• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Nazdárek holčeny :slight_smile: Tééda, to je zase písmenek nacvakaných. Tak já hlásím, že u nás se sem tam ukáže oskárek a hned je veseleji:o) ale zima je venku teda stále.Ale aspoň neprší a není tma :slight_smile:
Jinak já jsem ráda, že mi manža se žehlením sem tam pomůže a docela ho to baví :slight_smile: Takže se tak nějak střídáme. I když teď když jsem doma, tak jsem ráda, že to prádlo mám. Mi žehlení ani nevadí. To spíš utírání prachu a uklízení. To raději žehlím, než uklízím:o)
Jinak koubi..to víš, že nutkání mám a jak velikánský. Ale říkám si, že buď to zkusím teď 9. podle Albi a nebo to zkusím vydržet až do toho 15. I když tomu 15. moc nevěřím :grinning: Připadám si jako malá holka, která má v šuplíku schované bonbonky a nesmí je vzít a furt chodí kolem a tečou ji sliny :grinning:
7. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
ahojte tak dens mě obvodní dr.vůbec nepotěšil,testy stejné jako minule,a říkal že by se celkové narkozy bál,já vůbec nevím co mám dělat,stimulka skoro u konce,v neděli další UTZ.nevíte jeslti se musí dělat OPU jen při celkové narkoze nebo někde dělaj jen lokální,něco jsem četla na netu,prej se to dělat může.jsem z toho fakt neštastná a bulim.
7. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
Atlaselka, neplakej. OPU se dělá i v lokální anestezii, je otázkou, kolik toho v břůšku máš. Taky to řekni v Caru na kontrole, pač já jsem nikdy nemusela mít před OPU předoperační vyšetření. Není to klasická celková narkoza, ale kraťulinká. Oni ti to vysvětlí.
Z bříška ti ty vajuška musí dát ven, rostly by dál a to by tě mohl i zabýt, takže k OPU určitě dojde.

Salop ahoj, no jo ručky svrbí, co? Testi co nejpozději, ať nehoníš duchy.
Odkudpak jsi ? Že bych si tě povolala na to žehlení, já ti budu chodit dom uklízet. :grinning:
7. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
atlaselko: Vím, že se OPU dělá i normálně, bez narkózy, ale nevím v jakých případech. Ale být tebou, tak se spojím s CARem a zeptám se tam co a jak.. Řekni jim jaké ty výsledky jsou a co navrhujou. To bude to nejlepší řešení :wink: A slzičky nech někde v zadu. Uvidíš, že to bude o.k. :wink:
7. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
abig: jojo...to teda svrbí:o) Dneska jsem 11 den po KETu, tak 9. bych měla být 13. den, tak to by snad už něco mohlo být vidět, kdyby bylo něco:o) Kousek od Rakovníka :slight_smile: To bych brala..žehlení mi vážně nevadí :slight_smile:
7. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
Než bych k tobě dorazila, tak mám vyžehleno :grinning:

Už jsi 11 den po ET ? jééé, to jsem nikdy nezažila ... to vypadá dost dobře.
7. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
A odkud jsi ty?:o)
Jojo..11 den. A do 15. to je ještě pěkná štreka :grinning: Kéž by se aspoń jeden kulíšek udržel.
A neboj, taky se dočkáš :wink:
7. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Salop, jsem 40km od Ostravy.
Já věřím, že se dočkám :wink:

Ty jsi po KETu, že ? Můžu se zeptat kolikátý DC ti vyšel transfér ?
7. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
abig: jujda, tak to jsi vážně daleko :grinning: Určitě jo. Jak říkám, prostě někdo si počká dýl, ale dočká se :wink: Já taky strašně dlouho čekala. Jojo, po KETu. ET mi udělat nemohli kvůli OHSS. Mno podle mě se asi neřiď. Mám syndrom PCO a tudíž jsem trošku komplikovanější. A trasnfer tudíž vyšel na 26. DC.
7. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
Salop, nechci se řídit nikým, jen mě to napadlo :grinning: , taky mám PCOS, taky mám sklon k OHSS .... no ale ty jsi dopadla šíleně, mě tenkrát ET udělali ...
26DC je dost dlouhá doba, já myslela, že se to dělá nějak po ovulaci, ale každý to má určitě jinak ..
7. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jen jsem si chtěla udělat přehled, abych si mohla rozvrhnout práci ..... ale po KO mi dr. řekne, kolik času ještě máme !
7. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
Abig nedá pokoj s tím žehlením,dokud někoho neschrastí!!!! :grinning: :grinning:
Salop jsi dobrá s testováním,já vydržela jen do 10 dne....ale ten 13 už by jsi to mohla zkusit :sunglasses: To tě nechci navádět,ale jsem strašně zvědavá :grinning: :grinning:
U nás vylezlo slunce,to snad není možný,jsem zvědavá na jak dlouho.Jdu se dát trochu do pucu a jedu se podívat za mamkou na Kladno!Tak zatím krasotinky!!!!
7. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
Evíku .... JSEM ZOUFALÁ ..... včera jsem k tomu vyprala 3 pračky , takže toho mám nad hlavu :grinning: a bráním se tomu, jak se dá ...
7. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
abig:Mno to i doktorky se divily. Já byla objednaná na 15. den cyklu a sliznice nijaká, folikuly nikde. Prej to není možný,.Tak jsem na UTZ chodila skoro ob den. Mno a 21.den jupí, byly folíci a sliznice dorostla..tudíž začínala ovulka. Strašně dlouho to trvalo. Ale dočkala jsem se. Snad to čekání stálo za to. I když po OPU jsem byla dost nešťastná, že prostě mimísci v břiše nebudou. Ale udělali dobře. Myslím,že by mi bylo hodně zle.
eviku:že bych už ten 13 den mohla. :grinning: Já jsem taky děsně zvědavá :grinning: Chodím kolem šuplíku kde mám testy a vždycky se musím plácnout přes ruce, abych ho nevytáhla a nešla testit:o))Jéé..tak si to užij u maminky:o)
7. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
Každý to má jinak, mě zastaví ovulaci léky, které přitom podporují růst sliznice.

Určitě budeš další, co bude hlásit // .... 11den po ET je fakt dost dobrý :wink:
7. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
To jo. Prostě každá jsme individualita. a proto ti doktoři vážně musej bejt kouzelníci, aby odhalili co komu pomůže.
Jestli jo, tak se snad štěstím zblázním:o)
A tobě už to taky klepe na dveře:o)Je super, když člověk přeci jen ty zmrzlinky má :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
ahojky: jak se tu mate?

tak ja zacinam uz nakupovat, manzel mi to schvaluje, ze kdyz trpim u injekci, tak si muzu neco koupit :grinning: :grinning: :grinning:

vcera misto dvou me pichal trikrat, protoze ta tuzka mu po prve nesla :angry:
7. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj Cutce .... tak za ty bodance si zasloužíš cokoliv :grinning:
7. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
abiq: no trosku se na to i vymlouvam, ale vcera uz to slo, uz jsem vedela co me ceka :grinning:
7. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
autor
nazdárek...konečně se na vás jdu chvilku podívat...co je novýho? kdo má kolik vajec a hlavně, kdo má //???? :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
ahojky misando : :grinning: , novinky o tomto jsou na strane 145 :wink:
7. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
cutce, myslíš tabulku? tak tu mám zkouklou...takže zatím nikdo další nepřibyl??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Abig - 29 - čekání na KET (3 ET) - květen
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- čekání na (minimalka)květen
Evaav- čekání 2 IVF-květen
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
cutce - čekání na 1IVF - květen (předpokládaný termín OPU 17.5.)
Atlaselka - 2.IVF v květnu,začátek stimulace 2.5.
Lumpajda 29 čekání na 2.IVF červen/červenec
Ifet 27 čekání na 2.IVF v květnu
misi.21-23-15.4 2010ET----TT 4.5 NEGATIVNÍ--2.IVF-podzim 2010

Čekatelky na //:
Albi - 27.4. ET test 9.5.
salopa: 26.4. KET, testovat 15.5.

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve(1bobísek)
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
7. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Aby jste neztrácely přehled :grinning:
7. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
myslim, ze ne, ale ja v tom takovy prehled nemam. A jak se mas ty?
Ahoj Mišando, holka jedna toulává ...
Všechno v pohodě ? Bude stimulka toho 13 ? nebo tak nějak, jestli jsem si to dobro zapamatovala?
autor
já se mám výborně...akorát mě dneska začala bolet mandle, tak doufám, že nepřijde angína nebo něco :zipper_mouth:

co píchance, koukám že bojuješ? :slight_smile:

a jak se máš ty Abig? :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
abig ještě nevím, 13týho mi teprve udělaj utz a rozhodne se, jestli jo nebo ne....už aby to bylo..už jsem lehce mrtvá jak to semnou vypadá :wink:
7. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
misando: bojuju bojuju, nenavidim injekce, takze mi je picha manza :sweat_smile: , ale vzdycky si za to muzu neco koupit :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz
Já se mám fajn, vždy je na co si stěžovat. Nic nejde uspěchat tak jen vyčkávám. Čekám na ms ... každým dnem dorazí, začnu lupat léky, 12-14DC UTZ a pak se uvidí a KET
7. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.