• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
holky ja se s vama loucim... jdu snidat
13. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
pampel co más dobrýho, nech si chutnat
13. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
jo taky jsem četla, jestli víš, že kdyby jsi tam nic nenašla, že by tě to nerozhodilo, tak to zkus, ale jestli by tě to mělo potom trápit, tak raději vyčkej....ale taky jsem koukala, že to tak měli
13. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
peci možná zítra nebo v pondělí uvidíme
13. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
ofiko to vychází na pátek :frowning2:
13. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
jo cibi, já si na ně poprvé nemohla ani šáhnout a nic, to dělají ty hormony, nejhorší je, že člověk neví jestli to je z hormonu, z toho že příjde mrcha nebo z toho, že jsi fakt těhotná, poprvé jsem to měla uplně jiné než ted podruhé a ani jednou to nevyšlo, tak jsem zvědavá, jaké to bude potřetí a to už budu zmatená uplně, protože nebudu vědět, co a jak, Ted jsem opravdu věřila a nic
13. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
cibi držím moc palečky, uplně nejvíc at to klapne
13. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
no prave me ty prsa bolí myslim od minulýho pátku a et byl az v sobotu tak sem myslela ze je to po pregnylu ale ten bych v tele uz mít nemela ten sem píchala 2 brezna, taky me dycky boleli kdyz sem to mela dostat tak holt uvidíme
13. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
peci moc děkuju :wink:
13. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu taky. Teda to jste se činili v novém témátku, to budu mít co dočítat. Tak my měli jít včera na konzultaci a spermiogram a oba jsme chytli nějakou střevní chřipku, takže jsme se rvali o záchod :frowning2: , hlavně, že to nechytl malej. Takže jdem příští týden. Pecicka, je mi mooooc líto, že to nevyšlo a o pořádné stimulaci si nepřemýšlela, třeba by byla větší šance než s nativem. Cibka, držím palečky.
13. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
Ahojky,borůvko:tak to vypadá,že z vás asi první budu stimulovat já jakmile mi ted koncem března píjde MS,tak začínám píchat.Takže začnu tabulku:
ZAZY :1IVF 25.1 stimul.,OPU 8.2,ET13.2 ICSI,PK 2 embr.,23.2neg.,2IVF 22.3 stimul.
Cibka taky držím pěstičky
13. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
ahojky zazy- prosím tě, můžeš mi napsat, jestli a kolik jsi doplácela za IVF?
13. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
Peci ahojky mě první IVF stálo 33 000kč.Měla jsem dost velké dávky,píchala jsem si 300jednotek puregonuměla jsem krátký protokol a píchala jsem si ještě večer cetrotide.Ted budu mít dlouhý protokol zase budu píchat 300 jednotek ale místo cetrotide budu stříkat synarel do nosu.
13. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Teda holky, vy jste se rozjely...to je mazec vás číst:slight_smile:
13. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
lumpajdi a zazy děkuju moc to budu potrebovat
zazy to mas nejaký rychlý to ten druhý pokus to muzes takhle brzo ja myslela ze se musí čekat 3 mesíce :fearful:
13. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
ahoj holky krásné nedělní ranko, tak dnes jsem 7 den po et tak jsem zkusila testit a bohužel nic :frowning2: uz i prsa bolí mín
14. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
oprava 8 den po et
14. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
dobre ranko :grinning: ten vikend je tady uplne mrtvo :frowning2:

jeeeeejda cibko. je jeste brzo!!!!!!!! mas testit az v patek, ne?
14. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
ahoj pampel, jo jo testit mam az v pátek ale prubla jsem to ted holky psaly ze kdyz čekaly treba dvojčata ze // mely uz 6 den
14. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
jeste sem premýslela ze bych si skočila ve čtvrtek na krev a v patek bybyl výsledek, zkusim zavolat na gyndu a domluvit se :wink: kdyby v patek nevyšel test tak aby to bylo potvrzené/ vyvrácené krví
14. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
ahoj cibi, hlavně klid, bude to všechno oki, to by bylo, aby se aspon jedno nechytlo.....proto já opravdu příště netestím až jak budu mít...jsou to šílené nervy
14. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
pampel-jak jsi daleko ty? začínám se v tom ztrácet
14. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
peci rikam si ze je jeste brzo jen sem to chtela zkusit :wink:
14. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
peci a ja kse cítís ty uz dorazila ms
14. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
cibi, zatím ne, ale já už přemýšlím dál...vzhledem k tomu, že jsem měla minimálku, tak můžu začít hned, tak do toho hned v dubnu půjdu znovu....čím dřív, tím líp
14. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
cibi... no my jsme meli s manzou pred koncem roku svou prvni navstevu v CARu... manza ma spatny spermio :frowning2: ale STRASNE MOC se zlepsuje!!! bere silene mnozstvi vitaminku, picha si injekce pregnylu a ted mi pan doktor pridal i na dva mesice menopur... takze to jeste budeme zkouset prirozene.
takze zatim nas IVF neceka... videla bych to pak tak za pul roku :slight_smile: jeste tomu chceme dat cas... a hlavne, kdyz jsme videli, jak se ten spermiogram strasne zlepsil :grinning:
14. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
oprava... manzovi pridal menopur... napsala jsem "mi" :grinning:
14. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
cibi... a kolika bunecne jsi mela?
14. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
pampi-tak to ti přeji hodně štestí :slight_smile: určitě to klapne :slight_smile:
14. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky, taky se hlásím do nové diskuze, teda jestli mě berete :sweat_smile: . Peci, moc mě mrzí, že to nevyšlo. Je fajn, že to chcete zkusit hned další měsíc, to ti závidím. My můžeme až 6 měsíců po IVF, protože manžel měl M/T a dřív se ta operace nemůže opakovat. Kdyby to šlo, tak do toho taky jdeme co nejdřív. To čekání je na bednu. Budu držet palečky, ať to v dubnu vyjde :wink:.
pampeli, co bere manžel za vitamínky a léky? Taky bychom potřebovali zlepšit spermio, díky
14. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.