• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Peci, a co si budeš píchat ? Jde o minimálku ?
6. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
Koukám ani noha :grinning:
6. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
Nazdáárek :slight_smile: Uf..jsem se právě vrátila z města a to počasí je fakt děsný. pěkně jsem zmokla, páč si ten vychor s deštníkem dělal co chtěla a dokonce jsem deštníkem dostala po tlamě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Mno jsem ráda , že jsem doma a dneska už paty z domu nevytáhnu :grinning: Jakpak se máte vy?
6. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky, v práci je trochu volněji, nebo se mi spíš nechce moc makat, tak na vás juknu.
Abig a Peci já vám tak závidím stimulku a přeju,aby to konečně vyšlo.
6. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Odskočila jsem od plotny,dělám plněné papričky v rajské omáčce.....

Jak se máte všechny?
Abig jak že na to půjdete stejně,ty přece stimulovat nebudeš,jdeš na Ketík né?Stimulka tě čeká možná za pár let pro sourozence,pokud nebudou teď hned dvojčátka :grinning: :grinning:
Já jsem tak znuděná,to počasí mi normálně vysává energii z těla...pomoooooc!!!!
6. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
jééé>.eviku ty jsi šikulka...taky nad nima už dlouho uvažuju:slight_smile: A s tím počasím mi povídej..prádlo neschne..jsem bez energie...spala bych furt..jsem dneska jak jsem vykopala manžu v šest do práce, tak jsem zalehla a spala až do půl desáté :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
Souhlas,počasí na hnědáka :grinning: :grinning: Taky jsem byla na nákupu,sice autem,ale zmokla jsem taky výtečně....a potřebuju,aby už bylo hezky,pže jak nám vyběhla tráva,to je dílo,jako v pralese :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude sekáníčko...ještě že já to neodnesu :grinning: chudák dítko!!!
Koubi to se ti nedivím,že se ti nechce,mě se taky nic nechce,nejradši bych zalezla do pelechu...jenže pak nemůžu chrápat v noci!!!Ale po obídku asi hodím ouško :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
ahoj Salop a Evíku, vy se máte, že jste doma. Vůbec mi to v práci nebaví
6. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
Mě sejří počasí a to vaření taky,bože to vymejšlení mě jednou zabije!!!!Tak aspoň že nemusím vařit zítra,ale zase už musím vymyslet něco na víkend vrrrrrrrrrrrrr!!!!
6. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
Evíku, já nemyslela společnou stimulku s Pecičkou, ale že ms dorazí stejně, dalších 14 budu brát Estrimax a během té doby bude stimulovat Pecička a ET (KET) výjde plus mínus stejně ..... já budu určitě dřív (ono záleží jak darozí ta mrcha mrchoucí)
6. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
Mno jo..hojná zálivka, tak se travičce daří :grinning:
Nejhorší je, že když usnu, tak pak mám výčitky, že spím a utíká mi den :grinning: Magor, no :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
Koubi já bych snad radši byla někde v práci mezi lidma...leze na mě deprese a to je z toho počasí :frowning2: :frowning2:
6. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
koubi, to ti věřím..ale tak tu buď aspoń s náma a uteče ti to:o)
joo..vymejšlení..tak to mi povídej..a když se zeptám co vařit..tak mně je to jedno..něco vymysly..to je na prdlačku..a taky se snažím vařit na dva dny, páč pak nemusím přemejšlet každej den co vařit :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
Myslím evi ale, že kdyby byl člověk v práci, tak by tam možná byli protivní, páč to hrozný počasý sejří všechny. Tak pak možná je lepší bejt doma :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz
Abig aha,tak to jsem nepochopila.....jo s mrškou to je problém,schválně si bude dávat na čas!!!!!Taky mě nějak pobolívá břuch,mám teď období,kdy by měla dorazit,tak asi proto....
Salop,když jsi vylezla v půl desátý,tak to zase takový výčitky nemáš :grinning: :grinning: Klidně si naspi dopředu,pže pak s prckama toho moc nenaspíme :grinning: To bude nezvyk,ponocovat,vstávat.....už pár let si krásně chrupu celou noc :sweat_smile:
6. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
evik: mno dneska jsem si říkala,že pryč s výčitkama, páč v osm mi volali z práce a potřebovali něco konzultovat.:o) A dneska je hnusně, tak co:o) A taky jsem si to dneska říkala,že bych měla naspat do foroty, ať pak mám z čeho čerpat :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
Evi, nemej deprese, vždy´t prožíváš to nejhezčí období v živote, to bych se na počo vyprdla a užívala si klídek, je fakt , že s mimísem siho moc neužiješ a tak to má být
6. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
Dneska má být 20 stupňů,někde i 22,tak to bych strašně ráda věděla kde,protože tady je asi 9 stupňů :unamused:
Joooo tak takový tipy na vaření znám...co chcete uvařit:nám je to jedno,necháme to na tobě :grinning: :grinning: Pomoc převeliká...a pak se ksichtějí,pže co jí jeden,nechce druhej a naopak a teď ještě do toho přibude třetí :grinning: Jednou si hodím mašli!!!
6. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
Tady je 10 stupňů, taky jsem se včera divila, když to říkali. Kdepak si to asi vycucali?:o)
Joo..přesně tak. Teda já mám zatím doma jen jednoho človíčka, ale znáš chlapy, že :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz
Koubi když to fakt nejde....ani na procházku se nadá jít,prostě nic,jen dřepákovat doma.Až bude horko,tak taky budu nadávat,už to vidím :grinning: :grinning: Nejradši bych každý den jezdila na UTZ :grinning: :grinning:
Salop jasně,pěkně odpočívat,však říkám,taky to zalomím,jen co dovařím...tak holt večer budu čumákovat no!!!!
6. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
Nojo chlapi,naštěstí ten můj je v jídle docela v pohodě a sní snad všechno,to spíš ta Dorotka si vybírá.....ještě ráda bude vzpomínat,jak měla u maminky navařeno,až si bude muset vařit sama!!!!!
6. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
Joooo...testit...ultrazvukovat a furt vědět co se tam uvnitř děje :grinning:
evi: počkej...třeba nebudeš čumákovat..páč tohle počásko je tak uspávající:o)
6. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jéé.t.ak to ten můj teda hodně věcí nejí. Takže mám zúženej výběr co vařit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky jsem si ho asi rozmazlila :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jééé..a jinak eviku...buchta měla opravdu úspěch a je fakt výýbronáááá :grinning:
6. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
ahoj beruny vy jste ale kecalenky vubec vas nestíham dočítat.U nas je taky hnusně,ale je teplo celkem.Ja si dnes uvaila čočku na husto měla jsem strašnou chut :slight_smile: Jinak břuch mě taky někdy pobolivava asi je to normalní :wink:
6. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
nana..a je u vás těch 22? :grinning: Já jen aby jsme jim kdyžtak nekřivdily :grinning: Jéé..čočku, na tu mám chu´t už děsně dlouho, jenže manža te´d nějak ne. Tak muším počkat, až dostane chuť :slight_smile: Dneska budou šunkofleky:o)
6. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska jsem se dozvěděla, že nám pojišťovna schválila žádost...v rekordním čase...za10 dní...tak že 18.5. rozjíždíme druhý kolo :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
ifet:Mno tak superrr..tak to je fofr :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jo, byl to fofr...a co ty Salop, kolikátý jsi den po ET?
6. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
Taaaaaaaaak :slight_smile: taťka byl doma na obědě,tak jsme se napucli jako čuníci,ale výýborné to bylo :grinning: :grinning: Teď to vidím na ten gaučík,jsem nějaká umordovaná z toho vaření :grinning: :grinning:
Ifet to je super zprávička,že už to brzy rozjedete :grinning:
Nano fakt máte teplo?Tady ani náhodou...chvíli to vypadalo,že se dere slunce,ale rozmyslelo si to :frowning2: :frowning2: Spíš bude zase pršet!!!
6. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.