• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
misi... ja se tam zatim setkala s doktorem frgalou. a mas za sebou prvni pokus?
5. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holky !!

Misi, drž se .... !

Pampeli AHOJ .... jen se snažte hezky doma v pelíšku. Já jsem měla Clostil jen jeden měsíc, na podporu ovulace, chtěli nám dát další půl rok na snažení před druhým IVF, ale jakmile viděli nové spermio, tak to bylo zbytečné. Ale znám 2 holčiny, co ho brali a už vozí kočárky.

Evíku .... jen tak dál s dobrými zprávami.
5. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz
Holky, berete někdo léky na alergii ? Já jí mám sezoní a ta sezona přichází a nevím, jestli si ty léky můžu nasadit. Abych z toho neměla i hystaminikům na miminko :grinning:
5. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz
to je neuveritelne kolik jsem se toho za toho pul roku "naucila" o umelem oplodneni a co tomu vsechno predchazi a tak... a to jsem ho jeste ani neabsolvovala
5. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz
abig... tak to nevim. a co beres? myslim, ze kdyz zkusis zavolat obvodacce, tak ti to rekne... teda vlastne ja mam dobrou doktorku, takze ta by mi to urcite rekla :grinning:
5. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
Pampeli, hledám krabičku :grinning:
No, asi zavolám na alergologii, vím jen, že mi řekla, že když otěhotním, tak mám zavolat.
5. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
Loratadin .... se to jmenuje.
5. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz
abig... clovece tak to vuuuuubec neznam :unamused:
5. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
Pampeli, ona mi to dala na zkoušku, když jsem jí řekla,že jdeme na IVF a já na to dobře reagovala, dokonce mi to dělá dobře na pleť, trpím na pupínky a pupeny a když jsem to brala, tak se mi to dost spravilo.
5. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz
Pampeliško Frgala je nejlepší,říká to hodně holek co tam chodí... Dneska jsem byla podruhé u Otevřela,taky není špatný,ale prostě já to prožívala a on to bere jako každodenní rutinu... Jinak jsem byla ještě u Gogely. První UTZ s ním hrůza,ale pak mi dělal OPU i ET a změnila jsem na něj názor... Ale Frgala prostě vede,aspoň u mě na 100%... :slight_smile:
Bylo to naše 1.IVF ale u mě to byla spíš taková zkouška co ty vaječníky vypotí,tak mi to v podstatě bylo řečeno.. Měla jsem při OPU 10 vajuch,z toho 6 zralých a dneska mi řekl že by ze mě chtěli dostat dvojnásobek,což si nedovedu představit když budu mít krátký protokol a menší dávky...
5. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
Misi !
Já měla podruhé krátký protokol o 75IU méně než při prvním pokusu a měla jsem více vajuch a dokonce se i lépe oplodnili.
Tak mu zkus věřit, že i krátký protokol stojí za to .... mě dokonce i líp vyhovoval celkově, nepřibírala jsem na váze a celá ta stimulka byla přijemnější a vyhla jsem se OHSS
5. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
Abig mě nezbývá nic jiného než doktorům věřit. Však to nedělají poprvé,ne? :wink: Já to mám taky hlavně kvůl OHSS. Doufám že zbydou příště i mrazáčci.Teď spíš přemýšlím jak shodit těch 5 kg co jsem přibrala při stimulce a těch 8 kg co jsem přibrala min. rok... Mišando napiš mi prosím do IP tu tvojí "drastickou" dietu až budeš mít chvilku čas,jdu do toho! Do svatby 5kg jinak se nevdávám :slight_smile:
5. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tady, koukám, že to tady celý den jede.

Evíku, moooooc velkáááá gratulááááce, moc jsem na tebe myslela, protože, to co já jsem zažila bych nikomu nepřála,....

Misi, je mi to líto, já být tebou, tak si taky odpočnu a začnu trochu ted myslet na neco jinýho, ty se budeš vdávat ne? tak se
zaměř na svatbu a bude líp. Ono je asi opravdu lepší někdy poslouchat svoje tělo, který dává signál, že se mu do mimi ještě nechce a za pár měsíců to půjde v pohodě.
5. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
misi bude lip! uvidis! clovek porad musi doufat!
5. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz
a misi problem mas ty? nebo manza?
taky nas bude cekat prvni pokus
zacinam v cervenci antiko a pak valim stimulku
5. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
promin... to pro tebe neni jeste manza :wink: ale prozatim pritel
5. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
Ahojte

Evik moc moc gratuluju.... opatruj sebe i mimíska
Misi je mi to moc líto..ach jo

Konečně nám dnes jde PC,jak si člověk zvykne,tak je pak jak bez ruky :slight_smile:
No já jsem tak nějka pořád špatná z těch testů,druhé výsledky budou v pátek tak uvidíme.A UTZ 6DC zítra ve 13.15h
Stimulku zvládám dobře zatím

hezký večer
5. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
ahojky, tak mam za sebou prvni injekci, jezis jak ja je nenavidim. Trvalo mi to 10 minut nez jsem povolila manzela aby mi ji pichnul a pak jsem to stejne orvala. Asi jsem nejaka divna :cry:
5. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
Ahojky,vůbec nemůžu spát...
JO jo holky,ještě že ta svatba bude,už to máme za chviličku... Pampeliško největší problém jsem já... Nemám ovulaci a nejde s tím nic dělat,je to vrozené... Akorát mám smůlu že jsem to zrovna já,jinak ženský u nás v rodině rodí jak po máslé... Ségry obě otěhotněly při prvním snažení,mamka taky,teta měla dokonce 2x dvojčata atd atd... Mám prostě pech. Přítel má horší spermio,sice jen o pár procent,ale i tak prostě bez pomoci neotěhotním.Pro mě je teď nejtěžší to říct našim. A taky se vrátit do práce,protože tam se to taky profláklo,takže to ví snad i uklízečka...

Cutce hlavu vzhůru,děláš to pro miminko... Utěšuj se tím,že já jich mám v sobě víc jak 50,a ty budeš mít za chvilku hotovo... :wink: To zvládneš..
6. kvě 2010 v 05:52  • Odpověz
Abig - 29 - čekání na KET (3 ET) - květen
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- čekání na (minimalka)květen
Evaav- čekání 2 IVF-květen
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
cutce - čekání na 1IVF - květen (předpokládaný termín OPU 17.5.)
Atlaselka - 2.IVF v květnu,začátek stimulace 2.5.
Lumpajda 29 čekání na 2.IVF červen/červenec
Ifet 27 čekání na 2.IVF v květnu
misi.21-23-15.4 2010ET----TT 4.5 NEGATIVNÍ--2.IVF-podzim 2010

Čekatelky na //:
Albi - 27.4. ET test 9.5.
salopa: 26.4. KET, testovat 15.5.

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve(1bobísek)
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
6. kvě 2010 v 06:02  • Odpověz
Dobré ráno !!!

Misi, vůbec se neohlížej na druhé, ať to ví i uklizečka nebo ne, nikomu do toho nic není,s nikým se o tom bavit nemusíš.
Většina lidi se hovoru o umělém oplodnění vyhýbají, jen se občas najde nějaká kr.va nebo d.bil, co si o tom s tebou bude chtít povídat ve stylu, tak co jste měli k obědu.
Musím se přiznat, že u nás v práci se to taky profláklo, ikdyž mi šéf slíbil, že si to nechá pro sebe a v tuto chvíli to ví i uklízečka. A na takové ty pohledy ach vy chudinko, tak na to si zvykneš !!!

Cutce, tak vítej mezi píchačkama :grinning:

NO nic dámy, jdu se oblíknout a padím do práce.
6. kvě 2010 v 06:03  • Odpověz
autor
ahoj holky :wink:
6. kvě 2010 v 07:53  • Odpověz
Dobré ráno Mišando !!!
Jak to u tebe vypadá ? Už se chystáš na stimulku ?
6. kvě 2010 v 08:03  • Odpověz
ahoj kočenky :slight_smile: všechny vás zdravím a jdu vás letmo dočíst :slight_smile:
6. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
abig-tak jsem četla, že při druhé stimulce ti snížil dávky.....mě to ted udělal taky, tak jsem zvědavá, jak na to ted zareaguji
6. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
holky, vy ještě spinkáte? No ani bych se nedivila v tom počasí :slight_smile:
6. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj Peci.
Tak já měla první stimulku v jiném Caru a když Macháč viděl, co do mě naprali, tak nechápal, kor když mám PCOS, prý to by jen debil by si toho nevšiml a proto jsem skončila s OHSS. Tato stimulka byla naprosto v pohodě.

Tak co ? MS dorazila ? Já jí čekám už od včerejška. ¨Tělo se tváří jeden den že ano, a dneska zase nic ... tak se nechám překvapit.
6. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
abig ahojky, zatím ne, včera jsem dobrala ty jedny léky na posílení těch vaječníku a ted čekám, měla by dorazit 8. Ale včera jsem nevěděla, co do sebe naládovat, hrůza, á když to mám dostat, tak mám chutě, jak kdybych byla těhotná :grinning:
6. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
Peci, já jsem na tom stejně, právě že už 2 dny mám takovou žravku, že mám 1kg nahoře ... nemluvně o pupínkách na obličeji :frowning2:
Ty jsi brala Norethisteron ? To mě vždy ms dorazila až po 5 dnech, dr. mi tvrdili že do 2, ale já si vždy počkala.
My do toho asi půjdeme nastejno .... :wink:
6. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
abig-jo,jo jsou to ony a od druhého dne mám začít brát glostík a od 3dne k tomu píchám
6. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.