime nevedi. Tchyne je strasna, furt me sleduje, jestli hubnu, tloustnu, jak vypadam a proste jsem nechtela, aby na to prisla. Navic ona stejne pomahala jen tak na oko, ona se nikdy moc nepredre a ja jsem to potrebovala dat dohromady.
Ted si to hrozne vycitam a rekla jsem si, ze pri druhem se budu poflakovat a valet, ale jak uz vis, tak ke druhemu ani nedoslo :frowning2:
Takze to chapu, taky uz si ted budu davat bacha, navic jsi doma, probirat se rano s kavou nepotrebujes :wink:
3. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
Boruvko ty jsi číslo :grinning: :grinning: Ta objednací doba je teda tragická....teď už taky slyším chválu na Apoli,tohle bylo před 15 lety...

Salop myslím,že když ti bude chutnat a dáš si denně slabý kafčo,tak se nic neděje...
3. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.