• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Sophi měla bych být 7 týden, ve středu jdu na UTZ,tak už to snad bude přesnější a hlavně bude srdíčko :slight_smile:
3. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
no to už bude :slight_smile: tak se taky někdy ukaž na maminach z čekatelek :wink:
3. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se k vám zase celý den nefostala, ale zvládnout dočíst diskuzi za celý den, to je něco, vy ste se dneska rozjeli.
V práci me dnes omejvali, zjistila jsem výplatu po třech týdnech nemocenské. Ještě k tomu to v práci je docela nesnesitelný, když si představím, že jsem už mohla být kdikoli doma na rizikovým a co všechno je ještě předemnou....bych se šla picnout.
3. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
Sophie, děkuji za krásný příklad, že to opravdu funguje, takových není nikdy dost.
Já před prvním IVf tak strašně věřila, že to dopadne a nic jsem si po otěhotnění nepřipouštěla a ted po tom, co jsem potratila jsem dost skeptická k druhému pokusu a mám strach, že to není moc dobrý pro další boj.

Jsem dost zničená..... :frowning2:
3. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
Ty jo, já si nemůžu takhle večer ani s kým popovídat, ach joooo :frowning2:
3. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
ahojky

koubovka: tak to je mi lito :frowning2:
3. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
No konečně někdo, ahojky cutce.
já jsem taky taková stěžovatelka co?
Ale přes den nemám vůbec čas a vy jediný tady jste ty, které chápete moje problémy
3. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
Tak vám tedy přeji krásnou a dobrou noc a zítra tu koukejte být dýl, potřebuju trochu pozitivní energie.
papa
3. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz
koubovko: promin, bastila jsem vecu :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj holky,nechci ten den začít hned špatně,ale u mě se zázrak nekoná,žádná dálnice na mě nevykoukla :frowning2: Doufám že se budete mít líp než já.... Ahoj
4. kvě 2010 v 07:00  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Misi tak to mě moc mrzí,že to nakonec nedopadlo :cry: Je to těžký,ale příště to určitě vyjde......snad každá jsme si to zklamání prožila!!!!!!
4. kvě 2010 v 07:19  • Odpověz
Ahoj :wink:

Misi, taky mě to mrzí, nesmíme to vzdávat, musíme bojovat !!!

Koubi, tak já příště taky nakuknu večer, ať tady nejsi sama samotinká.

Jdu pracovat, v 10 mě čeká zubař, mám se na co těšit.
4. kvě 2010 v 07:46  • Odpověz
misi: tak to je mi lito :cry:
4. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
ahoj holky, všem přeji krásný den i když to tam mpřes okno moc hezky nevypadá :unamused:
misi-co napsat, když každá nejlíp víme, jak to bolí, drž se a hlavně hlabu vzhůru a nevzdávat se
4. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
mišanku příšte to vyjde uvidíš nezoufej :slight_smile:
Krasny den všem :slight_smile:
4. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
Misi neboj, příště to dopadne, jednou musí. Hlavu vzhůru.
4. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem nepřispěla, ale to neznamená, že bych vás nečetla. Dneškem jsem začala špinit, je to 7 den od et, minulé ivf taky 7 den špinění, tak vím co bude následovat. Nějak podvědomně jsem tušila jsk to dopadne. Teď to musím rozdýchat.
4. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
albi-ještě nedělej závěry :unamused:
4. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
Peci vím, že je brzo, ale tak to bylo i minule, špinění je horší a horší. Samozřejmě bych byla ráda, kdyby se aspoň jedno udrželo, ale to by byl zázrak. Už tak nějak svoje tělo znám.
4. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
Nazdárek kočenky. Krásný den všem.
koubovko:zkusíme se polepšit :confused: Jinak ti posílám moc moc pozitivní energie a uvidíš, že to jaro a léto udělají divy :wink:
misi:chjoo... :unamused: Ale hlavu vzhůru, příště to určitě vyjde :wink: Opatruj se.
4. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
salopko a co ty, jak je? :slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
albiii..neneneeee...to muší dopadnout..vždyť já čekám , že s tebou budu testováááttt...žádný takovýý..nesmíš to vzdáávat... :confused:
4. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
Salop teď to musíš za nás vytrhnout ty! :wink:
4. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
ahojda peci..hele..mně vůbec nic není..prsa nemám citlivý, nic mě nebolí..jen vždycky večer trošku břicho, jako kdyby bylo namožený z posilky, ale jinak nic.tak nevím jestli je to dobře :confused: Ale snad jo :slight_smile: a co ty peci, jak užíváš doma?
4. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
holky, už žádné negativa, jen samé krásné zprávičky :slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
Teď vidím, že misi taky nedopadla :frowning2: , je mi to líto.
neneee..albi to néé..já tě budu v mysli furt podporovat a promlouvat tvým mimískůůůmmm :wink:
salopko-.jo jsem v pohodě, zítra dobírám ty jedny prášky, co mi napsal na ty vaječníky a čekám na ms, abych mohla začít
a když to tady tak čtu, tak některé příznaky mají a některé vůbec nic a jsou těhotné, tak to je těžko
4. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
Peci žádný pozitivum nevím- jen to že pomažu do práce, kde mě čeká papírek s výpovědí, ale to by mě tak nevadilo. Ještě to vyptávání, co ti bylo, že jsem tak dlouho marodila, no musím se na to psychicky připravit. Jnom mi to budou připomínat.
4. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.