• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
albi-kolik jsi jich měla při ET?
4. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
2 blastocysty, tak jako abig.
4. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
Děvčata :cry: to nejsou zrovna nejlepší zprávy :frowning2: A já jsem tak věřila,že teď už to vyjde všem,to jaro že udělá zázraky....bohužel příroda si to opět rozhodla sama a uznala,že není ten nejvhodnější čásek.Holčičky ale jak píší holky....jednou to prostě vyjít musí!!!!Tak hlavu vzhůru :wink: :wink:
4. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
Bohužel někdy ani ty nejkrásnější embryjka nejsou výhra.....tělo si to rozhodne jinak!!!!
Albi a Misi,co teď dál?Máte mrazíky,nebo vás čeká znova celý cyklus?Jdete na krev?
4. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
peci: tak super...honem honem aby dorazila mrška a rozjede se to :wink:
musí to vyjít..někomu dřív a někomu později, ale všem nám to vyjde :slight_smile: určitě :slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
Evik já musím do práce :frowning2: , ivf v nedohlednu, mražáka jsme nikdy neměli. Nevím co dál.
4. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
albi: a kolik ti je? Ja myslim, treba dat si pauzu, trosku se vzpamatovat a pak to treba zkusit znova? Vzdyt jestli jsi mladoucka tak neni kam spechat a treba po pauze to vyjde, telo bude uvolnene, ty bez stresu a odpocinuta. Co ty na to?

Ja vim, rika se mi to, protoze co prozivas ty jsem jeste nezazila, tak jestli se ti muj napad nelivbi, tak ho ignoruj :wink:
4. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
Albi to je špatný,teď se to zdá jako že vše skončilo,ale chce to čas a určitě něco vymyslíte :unamused: Kdyby to šlo,dala bych ti svoje mrazíky :confused: A co na krev,jdeš?
4. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
albi, tak třeba ti v CARu poradí co bude teď nejlepší udělat. Třeba jestli chvilku pauzu a pak jít do toho znovu. uvidíš, že to bude dobrýý
4. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
cutce je mi 34 !
Myslím, že je u mě nějaká chyba- vždy 7 den. Musím to rozdýchat a pak přemýšlet co dál.
Ono taky to ivf není zadarmo, a když na to ušetříme tak to zase odebereme z něčeho jinýho, většinou z aktivit, já se obejdu ale malýho ( no už je velkej má 8) nechci nějak omezovat s tím, že mu něco nekoupím,proto že šetřím na ivf! Holky to je těžký, no.
4. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
albi, tak si dejte treba rok pauzu a pak to zkusit jeste jednou :wink: aspon budes mit cas si na to nasetrit a pritom nejakym zkusobem neomezit malyho :wink:
4. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
Navíc jsem teď byla doma 3/4 roku, jelikož před ivf jsem pořád lítala po vyšetřeních a propustku z práce bych nedostala a ani bych ten čas nezvládla naddělat, a tak teď musím mít odpracován rok, abych mohla marodit (kdyby se zadařilo) jinak bez peněz. Bohužel tak to nějak je.
Ale nejhorší je to zklamání. Toho se bojím nejvíc.
4. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
Holky jdu vařit, myšlenkama jsem jinde tak to bude vypadat :astonished:
4. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
no tak vidis, pujdes na rok do prace, kde se odreagujes a pak to zkusite znova. A co delas za praci? Hlavu vzhuru ono to pujde :wink:
4. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
albi, myslím,že tentokrát ale budou chtít asi trošku víc prozkoumat proč se to nepovedlo. ještě to nevzdávej holka..i když vím, že to prostě bolí.
Je blbý, že je to taky hodně o těch penězích, no. Protože člověk by sílu myslím našel..ale do toho prostě znovu další velká investice. Prostě další stres pro všechny a nebo aspoň pro většinu z nás.
4. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
albi...se odreaguješ u vaření :wink:
4. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
ahojky nedočítám jen napíšu co nového,kleknul nám PC,tak v rychlosti píšu od našich,dnes se dozvíme co s ním bude,tak uvidíme,snad to nebude dlouho trvat a budu net mít,je to docela hrozný,když si člověk zvykne
Jinak já si dnes byla u dr.pro výsledky krve a předoperační vyš.tak mám vysoký tlak :o( dostanu léky,ale hlavně mě vyšli špatné jaterní testy,tak jsem z toho nějaká špatná,vzali mi novou krev,tak uvidím v pátek :o( a já už začala stimulovat a ve čtvrtek jedu na UTZ,tak fakt nevím jak to dopadne.říkám jsem z toho nějaká špatná,co když to bude blbý a nebudu moc na IVF?
Tak se mějte a snad brzy napísanou.papa
4. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
Achich aj, tak jsem to zběžně pročetla a :frowning2: , jsem jak černá díra, pohlcuji všechny ble pocity.

Albi, mrzí mě to. Jen ti chci říct, že je to na h.ovno (pardon). Já se chystám ke KETu a pak ti dám vědět, pač jsem na tom obdobně, krvácím vždy 8den po ET. Jsme domluveni, že když to nevýjde, podstoupím testy, jestli není problém u mě.

Zubař dopadl tak jak jsem čekala, půlku vyklajícíse ho zubu mi vytrhl (zaživa dacan jeden) a tu co se nevyklala, tak tu mi budou rvát za 14 dn. To je 2 zub od IVFek, do 40 budu mít protézu :frowning2: pokud se nestane zázrak. Lámou se mi jak sirky.
4. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
abiq: az takhle? :astonished:
4. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
Cutce, bojím se, že ano. Zlomí se mi tak, že to nejde opravit. Cpu se vitamínama, ale je to na nic. Jen doufat, nevím co budu dělat, jestli budu jednou těhotná, to mi to vypadá snad všechno. To abych začala šetřit alespoň na implantáty .... místo cvakající protéz :grinning:
4. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
abiq: tak to ti teda nezavidim
4. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
Abig chudáčku,to tě upřímně lituju...zuby jsou prevít!!!!Taky, když jdu vždycky na preventivní,tak je mi špatně,pokaždé mi musí aspoň malý kazík vyšťourat :rolling_eyes: No a v těhotenství nevím nevím,jsem zvědavá,jak to bude,ale zatím ťuk ťuk ťuk,nemám problémy,tak snad mi nevypadají :grinning: :grinning:
Cutce a co ty tam v té cizině?Už se ti to taky blíží viď?
Dneska je nějaký špatný den na zprávy...samá špatná a nemilá!!!!!Atlaselko co ty to máš z jatýrkama?Snad ti to neohrozí stimulku.....
4. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
Dneska je to hodně smutno. To počasí taky nepřidá.
4. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
Abig - 29 - čekání na KET (3 ET) - květen
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- čekání na (minimalka)květen
Evaav- čekání 2 IVF-květen
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
cutce - čekání na 1IVF - květen (předpokládaný termín OPU 17.5.)
Atlaselka - 2.IVF v květnu,začátek stimulace 2.5.
Lumpajda 29 čekání na 2.IVF červen/červenec
Ifet 27 čekání na 2.IVF v květnu

Čekatelky na //:
Albi - 27.4. ET test 9.5.
misi.21---23---15.4 ET--------TT 4.5
salopa: 26.4. KET, testovat 15.5.

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve(1bobísek)
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
4. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
evik: jojo, zitra jdu na ten vnitrni ultrazvuk pri MS, tak je to takovy divny, jeste jsem takovy nemela :sweat_smile:
4. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
Cutce a co ti tím budou zjišťovat...???Fakt se někdy divím, co má kdo za různý vyšetření, asi to fakt chodí všude jinak...
4. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
ifet: nevim :sweat_smile: , ja se neptala, ale snad se dozvim dobre. Mozna budou kontrolovat delohu jak by se to vajicko uhnizdovalo, ja fakt nevim :sweat_smile:
4. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
Lepší snad kolikrát nevědět...já si vždycky říkám, na co na všechno se tam zeptám a pak se neptám radši na nic :grinning:
4. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
cutce ten ultrazvuk je takovy nepříjemny ale da se to vydržet :slight_smile: taky jsem na něm byla :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
nana: a co tim zjistujou? jaky den jsi byla? me rekli mezi 2-4 dnem, jdu na 4 den adneska uz mam MS jen malinko nevadi to?
4. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.