• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Jdu se loučit, mám padla ... přesně za 4 minuty, pádím na nákupy a na návštěvu ....
Krásný víkend přeji ... průběžně na vás mrknu.
7. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
abiq: krasne si uzij navstevu a vikend. pa
7. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
Cutce :grinning: tak bych to taky takhle mohla praktikovat, obnovila bych si šatník :grinning:

Abig, ty jo, ty už to máš taky zase za pár, co? letí to hrozně...až neuvěřitelně. A jsi v mezipauze ještě doma a odpočíváš, nebo pracuješ????
7. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
misa: ale ja nekupuju nic pro sebe. mam uz fotoblog :slight_smile:)) plny vecickama a ani neprotestuje :sweat_smile:
7. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
ty voooeee, ty jsi ale bláááázen :slight_smile: to já mám doma tři, protože jsem to dostala a schovávám to na dno šuplíku a nechci to ani vidět a ani o tom slyšet :grinning: ale mám takový tygří dupačky a má to i ocásek a ouška :grinning:
7. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
co tri? Bagly? nebo tri veci?
7. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
autor
bágly? já??? neee...tři věci :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
tak já si hlavně furt řikám, že na ty věcičky nemusí nikdy ani dojít, takže tak.

tenhle týden byl pěknej článek na novinkách o IVF...že by tam ženská měla jít s tim,k že to vyjít může, ale i nemusí...že neni dobrý jít do CARu s tim, že to prostě vyjde a ženská bude těhotná...že prej se jim tyhle ženský pak nejvíc psychicky hroutí...tak nevim.

já stále po měsíci ještě nemám ani vyplněný papíry na IVF..musim to stihnout o víkendu...nějak na to tentokrát fakt dlabuuu...
7. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
tak ja byla na tom vnitrnim utz a jsem pry naprosto zdrava, takze jsem o jeden krucek vpred :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
cutce, tak to je super :wink:

mišanda nemá ráda vnitřní utz :slight_smile: mě to tam vždycky tak škrábe :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
ja jsem to vubec necitila :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
razim vozit malýho červíka a doufám, že mi nebude řvát, tak paaaa, zítra se ozvu z domova :wink:
7. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
cutce, mě ho dělaj vždycky před IVF a pak během IVF (nebo i IUI) a vždycky mě to škrábalo když jsem měla vysokou sliznici a nastimulovaný vaječníky...poznáš brzo :slight_smile: je to takový nepříjemný prostě...ale nebolí to :wink:
7. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
papa a uzij si vozeni :wink:
7. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ahojik holky,tak druhý den po vysazení léků došla mrcha,ale teda ráno to bylo slaboulinké špinění a teď si nestíhám vyměňovat vložky,je to mazec. A ta strašná bolest,nemůžu ležet ani sedět,ve stoje je mi nejlíp,no to bude dnes noc... Zítra máme jet slavit babičky 80,ale vypadá to že to vzdám,nevydržela bych tam sedět ani deset minut... jinak mi to vychází že bych další měla dostat přesně na svatbu,tak nebudu brát duphaston a snad se mi to spozdí,aspoň pár dní.. V ptek jdu ke gyndr tak se sní ještě domluvím... Tak hezký víkend...
7. kvě 2010 ve 23:11  • Odpověz
Dobré ráno
Miši21 to znám já to měla po vysazení léků taky byla jsem jak upír v zrcadle co za mě šlo ,.krve trvalo to asi tři čtyři dny pak už se to dalo vydržet.
Já ted čekám mrchu dostala jsem injekci na zastavení vaječníků a příští úterý si jedu pro stimulační léky,tak doufám,že mě moje tělo nezradí a jedno mii nám ještě dopřeje :frowning2:
8. kvě 2010 v 07:08  • Odpověz
ahoj kočky, krásný víkend vám přeju
misi ja po vysazení leku to dostala taky za 2 dny a taky to bylo dost silný asi 2 dny pak už to šlo netrvalo to dlouho včra sem skončila celkem asi 5 dní :wink:
8. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
ahoj misi. drz se! :wink:
8. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
ahoj kocky... tak nam zacina vikend!
taky tedka cekam na mrchu :unamused: uz by mela taky prijit a pak budu brat ten clostilbegyt... posledni mesic "zkouseni" je prede mnou... tak uvidime.
8. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak už jsem ten neúspěch rozchodila / doufám/, asi ne úplně, ale aspoň tak abych mohla fungovat.
Celou dobu se ptám proč. Ale to asi neví ani doktoři. Myslím, že problém bude imuno, které nemám a tam bude ten zakopaný pes- možná, ale taky to tak být nemusí.
Abig ty máš imunologii? To by mě celkem zajímalo.
Salop, držím palce na testování, tu smůlu prolomíš!!!! Zkusíš zítra?
8. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
Nazdárek holky :slight_smile:
misi, drž se. ty bolesti znám moc dobře. mám je při každé mrše :unamused:
albi: moc a moc ti přeju, aby přišli na to pročpak se nedaří a příští pokus se zadařil. Musí se to zlomit :wink: A moc děkuju. Asi to zítra risknu a zkusím testovat. Jsem děsně netrpělivá.
8. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
salopa... tak myslim na tebe!!! :wink:
8. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak dneska konečně po dlouhé době hezký den a sluníčko,tak jsme byli skoro celý den venku a dávali zahrádku zase do pucu!!!Ale řeknu vám,jsem totálně vyřízená,tak se jdu ospršit a asi padnu za vlast :grinning: :grinning:
Salop,tak na zítra tfuj tfuj tfuj,ať na tebe vykouknou pořádné //...já věděla,že to nevydržíš :grinning: :grinning:
Kočky krásný večer všem!!!!!!!!
8. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Ahoj :wink:

Salop, zítra tfuj tfuj tfuj :wink: :wink: :wink:

Albi, nemám imunologii, to budeme řešit až po nevydařeném KETu .... mám jen nějaké genetické testy, co nám dělali v prvním Caru.
8. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Holky moc děkuju a hned vám to přikvapím napísat :slight_smile: Taky jsme byli celej den venku a já jsem docela hotovson, tak dám taky sprchu a zachumlám se do peří :grinning: Tak papa a krásný zbytek dne a dobrou noc :wink:
8. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět, školanda byla super, i když nám nevyšlo počasí, užili jsme si to, malej řádil, bude mi trvat minimálně týden, než ho zase srovnám a trošku zklidním. V pondělí jedem do Plzně pro výsledky z imuna, tak se modlím, aby to bylo v pořádku. Je Salop, ty už máš konečně mimísky v bříšku, nějak mi to uniklo, moc držím palečky, ať zítra hlásíš //.
8. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
solopka tak zítra hodně štěstíčka doufam že tam budou // :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
Se snad ani nedospím :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Salop, čekám tady příjemné zprávy :slight_smile:
9. kvě 2010 v 07:37  • Odpověz
ahoj kočenky :slight_smile:
Salopko, hodně štěstí, at je tam najdeš :slight_smile:
9. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.