• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ahoj pampel to je parada to uteče jako voda hlavně ze śe to zlepšilo
4. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
koub my máme vanu a moc se nenakládam jen si napustim tolik abych sem mohla osplouchnout, dřív se si tam lebedila ale ted mi to neba
4. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
Evíku, čekám na ms (tento nebo příští týden - nemám to pravidelné), pak Estrimax a KO a jdeme na věc :grinning:
Ahoj Pampelisko, jak ste zařídíli, že se manželovi zlepšil spermiogram. Pregnylem a menopurem, ten je na stimulaci a ne pro chlapi? nebo jsem natvrdlá?
abig tak ty uz to mas taky za pár :wink:
já tu fak asi zustanu s misandou :frowning2:
4. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
cibka... no clovece uz je to za dvermi. pan doktor mi nabizel uz zacatek tento mesic, ale ja prozatim nemuzu skrz v praci... v cervnu mi vsechna ma prace vrcholi a tak bych si nemohla hodit vubec marod a byla bych ze vseho ve stresu a potrebuju se trosku zklidnit a dat do pohody :slight_smile:
4. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
Cibi, to já si to vždycky, ještě když jsem byla doma u našich lebedila v horký vodě a mami když se šla koupat po mě si musela vždycky dopustit ještě studenou. No to už bylo ani nepamatuju
4. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
ahoj koubovko... no u nas je to strasne neobvykle, ale manzelovi predepsal jeho androlog injekce pregnylu a pak jeste i na dva mesice injekce menopuru. jeho zlepseni je naprosto neuveritelne! samozrejme k tomu vsemu bere velke mnozstvi vitaminu.
4. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
holky nebojte, na čekání je nás tu ještě dost.
4. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
pampel to je lepší počkat nez se pak honit a být ve stresu souhlasim s tebou
koub - :grinning: mojemamka taky pouští vařící a je tam schopná lezet treba hodku :grinning:
Pampel a jaký ste měli hodnoty spermiogramu na začátku.
Já chci příteli koupit vitamín E a o braní tezhle hormonů mi nikdo nic neříkal u nás v caru
Jo holky ještě mi přišel papír z nemocnice, že se mám na zaří objednat na tu kontrolu čípku na cytologii, ale já chci v létě už začít stimulovat. Můj gynekolog se divil proč mě tak chtějí, když vyšla cytologie v pořádku při vyšetření před vyčistěním dělohy a že prý si me zkontroluje sám, tak doufám, že tam nebudu muset a v průběhu prázdnin začnu stimulovat. Zatím marně čekám na MS, doufám, že už brzy dorazí....
4. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
no muj manza bere nasledujici vitaminy:
profertil, detralex, vitamin E, selezin, maxicor, qmax, carnitin... snad je to vsechno
4. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
jo a na ty hodnoty se mrknu a napisu sem vyvoj :slight_smile:
4. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Pampel no ty vole, takovejch prášků....
4. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
ja kdyz cekala na ms tak potvora nedorazila a musela sem na vyvolavačku a pak se ji nemohla zbavit a dostala prasky na zastavení a na cytologii musim taky ted pred 2 ivf ale já byla naposledy v loni červnu
4. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
to jo tvuj manza je chodici lekarna :slight_smile:
4. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Dobrý večer tak dnes jsem byla v sanusu a dopadli jsme dobře.Já jsem po horm.stánce v pořádku vše jak má být a manžel ma spermio na dnešní dobu prý dost v pořádku,prý mu vařím dobrou stravu :grinning:.
Dostala jsem dlouhý protokol tak my i dnes píchli injekci ta prý zastaví vaječníky a během deseti dnu by měla přijít mrcha a 18.5 na ULT a dostanu další léky. Prý je moje tělo dobře připraveno do boje :wink: tak uvidíme,jdu si vás dočíst
4. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
Já byla na cytologii v srpnu a to bylo OK za jedna a ted to bylo podle mého doktora zkreslený kvůli tomu, že jsem měla v sobě mrtvý plod, takže doufám, že to bude OK.
4. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
evav tak to je dobra zprava to je skvelý :grinning:
4. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
Evav, no vidiš, jen aby to vydrželo až do konce, když je tělíčko tak krásně připraveno
4. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
tak pro dnesek se loučím jdu čučet na ordinaci tak se opatrujte :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
joooooo ja jsem jeste zabudla napsat, ze ja jsem zrovna ten pripad, kdy se ve vysledcich a rozboru spermia neshodne nase CAR a manzeluv androlog... maji ty hranice asi jinak nastavene. CAR bych rekla, ze trosku prisneji! kazdopadne v teto chvili ma manza u sveho androloga vysledky jako uplne zdravy chlap, ktery muze pocit dite prirozenou cestu a vse ma v norme.

v CARu byl nasledujici vyvoj:
1. spermio:
celkem pohyblivych: 53%,
progresivni: 0, progresivni pomala: 39%, neprogresivni: 14%, nepohyblivé: 47%,
morfologie: 1%

2. spermio:
celkem pohyblivych: 74%,
progresivni: 8%, progresivni pomala: 66%, neprogresivni: 3%, nepohyblive: 26%,
morfologie: 5%,

3. spermio:
celkem pohyblivych: 59%,
progresivni a vsechny ty hodnoty na stejne urovni jak spermio 2.
morfologie: 12%.
tento odber ma navic koncentrace 20 mil./ml. jinak mel vsechno tak kolem 2 mil. a nebo 8 mil./ml.
4. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
Holky, já jdu hodit spršku,abych se trochu zkulturnila po pracovním maratonu.
4. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
Tady se to rozkecalo...ahoj Pampeliško,ty jsi tady dlooooouho nebyla a čtu samé dobré zprávy :grinning: Po těch dávkách léků,co tvůj manža zobe,tak není divu......než se naděješ,tak tu budeš s námi čekat na //.
Koubi zdravím,to musí být otrava takhle dlouho v práci co?Počasí je hnus,ale pro pracující myslím pohoda,aspoň vám to není líto :unamused:
Děvčata musím se rozloučit a přepustit net dcerušce,už mi nadává,že jsem závislák :grinning: :grinning:
Přeji všem krásný večer a zítra budu hlásit doufám dobré zprávy :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ještě Evaav musím pozdravit a pogratulovat ke skvělým výsledkům.Taky jsme měli obavy z výsledků spermia,ale když vyšlo perfektní,tak jsme byli rádi a zvládli jsme to i bez ICSI,což jsem chtěla,nechat to trochu i na přírodě.Doufám,že si vajíčko a spermijka padli do oka :grinning: :grinning: Je to na výborné cestě a určitě se vám zadaří a Verunka bude mít sourozenečka :sweat_smile:
4. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Abig to bylo už podruhé, ket jsme nikdy neměli, nebylo co mrazit. Ale každopádně si taky nechám pořádně prověřit celej spodek, to bysme mohli chodit po carech do nekonečna. A pak uvidím, jestli to ještě zkusíme nebo ne. To konečné zklamání je nejhorší! A navíc takové blastocysty, Štelcl říkal, že jsme měli ohromné štěstí když se dostaly do takového stádia.
5. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
ahoj kočenky, přeji krásný i když upršený den :slight_smile:
5. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
tady se asi ještě spinká, no není divu v tomhle počasí mě to ani nepřekvapuje :unamused:
5. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
Krásnou středu holky !!!

Koukám, ani noha tady :grinning:
Mám oběd pauzu, tak jsem nakoukla.

Albi, jsme na tom tak nějak stejně. Teprve nyní se podařilo vykultivovat embryjka do stádia blastocyst, sama jsem byla šokovaná a poprvé máme zmrzlinky, tak budu mít tu čest podstoupit KET.
Jsem zvědavá jaká cesta nás ještě čeká a co zjistíme. Snad už budou jen a jen dobré zprávy.

Pecičko ? Tak co ? MS dorazila, nebo se alespoň hlásí ? U mě se už ozývá, tak jsem zvědavá, kdy uráčí přijít, břuško bolí jak čert.

Dneska byly nějaké kontroličky, UTZ ? Tak jakpak jste dopadly holky ?
5. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.