• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
a myslím, že si toho klidně můžeš obejít víc a pak se rozhodneš...taky to ber třeba i podle dojíždění....
3. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz
miso jedu někam na karlák a ty uz más výsledky
3. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
cibi, já mám výsledky už od loňskýho roku :wink: ale taky to trvalo...

Karlák je myslím ten Imumed :slight_smile: ne?
3. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
a holky mě ted taky vyšlo 2.IVF :wink:
3. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz
sophie, dekuju za nazor. Ja jsem po 2.ivf bez transferu, tak mi navrhovali, abych si ted odpocinula. Byla jsem ted hodne ve stresu a unavena. Chtela jsem jit hned v cervenci a nemeli s tim problem. Ale prave kvuli te zmene jsme se na konec domluvili s pritelem na zari a do te doby si obehneme jine CAR.
3. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz
myslim ze se to jmenuje immunio nebo tak nejak
a co ti tam vlastne zjistí a proč ty výsledky neposlou do caru a musís tam jet znovu
3. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
sophie a jestli se můžu zeptat, co jste měli za problém???

jaja, druhé IVF je prostě daleko úspěšnější, tak uvidíme...

jinak ti - vám - GRATULUJU :wink:
jasně, uvidíš...mě to fakt připadá, že je to skoro všude totéž, ale samo je dobrý když ti to tam nesedí to zkusit jinde....
sophi jataky verim ze to po 2 vyjde
misanda nic u nás nenašli...
autor
cibi, já jsem tam pro výsledky nemusela, poslali mi to domů a já to vzala k doktorce. nejela bych tam znovu jenom pro papíry...byli jsme takhle domluvený. i mi napsala doktorka kolik brát toho prednisonu atd...jsme to rozebraly i po telefonu...

zjistí ti tam různý poruchy imunity, alergie atd...
3. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz
ale teda nedělali nam genetiku, tu v gestu dělají až když nevyjde 2.ivf....
autor
sophie : tak to je taky ovšem dobrý no...hlavně že se zadařilo!!!!! :slight_smile:
akorát mi ted pridali denně 1tbl prednisonu, tak možná pomohl
3. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
tak to je taky ale blbý, až když nevyjde druhé IVF :zipper_mouth:

moje genetika už je u doktorky, to by mě zajímalo, jak jsme dopadli...doufám, že aspoň to bude ok :frowning2:
autor
já beru při IVF dvě tabletky prednisonu...to je mocný kouzelník :slight_smile:
miso ja kdyz sem tam volala tak mi rekla sestra 26 .6. a 5 týdnů pred tím na krev tak ja teda nevim
3. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz
držím vám palce holky!!! aomlouvám se, že jsem vám sem tak vpadla, to já že jsem si všimla boruvky :slight_smile: no já ted mám taky nejaky problemy, trochu jsem min. tyden krvacela a semtam špinim, tak musim vic ležet, je to na palici :slight_smile:
autor
no, tak to si dojdeš na krev s papírama a pak už pojedeš rovnou pro výsledky, toho 26.6. :slight_smile:
no s těmi testy se mi to moc nelíbilo, taky podrobnou imunologii neberou moc vážně, že se jim pacienti stejně jen vrací s tím, brát prednison...nevím no, asi s tím mají zkušenost....
3. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
sophie, tak hezky lež...co bysme pro mimíse neudělaly, no ne?
3. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
no, tak já jsem za imuno moc ráda, protože mám díky tomu vyšší dávky prednisonu a musíme si na tu mojí imunitu prostě dávat bacha. díky tomu se i zjistilo, že moje tělo vytváří protilátky proti štítce...takže chodim i na endokrinologii a udržujeme štítku zdravou...
3. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz
sophie, ja nechci mluvit za holky, ale ja jsem rada, ze jsi sem vpadla :wink:
3. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
autor
holky, mizim...zítra snaaaaad!!!!!

papapapapappapapaaaaaaaaa
3. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz
no mě dělali nějaké základní imuno a štítná tam taky byla...a dělají hodně šetrně průchodnost vejcovodů borůvko...ale tu už asi máš, vid
3. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
boruvko stav se kdykoli na diskuzi Gest
3. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz
sophie - prave ze ja krome imuna, horm.profilu a genetiky nic jineho nemam. Chodime do car kvuli spetnemu spermiogramu, takze nic dalsiho me nedelali:frowning2:

sem tam uz Gest sleduju :frowning2:
3. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz
tak to ti tu pruchodnost udělají...jestli tedy vůbec bude potřeba
3. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz
Sophi hlavně že se ze skvrny v děloze vyklubalo miminko a teď ještě pár dní vydržet,to špinění určitě každým dnem přestane a už si to začneš užívat :slight_smile: Je to na psycho.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mišo tak ahojky a brzy se zase ukaž....
Cibko třeba se domluvíte na Imunu a pošlou ti výsledky taky poštou a nebudeš se tam muset crcat...
3. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
evi a ty jsi ted kolikátý týden?
3. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.