• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj holky,jen se jdu nahlásit,teď jsem dorazila domu,tak to tu musim trochu pofackovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vše je v pořádku,srdíčko bouchá a jsme 7+1.Mám i fotku,dodám později :grinning: :grinning: Tak zatím,později načíhnu....
5. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
eviku to je super :slight_smile:
Všem přeji krasny den :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz
Evíku super,jsme říkali,že bude být jako zvon.Jinak mě je pořád špatně,zítra mě taky čeká utz tak snad uvidím taky srdíčko.Evav,super zprávy.Jinak Vás všechny ostatní zdravím
5. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
ahojky holciny:

jen vas jdu pozdravit. Dneska sizacinam pichat injekce, takze se to rozjizdi :grinning:
5. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
Ahoj Cutce,tak už jsi taky fetka,co si píchá :grinning: :grinning: jojo,teď to už pojede,budeš chodit na kontrolní UTZ a pak odběr a zase transfer a pak // na testíku,nebo jak vy to tam máte :wink:
Dneska je zase pěkně hnusně,musela jsem si zatopit v krbíku,pže mi normálně byla zima.....zase se bude topit do června a od září znova.....super!!!!
5. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
evi: jojo mame to tu stejne :grinning: UTZ 12. a 14. 5. a pak odber dalsi tyden 17.5. :slight_smile:
5. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
Ahoojda krásky :slight_smile: Tak mám konečně čásek načíhnout za váma.
eviku supeeerrr..mimískovi se daří skvěle , to je super :slight_smile:
zazy: tak zítra na UTZ si taky užiješ srdíčko :wink:
cutce..mno superrr..další píchačka je mezi náma, tak zdárný začátek a pak i konec :wink:
jinak já dneska pekla , má dorazit kolegyně na návštěvu, tak jsem zkusila ten receptík jak tu jednou písala evička a teď ho dělali i v prostřeno, tak jsem zvědavá, jak to bude chutnat:o)
5. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
ahoj holky,
eviku parada sem ti to rikala :grinning:
5. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
Cutce tak to máš za pár :grinning: a co nějaká nervozita?Je nebo jsi klidná a vyrovnaná?Já jsem teď šla už potřetí a byla jsem dost nervní,jak to dopadne....to je asi u všech stejný :slight_smile:
5. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme konečně dojeli z brna. V ordinaci jsem se držela,ale jakjsme vylezli na chodbu tak jsem se totálně sesypala,snad nikdy mi nebylo tak zle... A dr mi to vysvětloval tak ještě s úsměvem,ale tím mi teda hoch moc nepomohl,jestli mě chtěl povzbudit. Nakopala bych ho do prdele.Brečím když vydím kočárek,když si představím že jedna ségra má třítýdení miminko,druhá že bude za měsíc rodit,brečím když vám píšu,no je to fakt hrozný... Přítele jsem poslala k rodičům samotného,nechci s nikým mluvit,nikoho vidět... A nejhorší je když mě obejme,ale prostě nejde to zastavit... Ještě chvilku budu doma a pak zase hurá do roboty...
Jinak te´d nemám do dalšího boje ani chuť,ani sílu,tak uvidíme na podzim... Ale už vím že budu mít krátký protokol kvůli tomu hyperstimuláku...
5. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
Salop myslíš ten ze zakysanou smetanou?Ten bude mít určitě úspěch...je vážně dobrej...a hlavně rychlej!!!
5. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
misi: drž se kočko..je těžký ti teď cokoliv říkat..musí to přebolet..vyplakej se a uvidíš, že sílu po čase najdeš :slight_smile: posílám obejmutí
5. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
eviku joo, přesně ten a s tím pudinkem:o) Jojo..je to vážně rychlovka a nic těžkého:o) Teď se chladí na balkoně:o)
5. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
Misi tak se drž,jak jen to půjde....chtělo by to něco na rozptýlení,aby jsi na to pořád nemyslela :grinning: Příště se určitě zadaří :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
eviku! moc gratuluji!!!!!!!! to je super, kdyz muze clovek slyset srdicko a videt uz mimi na ultrazvuku :slight_smile:
5. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak Evikovi moc gratulujeme k srdíčku!!! :slight_smile:
Jinak u mě pořád stejny :frowning2: na hov..
A jinak misi vím jak ti je, tohle to mě přepadává od včera a myslím, že ještě není konec.
5. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
misi! DRZ SE!!! a vyplac se, co to pujde. slzy vsechno vyplavi ven... priklanim se k evikovi... nejake rozptyleni by bylo urcite dobre... ale asi casem. ted to bude hodne bolet.
5. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
misi a ty chodis do jakeho CARu do brna? ja chodim do unicy
5. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
salop a kdy budes testovat ty? nebo uz to probehlo?.... omlouvam se, dlouho jsem tu nebyla :frowning2:
5. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
misi: je mi to moc lito, ale ted ti asi nejvic pomuze se vyplakat, jak tu pisi holky

Jinak vsem dekuju za podporu a ze se teda pridavam k pichackam :slight_smile:

evik: nervozni jsem byla malinko, ale ted jsem jen unavena z emoci asi, ale mam toho moc v tyhle dobe :sweat_smile: tak se moc nedivim
5. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz
pampeliško, já stále na testění čekám..mám testovat až 15.5.tak jsem furt děsně napnutá. V pohodě..jsme rádi, že jsi se zase ukázala. :wink:
5. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz
Holky díky všem :slight_smile: ani nevíte,jak ráda bych se všema sdílela radostné zprávy...sakra,proč to jenom nejde :frowning2:
5. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz
evi, ono to půjde..jen u někoho prostě později...sama jsi taky zkusila co a jak..tak víš, že člověk prostě vážně musí bojovat i když to je těžký a prostě to strašně bolí
5. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
holky nemate nekdo zkusenost s branim clostilbegitu???... napsal mi to doktor na tento mesic... jako ze posledni mesic pred IVF. ze kdyz se manzovi spermie tak zlepsily, ze to muzeme jeste vyzkouset a podporit ovulaci.
5. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz
Salop jasně,mám to vyzkoušené a upřímně......radši, pokud se to nepovede hned na začátku,než pak později :frowning2: to je na palici!!!Holky to zvládnou a štěstí na ně jednou určitě čeká!!!!
5. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz
Pampeli tak starouškovi se zlepšili spermijky a vy si prostě mimi uděláte doma v klidu v postýlce :grinning: :grinning: Bohužel nemám žádné zkušenosti....bez vejcovodů bylo domácí snažení na prd :sweat_smile:
5. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz
evik... no rekla bych, ze nam to domaci snazeni uz moc nejde...
ale porad bojujem a snazime se.
5. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz
pampeliško..já ho brala asi třikrát, ale nám se nezadařilo..jenže já mám více problémů :unamused:

eviku přesně tak..lepší hned na začátku, než si člověk udělá s mimískem pouto, než potom, kdy to bolí ještě mnohem víc. A štěstí čeká na každou..určitě. Jen prostě někdy to dýl trvá.
5. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz
salopa: presne souhlasim s tebou :wink:
5. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz
Pampeliško já chodím taky na UNICU
5. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.