• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
dneska jsem dostala ms, tak zítra začínám stimulovat :slight_smile:
9. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
a tady se ještě spinká :slight_smile: tak já holky jedu k naším do Hradce a večer na vás kouknu. Přeji vám krásnou neděli :slight_smile:
9. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
Ahoj!

Peci, tak to je super zpráva :wink:

Salop ?
9. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahojda zlatíčka :slight_smile:
Tak jsou tam.Jsou tam // :grinning: Já mám takovou radost, že jsem tomu nechtěla ani věřit :slight_smile: Sice ta druhá byla prvně takovej duch, pak trošku silnější. A úplně silná ještě nejni. Ale je tam :slight_smile:
Peci, tak to je super. Tak příjemné píchando :wink:
9. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
Salopa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Teď tady bulím. Moc velká gratulace :wink:
9. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
Salopa, mooooooc gratuluji, to je tak krásný, vyplatilo se počkat, super,super, super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
abig a lumpi moc děkuju holky. Je to fakt úžasnej pocit. Po tolika letech bílejch testů jsem konečně vyzkoušela jaké to je najít // :slight_smile: Moc Vám přeju, aby Vám to vyšlo brzo taky.
Jinak lumpi..jojo..vyplatilo se to čekání.
9. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
salopa... MOOOOOOOOC GRATULUJU!!!!!! TO JE PECKA :grinning: super, parada, bajo, uzasne.... uzivej si ten pocit!!!
9. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
ja dneska taky dostala mrchu...... AU to bricho boli jako prase. :frowning2:
9. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
pampelisko: díky moc..užívám a nějak tomu nemůžu furt věřit :slight_smile:
Tak odpočívej :wink:
9. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
ahojte

Salop no to je nádhera,moc moc gratuluju,opatruj mimi,at to dobře pokračuje :wink:

No já to vydržela do dnešního UTZ,nikam jsem nevolala,a navíc jsem v té zprávě našla větu,jako že jsem schopná celkové narkozy a ty testy,něco jsem si našla na netu,mám je jen zvýšené a někde uváděj dokonce v normě,já nevím proč mě tak obvodák strašil,že by to celé odložil..Sám dens primář říkal,že když jsem schopná není co řešit :slight_smile:
takže dnes večer píchnout Pregnyl a v úterý ráno OPU,ještě nevím v kolik,zítra si budu volat

Holky píchali jste si Pregnyl sami nebo někdo z rodiny? já minule měla pozvanou sestřičku,ted to chci zvládnout sama nbeo za pomoci přítele,je to otrava někoho otravovat
A ještě jedna otázečka,nějak mě to napadlo až doma,jako vždy,v ambulanci to byla taková rychlovka a on mi to sám neřek a já se nezeptala sama.Když si mám píchnout dnes večer Pregnyl,mám ještě zítra a pozítří píchnout Cetrotide nebo už ne? já si to od minule nepamatuju.

přeju hezkou neděli,tady pořád strašej přehánkama a včera bylo krásně a dnes taky vypadá že to vydrží,je teplo a svítí slunko
9. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
ahojda atlaselko díky moc.Tak super,jsem ti říkala, že by tě nenechali si nadopovat a pak by to odložili :wink: Tak super a tfuj tfuj tfuj na super vajca :wink: Budeme moc držet pěstičky. Jinak pregnyl píchnete doma úplně v pohodě. Mně ho píchal manža, jako všechny ostatní injekce a pohoda. Ale s tím cetrotide teda nevím. Podle mě už teď asi ne. Ale vážně nevím.Nemáš to napsané v rozpisu?
9. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
Díky moc,tak na mě v úterý myslete :wink: v rozpisu nic nemám,dnes poslední,pak už nic,ale on na ot ani pořádně nekoukal,já jeslti nezapomněl víš,tak proto se ptám,ale já taky právě myslím že už ne..nevím
9. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
Tak jestli nemášm v rozpisu nic, tak už nic. Jen ten pragnyl v tu hodinu, ve kterou ti řekl.
9. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
atlaselka... tak super. v utery na tebe budu myslet :wink:
9. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj Salop :slight_smile: Gratuluju, je to příjemná zpráva :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Salop tak to je úúúúúúžasná zpráva,moc gratuluji k těm krásným dvěma čárkám :slight_smile: A koukej taky testík hodit do albíčka :grinning:
Peci skvělý,tak je to tady,takže tentokrát už je to naposledy,protože teď je to tutovka!!!!!!!!!
Atlaselko některý doktoři zbytečně plašejí a stresují,tak hlavně,že to máš v pořádku a můžeš cupitat na Opu :grinning: Držím palce!!!S tím Cetrotide nevím,já jsem píchala Diphereline,to je myslím totéž(proti předčasné ovulaci),ale myslím,že v den píchnutí Pregnylu už jsem toto nepíchala.....třeba ještě někdo moudřejší řekne více :grinning: :grinning:
Dneska mě je mizerně....hlava třeští,pořád se povaluju a jsem jako zbitá....tak Salop,ať víš,co tě čeká :grinning: :grinning:
Jinak ahojky Abig,Pampeliško,Lumpajdi,Albi(jak to vypadá s tebou?),Cutce,Misando,Nando,Zazy,Cibko......snad jsem na nikoho nazapoměla!!!
9. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
albi , evik: moc díky holky :slight_smile: jsem ráda, že vás tu mám. Protože s Váma to čekání bylo příjemnější :wink:
evi, testík hodím do alba, jenže nějak nám to nešlo vyfotit a pak nám vyflusly baterky, tak musíme dát nový a pak to sem hodím taky :grinning: A ještě si musím koupit nějaký testy, aby jsem viděla silnější čárku :grinning:
Dneska je ale divnej tlak. Jak se najednou oteplilo, tak asi tím. Já za chvilku valím ven, ať nejsme furt doma:o)
To se mám teda eviku na co těšit, ale stojí to za to :grinning:
9. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
Děkuju taky moc holky..
Evik odpočívej a a t je líp
Salop už se těším na testík at si z něj můžu vzít příklad :slight_smile:
a to čekání je strašný,někdy ty dny letí jak blázen a když se na něco čeká,tak se to vleče,na to se netěším..
A mě je taky dneska nějak divně,začala mě bolet hlava,tak taky odpočívám a trénuju až budu po ET nic nedělat :grinning:
9. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
atlaselka... to dobre dopadne, uvidis :wink:
9. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
ahoj kočky všechny vás zdravím
salop parada, hezky si to užívej určo to byl ten nejhezčí pocit na světě teda zatím :wink:
peci tak ty už jdes do další stimulky to je teda fofr :wink: ted uz bude poslední a za chvilku budes taky hlásit // jako salop holky vy se máte :grinning:
eviku ty hezky odpočívej
jinak ja si píchla pregnyl sama do stehna a pak uz sem nic jinýho nepíchala
9. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
Solopka tak to je za dnešek ta nejkrasnější zpravička moc jsem ti to přala,taky bylo na čase :slight_smile: :slight_smile:
Jinak ja mam dnes nějake depky,ale čekam že to přejde :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
Nani copak tě trápí? zítra bude líp :wink:
Tak jsem si Pregnyl sama ďobla do zadku,přítel srabík od toho dal ruce pryč,bál se,ale já ho chápu,já bych asi někomu jinému taky nemohla,docela to chvíli štípalo,ale už dobrý

přeju hezký večer a dobrou noc
9. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
Dobré ráno !!!
Tak jsem opět v pracovním procesu :angry:
Ms nikde, dává na sebe čekat ...

Nana, copak tě trápí za chmury ?
10. kvě 2010 v 07:52  • Odpověz
Krásné dobré pondělní ránko!!!!
Abig ta mrcha mrchatá,jako když to dělá naschvál,že si dává tak na čas :unamused:

Nando nooooo,copak se děje?Já budu mít zase depku dneska,protože po pěkném víkendu je opět zataženo,prší,nevlídno....to nechcu!!!!
10. kvě 2010 v 07:55  • Odpověz
Nazdáárek:o)
cibi: jojo..úžasnej pocit a neboj, taky se brzo dočkáš :wink:
nana: děkuju moc :slight_smile: A copak depina, doufám,že dneska už je to dobré.
Jinak ahojda abig a eviku :slight_smile:
Tady už je krásně. Pršelo ráno, ale teď už je i sem tam sluníčko :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
salopa: moc moc moc blahopreju :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jinak dobre ranko :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:, přeji krásné pondělní dopoledne :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
cutce díky moc..
jinak zdravím cutce a peci:o) a přidala jsem teda konečně fotku do alba:o)
10. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
Tááák ... ms silně buší na dveře, tak jsem moc ráda ... zítra volám na objednání na UTZ a jdeme na to :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsme s manželem řešili, tu poslední variantu a to je adopce a dostali jsme kontakt přímo na ředitele jednoho z kojeneckých ústavů a ten nám pomůže s papírama a nějakým vhodným výběrem. Tak manžel nadšený, že jsou lidé občas tak hodní, že nám pomůžou.
Člověku se hned lépe dýchá. Snad to nevyužijeme, ale i tak jsme rádi, že můžeme plánovat do budoucna.

Včera jsem si užila den s prckama ... lochtala jsem malého, ten se tak smál na hlas, až mi tekly slzy od smíchu. Později mi zmizel úsměv z tváře a dokonce jsem se rozplakala, byla to zvláštní situace, nečekala jsem, že bych mohla tak zareagovat ..
Přišla za mnou neteřinka a zeptala se mě (když jsem chovala jejího brášku) "Teto, a budeš mít taky miminko ?" .... a já se rozbrečela. Tak jsem jí zašeptala do ouška, že určitě ano, a že bude první, která se to dozví ... :frowning2:
10. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.