• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ja chodim do gennetu v liberci jsou tam taky moc hodny uvidis vsechno dobre dopadne mocinky stesticka ti preju uz mas nejaky deti?
6. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
moc dekuju to stesticko tady potrebujem vsichni jak sul :grinning: taky v tom verim ze se nam to vsem povede a budem stastny :wink:
6. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
nene zatim ne. nebyla zatim ta prava prilezitost :slight_smile: proste ten pravej chlap... ted mam pana uzasneho tak 4 roky, z toho rok a pul jsme manzele :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
vidim, ze ty mas uz dva poklady :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
jj mam to bylo nez pan doktor udelal radikalni vec vis posledni porod jsem mela hodne komplykovanej takze me uspaly a podvazaly aniz byse me nekdo zeptal tak se to stalo me potom mi strkaly pod nos nejaky papiry abych je podepsala a ja je podepsala nez mi nekdo opravdu vysvetlyl co jsem podepsala takze vlastne nebyt pana doktora tak bych ani do gennetu nemusela
6. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
Tak mi spadnul net a rozjela jsem ho až nyní.

Tak Pampeli, mám 3 pračky vyprány, ale to prádlo, no tomu se nechtělo moc žehlit, takže mě to čeká spíše zítra ....
Dneska se mě manžel ptal, co bych si přála a já mu řekla, že paní nebo pána na žehlení .... :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
Janina vítej !!!
6. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
janina... no to je teda tragedie :frowning2:
tak to mi hlava vubec nebere!!! to je strasny
6. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
takova pani na zehleni je vyborna vec!!! moje kamoska ji ma a chvali kudy chodi :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
To věřím, že jí chválí ... já bych taky chválila ...... holt musím si to žehlit sama ...
6. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
abig ani nemluv
6. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jsem furt unavená a jak vidím žehličku, tak je to moje smrt. Rozbolí mě všechno a já to přesunuji ze dne na den.
6. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
holky dneska jsem koupila chrest... neporadite nejakej fajnovej recept? :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
Jdu do sprchy a do peřin. Tak vám popřeji dobrou noc a zítra se na vás příjdu podívat.
6. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
baaaaaaaaaaaaaaaaaj i ja :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
breeeeeeeeee ranko :slight_smile: konecne patecek!
7. kvě 2010 v 07:32  • Odpověz
Krásný pátek :wink:
Jsem zase v pracovním procesu, zmožena - znavená, nevím z čeho. Dneska mě čeká dlouhý den, škoda, že nejde natáhnout, už teď mám pocit, že nic nestíhám.

Tak ms nikde a to se furt tváří, ŽE UŽ, ale prdddd .....
7. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz
Pěkné páteční ránko děvčátka :slight_smile:
Janina vítej u nás v drbárně!!!!!
Tak holky,paní na žehlení je super,já mám slečnu :grinning: :grinning: a paráda!!!!Ale občas taky něco vyžehlím,zase to všechno nemůžu nechat na mlaďošce,teď je to blbé období zkoušení a písemek,takže se musí i dost učit!!!!
7. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
Koukám,že Janina začala taky dost brzy,vzhledem ke svému věku a věku starší dcery :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
Evíku ahoj .... safra, škoda že nebydlíte blíž, já bych to tvé rošťandě na žehlení i zaplatila :grinning:
7. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
Abig :grinning: to jo,je to dost z ruky....a rozhodně to zadarmo nebo z lásky k mamince nedělá :slight_smile: ten honorář za to si vybere 100násobně :grinning: :grinning: Teď zrovna nás čeká zaplatit školné 15000,- na příští rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě,že už je to poslední!!!A aby už jsme začali šetřit pro to další dítko...hrůza!!!
7. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
Co studuje tvoje slečna ? No, vidíš, u mě by si pár korunek i vydělala, mohla by si přispět na školné :grinning:
7. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
Evi, šetříme celý život, co ? To říkám každou chvíli manželovi, že jak budou děťátka, tak už si nebude moci vymýšlat a kupovat capiny jako CD a přiblblé PC hry ... :confounded:
7. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
Abig,dělá v Praze hotelovou školu....teď nějak bojuje s matikou,tak doufám,že do toho čtvrťáku doleze :grinning: :grinning: Dokud je dítě ve školce,je to paráda,jak začne škola,už je to horší a horší!!!
7. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
Jak se citíš jako těhulinka ?
7. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Musím to zaklepat,ale v celku dobře!!!!Jen žaludeček trošku na vodě,ale na zvracení to není a šíša se někdy zamotá :confused: Pokud to tak vydrží,budu spokojená....i když s Bárou jsem zvracela až někdy ve 4.měsíci.
7. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Tak to je dobře, že je ti "fajn". Už si to budeš jen a jen užívat. Budeš se nahřívat na sluníčku na zahradě a drbat pejsky za ušima. Juj, taky bych ráda. :grinning:
Už ti řekl dr. nějaký předběžný TP ? Nebo se to určuje až později ?
7. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
To sluníčko by to chtělo,ale zatím to tady nevypadá :grinning: Zatím ještě žádný termín,asi je ještě moc brzy...to já nějak ani nebudu řešit,jen to budu chtít všechno dřív připravit,aby to nedopadlo jako s Bárou.Termín v lednu,spousta času a 18.11. šup a praskla voda,takže všechno musela zařídit mamča s manželem :grinning: Doufám,že nakonec nebudu muset ležet v nemocnici....no kdyby to jinak nešlo,co by se dalo dělat,naštěstí už se tady doma o sebe postarají,ale víš jak to je s pobytem ve špitálu,komu by se chtělo že?
7. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
Šef už mi zmizel a tady taky nikdo.
7. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
Evi, to je jasné, komu by se chtělo ležet s nožkama hore a v nemocnici. Mamina semnou ležela od 5 měsíce a já jsem nakonce stejně vylezla v 34TT.
7. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.