• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
salop, no budeš mít pořádnej náskok s mímama, ale snad tě brzo doženu...!!! :slight_smile:

jinak já kafe vůbec nepiju, takže tohle řešit nemusim..ani nekouřim :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem prostě krásně příkladová mamka :grinning: ještě to mimino někde splašit :grinning:
3. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
Jo my to děláme proto, aby jsme si to pak nevyčítaly...to je přesný, tak to je...
Holky letím z práce na cvičení, tak na vás zase mrknu zítra...musím shodit ty nabraný kila z první stimulky, páč teď mi pan doktor řekl, že mi hormony trochu osolí, tak to přiberu ještě víc a už ze mě bude fakt koule :grinning:
tak se mějte, pa
3. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
ahoj holky jdu vás dočíst ste toho zase nacvakaly
peci ja ty prasky dobrala v patek a včera začla špinit a dnes uz to mam normalka :wink: takze mrska je tu coby dub
3. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
borůvko, ty jsi číslo :grinning: ale je to dobře, aspoň to všude vobhlídneš a zjistíš co a jak!!!! akdyžtak já taky pak přejdu k apolináři :grinning:
3. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
cibi, ahoj jak se máš a co novýho?
3. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
Aoj Sophi,ty chodíš do Gestu viď?Jak ty jsi spokojená?Máme tady jednu kočku,co se rozhoduje o změně Caru....ty máš asi alergii na jednoho konkrétního lékaře co?Po tom,co ti řekl,bych ho nakopala do řiti!!!!!!!
3. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
Cibko nazdárek ty vorkoholičko :grinning: :grinning: Jak se máš?
3. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
a co řekl? :confused:
3. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
Holky, ja tady mam asi nejaky zachvat. Ja nevim, kam mam jit, pomoc!!! Jsem desne nerozhodna a asi mi z toho opravdu brzy hrabne... ja to snad obeham vsechno. Ja tohle rozhodovani proste nesnasim.
salop + misanda: jak jako ze to tady zavrsite? a co ja chudak? ja jako vrsit nebudu nebo co?
3. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
borůvko, ty budeš nakonec vršit ještě i bez caru :slight_smile: to se vsadim :slight_smile:
3. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
holky díky..jsem si trošku oddechla..abych nebyla jako "macecha" :grinning:
misanda: ty to doženeeeššš...je to co by dup :wink:
cibi ahojda
Jen co je problém u Apolináře právě ta čekačka no, páč je to tam tak, že si vás tam pak nechaj po celou dobu těhu, sledujou si vás tam a pak tam většinou i dotyčně maminy rodí.
3. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
Míšo třeba ještě Sophi nakoukne a řekne sama.....

Boruvko však to nějak dopadne,uvidíš a určitě dobře a jako bonus pro tebe za věčné rozhodování,které nesnášíš bude miminko v náručí :grinning:
3. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz
autor
jak po celou dobu těhu??? jak bych tam asi mohla třeba furt jako těhotná dojíždět takovej kus???? :astonished:
3. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz
borůvka:taky si myslím to co říká mišanda :wink: všichni budou vršit. :wink: hele..tak zkus na první konzultaci do více CARů a uvidíš :wink:
3. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz
Mno tak někdo tam chce zůstat. Pokud nechceš, tak nemusíš. Ale je to tak, že tam můžeš celou dobu těhu zůstat. Což v ostatních CARech moc nejde.
3. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
Tak asi pokud bydlíš dál,tak tam dojíždět nemusíš nééé??To by byla békovina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz
autor
salop, aha, tak to já nevim..já budu zůstávat tam, kde jsem. pač jestli se nám nepovedou dvojčata, tak stejně budeme muset zase honem rychle pro druhý...abysme nedali endomrše šanci...no a pak už následuje antikoncepce a menstruace jednou za půl roku...po celej život...to je bájo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem to blbě napsala nooo :zipper_mouth: :grinning:
tak sme to prolítla
misando neboj holky porodí na vanoce a my na jaro :wink:
jinak ja čekam na kontrolu jdu 1 června a tam se poda zadost na pojistovnu pokud bude vse ok a taky sem dostala doporučení na imunologii
3. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz
Já jsem zvědavá,jak je to v Motole,taky bych tam radši zůstala celé těhu,musím to ve středu vyzvědět :sweat_smile: :sweat_smile:
Někde to opravdu nejde a vypakujou holky ke svým obvodním gyndařům....
3. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
mišo, tak to je fakt děsná představa. :frowning2: tak uvidíš co bude v pronatalu a poznáš :wink: ono je všude něco
3. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
Evi, no právě. Třeba v pronatalu si prostě nenechávaj. Pokud asi člověk není nějak komplikovanej případ. Tohle je výhoda u těch CARů, co jsou pod nemocnicí. Tam pokud chceš, tak tam můžeš zůstat. Já se hrozím toho, až mě pošlou k mojí mudře. Jsem teda hledala někoho nového, jenže buď nemají volno a nebo nevím jací jsou :unamused:
3. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
takže kdyz to vse klapne a na kontole nebude problém tak by další pokus mohl být v červenci jen na konci jedeme pryč tak nevím zda to nenechat az po dovče na srpen
jo po tom ivf sem teda mela mrchu mesíc pak sem brala ty prasky 10 dní a včera uz to zase dostala takze se uvidí jak to bude probíhat dal zatím je to podle planu a kdyz mam navštevu na 1 tak ani nevim zda by jsme to v červenci stihli nez to schválí pojištovna ale ted jak mam toho novýho dr tak sem spokojená a moc
autor
co je děsná představa? :slight_smile:

cibi, jasně, my budeme mít jarní kuřátka....to byl vždycky můj sen :slight_smile: já bych měla začít píchat gonal 27.5. tak si pospěš, ať jsme na to spolu :slight_smile:. A kdy jdeš na imuno????
přístí týden na krev a pro výsledky si mam dojet 26.6. ale prý kdyz to nestihnu do toho 1 tak mi pro jistotu nasadí prednison prý je to kvůli potratům jestli nemám sklony
3. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz
miso to asi neurychlim ale budem kousek od sebe :wink: uz to nehrotim nechavam tomu volný průbeh hezky v klídku
3. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz
autor
cibi, to je dobře...já jsem taky hozená do klidu :slight_smile: ono to stejně jinak nejde :wink: ...aspoň mám teď trošku jinej přístup než k tomu první IVF...teď tomu totiž hrozně věřim...tak uvidíme...
3. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
autor
a kam jdeš na to imuno?? já jsem byla v Imumedu...byli tam moc fajn :slight_smile:

já taky budu zase zobat víc prednisonu...a ještě mám nějakej zbytek doma, tak si to naordinuju sama ještě před IVF :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
jo evi dyt ty víš jak to semnou bylo vid :slight_smile: jo jinak to v gestu jde, mě to připadá všude tak nastejno, co tak čtu...v gestu je super, že je to malé, taková vilka, žádné monstrum kde to jde jako na běžicím páse...nikde nečekáš, a fakt až na toho jednoho který jim to kazí si nemůžu stěžovat
3. kvě 2010 v 16:11  • Odpověz
boruvko ale nikdy jsem v gestu neslyšela že mám čekat s ivf na jro podzim nebo podobnou věc....
3. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.