• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Jooo a jsem ráda,že buchta měla úspěch :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
Holky dneska je fakt počasí na pytel...snad se dočkáme sluníčka a léta... :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
ifet: já jsem 10 den
tak si hezky odpočiň..taky se jdu asi natáhnout a pustit si ordinaci úterní, co jsem neviděla:o)
jinak tady je mlha, že by se dala krájet :unamused: hrozný počasí.
a to máš super, že manža takhle může dojít na obídek :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
Zase nikdo ?
6. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
Hlásím 17stupňů a snahu sluníčka se prodrat skrz mraky.

Dorazila jsem domů z práce, nakoupila, naschystala si jídlo (manžel dostane párky, pač se mi nechce nic vymýšlet), dala jsem prát pračku, utřu nádobí a vytáhnu žehlící prkno, a za hodinku razím na poštu a pak zpět k tomu prknu, no nic moc náplň, ale nikdo jiný to za mě neuděla.
6. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
čauky ja hlásim u nás leje a je tu čeno jak kdyby byl konec světa :frowning2:
6. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz
ahojte holciny... u nas (v brne) sviti slunicko a teploucko :wink:
UF uz jsem taky doma. a delame si salat zeleninovej s testovinama mnaaaaaaaaam :grinning:
6. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz
a propooooo salat byl vybornej :slight_smile:
o prani a zehleni ani nemluvim... ted jdu na to :frowning2:
6. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
holky u nas fakt bylo vedro 20stupnu,ale občas zapršelo.ale ted nam krasně svítí sluníčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz
ahojky bavíte se o počasí,tak u nás dopo lilo,odpo polojasno,dokonce sluníčko a asi v šest se zatáhlo a bouřka,tma,vítr no hrůza.. ted prší..a koukala jsem na počasí nemá být nic moc,celej příští týden přehánkovej :frowning2:
Já byla dnes na tom UTZ,dobrý na levé 7folíků cca 14mm i další menší,na pravé taky 7 větších a další malé,sliznice 7,5mm.Na další UTZ jdu v neděli dopo,to budu 9DC a OPU nejspíš v úterý
Zítra jdu taky ke svému dr.na ty druhé výseldky krve,tak se uvidí.dnes mi gynekoložka říkala,že to snad problém nebude,prej to taky může být jak člověk pořád do sebe cpe nějaké hormony,stimulka se kvůli tomu přerušovat nebude,byla by to škoda.ale prej se to musí pak řešit a hlídat,uvidí se co mi řekne zítra doktor a jaké ty výlsedky budou
hezký večer
6. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz
atlaselko... tak pozitivni zpravy, ne? :wink:
6. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz
atlaselko tak to je dobry a foliky jsou taky pěkny :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahoj Atlaselko, tak to je super, určo dojde stimulkl až do konce až ke //. Držím palečky
Salop a ty nemáš cukání si už udělat test?
6. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
Holky děkujuu moc..už jsem si dnes odpo ďobla Cetrotide,pero je v poho,z tohohle jsem zas měla trochu obavy,ale jen chvilku :wink: vždycky před tou první,ale v pohodě..už docela cítím nafouklé břicho,ale jinak dobrý
6. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
ja si to zatim ani nedovedu predstavit, kdyz zacnu svoje prvni IVF :unamused: :slight_smile:
6. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
atlaselko drzim pesti at dojdes az do konce!!! :wink: a se dvema //
6. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
ahojky holky muzu svami pokecat?
6. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
janina... jasne :grinning:
6. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
koukam ze jdete na ivf je to tvuj prvni pokus??
6. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
ja jo... zatim nevim, do ceho jdu :slight_smile: a tebe "neco" ceka?
6. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
nas uz druhy pokus ten prvni nevysel jak si daleko ze stimulkou :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
ja budu zacinat v cervnu, kdy zacnu s antiko a pak v cervenci uz se stimulkou :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
a v cem mate problem?
6. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
abig... tak uz mam vyzehleno a valim druhou pracku :wink: co ty?
6. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
ja zatim nestimuluju byla jsem dlouho stoho spatna ze to nevyslo vis velky sklamani ale uz jsem v poho clovek se nesmy na to tolik vazat takze jestly ti muzu poradit neber si to moc k srdicku ale uz od zacatku jsem mela divny tuseni tet ho mam jiny myslim tim pozitivni :grinning: uz jsme si domluvily schuzku v gennetu tak se mocinky tesim a kam chodis do centra??
6. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
dalo by se rict ze mi to zavinyl jeden mudr..ale je to uz davno
6. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
ja chodim v brne do unicy :slight_smile: jsou tam uzasni... teda ten pan doktor s kterym jsme mluvili... s ostatnima zatim nemam zkusenosti, ale slysela jsem dobre ohlasy
6. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
no jo no... nikdy clovek nevi, jak na co bude reagovat. to je jasny!
6. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
ja zatim nevim jake mam pocity. spis prevlada strach z neznameho nez ze bych se tesila ze uz zacnu... zatim si to vubec nedovedu predstavit.
6. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
janino... tak ti budu drzet pesti!!! at to vsechno dobre zvladnes a dojdes k vytouzenemu :wink:
6. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.