• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ja jsem měla přijit prvni nebo druhy den cyklu.jen mi zjištovali jestli nemam cystu a pak mi hned sestřička píchla injekci a uspala mi jakoby vaječníky,asi aby si odpočinuli před tím navalem hormonů :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky děvčata,kdyby aspon svítilo to sluníčko a dodalo trochu pozitivní energie.Miši je mi to moc líto ,že to nevyšlo,ale ono to výjde,musíš to mu věřit.
Albi,ještě není vše ztraceno,třeba budeš jen špinit,máš dvě,tak třeba se tam jednomu nelíbí a to druhé je tam někde krásně zahryznuté,nedělej ještě závěry,třeba to výjde,držím ti snad vše co mám.
Atlesko,tak snad to bude dobré a IVF bude
Nany a jak je??
A co vy ostatní jak se máte???
4. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
Díky holky,ale já nejsem ani tak zklamaná,jak jsem si myslela,asi proto že jsem to tak nějak tušila,když jsem tak dlouho špinila. Je to divný,ale asi to na mě padne až zítra,až mi sestra řekne že není nic v krvi... :frowning2: To už bude definitivní.Slzičky už proběhly na začátku špinění... Ale moc jsem tomu ze začátku věřila... Akorát mám strach,protože mě pořát docela dost bolí břicho,asi od těch hormonů,chtěla bych být ještě chvilku doma aby se to uklidnilo,nedokážu si představit,že bych teď tahala 12kilový cívky...
4. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz
Misi, jsi bojovnice, ikdyž se bráníme, stejně to na nás padne. Bude dobře, chce to jen čas.
4. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
Chmurný to dneska den.
Tak krom bolavého zubu jsem si stihla dneska zhuntovat nohy v botičkách, zmokla jsem, schrstalo mě auto od hlavy až k patě a teď jsem ráda, že už jsem doma a mám nožky hore.
4. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz
ahoj holky,
je mi líto že vám to nevyslo, jak tu psaly holky čas to prebolí každá si tim prosla ale nebojte nevzdáme se a jednou nám to přece vyjít musí, odpočívejte a hura do dalšího pokusu, vim sam sem nebyla jina a sem zvedava jak na tom budu az druhý pokus začneme držím vám palečky :wink: nebojte nejsme v tom samy
4. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
Eviku zitra na tebe budu myslet,čeka tě ten ultrazvuk vid?
Berunky příště vam to vyjde uvidíte netrapte se :wink: ikdyž mě se to říka,ale taky jsem si tím prošla myslím na vas :wink:
4. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
Ahoj navečer,
cutce pracuji v kanclu
jinak nad tím pořád dumám a myslím, že u mě bude něco špatně. Proč dostávám ms dřív? To vypadá jako by tělo to vůbec nechtělo, já si to neumím vysvětlit. Abig přemýšlela jsi nad tím někdy? Tohle je podruhé a přesně na chlup stejné, přitom já jsem úplně v pořádku ( dle doktorů , než jsem šla do ivf) a chyba na straně muže- špatný spg, teď si myslím úplně něco jiného
zazy no bylo by to dobré, kdybys měla pravdu, ale asi to tak nebude, břicho bolí čím dál víc
4. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
Evik test musím dělat stejně, i když špiním a na krev asi taky půjdu- radši
4. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz
Cutce, no já se cítím mlaďoučká :slight_smile: ale to tělo asi ne, navíc jsem typ, že makám do roztrhání, těžká práce je mi to jedno, co můžu udělám, teď poslední rok jsem se na to vyprdla. Vaječníky toho moc nedají, vždy zůstanou 2 vajíčka a tak mi zase uteče další rok. A navíc můj chlap je o deset let starší. Takže asi tak.
4. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
Tak ahoj a zítra písnu :slight_smile:
4. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
Tak jsem tady zase na skok.
Dneska je fakt divnej den,mě nic nebaví,jsem unuděná :unamused: :frowning2:
Nanuš jojo,zítra jdu,tak jsem zvědavá :slight_smile: Až dorazím,podám hlášení....jen se asi zdržím u švagřice na kávu :grinning: :grinning:
Albi možná by to chtělo nějaké podrobnější vyšetření....ale třeba je to opravdu jen proto,že není ta pravá doba :confused: Ještě máš dost času,tak nezoufej!!!!
4. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz
Albi, napadají mě ty samé myšlenky. Že je chyba u mě. Taky vždy při ET dostanu ms dřív než běžně. Ale jak už jsem psala, tak po KETu mi udělají další testy. Laparoskopii a hysteroskopii, genetické testy a srážlivost krve. Dobrovolně se nechám prošpikovat durch a raději se dozvím pravdu, než se takto trápit do xtých pokusů. Naštěstí mi to dr. nabídnul dřív, než jsem si o to řekla.
4. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz
Albi, zase se blbě zeptám, kolikátý pokus je to u tebe ?
4. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz
eviku hodně stěstí to bude buchot jako hrom až to uslyšim u nás :grinning:
albi nezoufej moje svagrova sice nebyla na ivf ale behem 3 let otěhotnela 2x prirozene a kdyz se dostala do 5 týdne tak pokažde potratila jendou dokonce dvojcátka a pak se jim zadařilo a ted mají skoro 5 mesíčního klučíka jo a byli jen na genetice a tam jim rekli že jsou oba zdravý a že to musí nechat na přírodě tak to nevzdávej on ten pravý čas prijde
4. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz
Abig já se taky blbě zeptám,kdy to tebe čeká?Pořád v tom máme hokej :grinning: Ketík bude už teď v květnu?
4. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
Cibko tak pořádně poslouchej :grinning: :grinning: To bude rána,až mi spadne kámen ze srdce :grinning: Měla bys to slyšet dobře,Kladno je kousek :slight_smile: :wink:
4. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
budu mít nastražený ušiska ale myslim ze to nebude potreba protože to budou bít zvony
4. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
Jo podle toho,jak mi je poslední dny šoufl,tak myslím,že je vše v pořádku :slight_smile: Ale budu zase jistější a hlavně už chci taky nějakou fotečku do albíku.....
4. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz
tak se s vami loučím jdu se vyčachtat
4. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
ja už bych taky chtela vedet jaký to je bejt tehule docela vam zavidim ale moc verim ze nam ten další pokus vyjde :wink: :wink:
4. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz
Cibi neboj se,dočkáš se!!!!!Hezký počvachtáníčko :grinning: :grinning: Já se pořád spíš sprchuji,tak zítra se poptám,jestli se taky můžu porochnit ve vaně :grinning:
4. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holky,
¨tak jsem tady zase po celodením pracovním maratonu, dnes to bylo opět výživné.
Albi, ještě neztrácej naději opravdu, tolik holek po ET krvácelo a bylo to v pořádku, jestli jsi měla dve emryjka, tak to opavdu může odcházet jen jedno.
Misi, taky me to mrzí, já bych se na to....
4. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
Ahoj Evi, taky ti na zítra držím palečky, určo to bude OK a srdce bude bít jak o závod, já to štěstí neměla a taky jsem se tak moc těšila..
4. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
tak uz sem tu ahojky koubovka
4. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
Cibi, určitě to vyjde příště, já už taky začínám ztrácet naději, ale každej me utvrzuje, že to bude OK, vždyt je tu plno holek jako inspirace, že se toho břichána dočkáme.
eviku myslís ze se nemuzes koupat? kdyz nebudes mít horkou vodu tak snad ju ne
ahojte holky... dlouuuuuuuho jsem tu nebyla :frowning2:
vuuuuuuuuuubec nestiham!!!!!!!

kazdopadne jsme byli v pondeli v CARu a tento mesic jeste zkousime naposledy s podporou clostilbegytu a pak v cervnu zacinam brat antiko a v cervenci zacinam stimulovat... nekdy na konci cervence bude transfer a v polovicce srpna testovani.... UFF!!!

kazdopadne manzovi se NEUVERITELNE zlepsilo spermio... a to pichani pregnylu a menopuru se asi DOST vyplatilo!!! malem nam s manzou v pondeli vypadly oci z dulku, kdyz nam rekl ty hodnoty...

asi vas nebudu docitat... je to hafo a hafo stranek.... :grinning: kazdopadne vsem tehulkam MOC gratuluji.... nana a evik? ze jo? to jen tak v rychlosti... co jsem videla.
4. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
koubi snad jo ale uz je to dlouhý ale jak sem tu psala uz nepospícham hezky pomalu a kdyz to vyjde na dovču tak to holt o mesíc odlozíme
4. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
Evi, určitě se už můžeš koupat, jen ne tu horkou vodu, jak říká cibi
Já bych se taky tak naložila do vany, ale my máme jenom sprcháč v naší miniaturní koupelně.
O víkendu budu spát u ségry, tak se na večír naložím u nich, to je nápad
4. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.