• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
salopko-velká gratulace, to je paráda :slight_smile: plivni ten těhu bacil na mě, já chci taky.....
10. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
abig-už jsem se lekla, že mě v tom necháš samotnou :wink:
10. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
Peci ... nene, jen ti dávám náskok, ať "transferujeme" spolu :grinning:
10. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
abig-super, jsi zlato, už se těším a doufám, že se zapíšem mezi ty, které budou taky hlásit dvě čárečky, už si to zasloužíme, ne? :wink:
10. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
peci a abig..posílám ten nej nej nej flusanec těhotenskej...tfuj tfuj tfuuuuuuuuuuuuj :grinning:

Jinak já měla taky včera dobrou příhodu. Moje neteřinky mi odpoledne volaly a prej, teto..je to pravda?A já co..mno, že tooo..že too budete mít miminko a já že ano. Najednou takovej jekot v telefonu :grinning: Snad měly největší radost ze všech :grinning: Konečně se dočkaly, po tolika letech :slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz
ahojte jsem ráda že víkend se povedl,dnes od rána prší..
Tak já mám být zítra na OPU v 7.30h to bude brzké vstáváníčko
Salopa krásné testíky :slight_smile:
Agip úplně mě vyhrkli slzy do očí,já mívám občas podobné stavy,člověk je naměkko..ale dočkáme se!!
Všechny zdravím a přeju hzeký den
10. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
To je taky moc hezký Salop,že měli takovou radost :wink:
10. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
Atlaselko ahoj, tak to budeme na tebe myslet zítra už od rána ...
10. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
atlaselka: tak to budeme držet pěstičky mocc a pak musíš dát hned vědět :slight_smile: Ono je to lepší takhle ráno, než zase čekat :wink:
10. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
atlesko-taky držím palec :slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
abig-už víš kdy jdeš na kontrolu?
10. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz
Peci, ani mi nemluv. Fakt netuším, jak zvládnu potencionální neúspěch. Jsem ráda, že bude léto a prostě vypnu a na vyšechno se v.prdnu a budu to řešit až na podzim.

Salop, díky za flusanec. :wink:
10. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
Děkujuuuu moc holky.Jj lepší po ránu :o)
10. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
abig: flusance mušej bejt :wink: a budu flusat co nejvíc, aby Vám to taky vyšlo :wink:
10. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
Peci, budu volat zítra .... a protože se mám objednat 12-14 DC, tak mi to vychází na pátek 21.května ... zítra budu vědět čas ... pokud bude sestřička Maruška mít místo ...

Salop, díky Ti !!!!!!!!!
10. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
holky me je do breku, bud stestim a nebo smutkem :cry:
10. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
abig-tak to by opravdu mohlo vyjít tak někdy společně :slight_smile:
cutce-copak se děje? :confused:
10. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
abig: jéé..na 21. tak to je super. to mám jít na UTZ :slight_smile:
cutce..to jsou hormony :wink:
10. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
salopko-jí si ted neuvědomuji, který máš pokus a ty máš ivf nebo minimálku? Promin, já to nějak nestíhám dočítat
10. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
peci v pohodě. Já mám první pokus a mám ivf. ale díky OHSS jsem po OPU nemohla na ET a tak jsem musela čekat a musela jsem podstoupit KET
10. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
Cutce, copak tebe trápí ?
10. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
asi jsou to ty hormony, ja jsem v poho, ale jak tady abiq psala, tak se mi chtelo brecet, jak to je smutny a pka zase salop, stestim,z e je tehu :grinning:
10. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jé Cutce, jsem tě nechtěla rozplakat ... promiň.
Jen se holka usmívej :wink:
10. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
abiq: ne to ne, jen bych si prala aby to vsem vyslo a vsichni jsme meli miminka. nejaky tehotni aniz by to chteli a mi co chceme, tak se nedari :unamused:
10. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
ahoj holky
cut a abig nebojte taky se dočkáme :wink:
10. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ahojky děvčata,Salopko,tak moc velká gratulace,jde vidět,že jsi těhu kemrouše pořádně chytala.Ted jsou na řadě Peci a Abig,tak že holky musíte pořádně chytat,tobě Pecinko at tě injekcičky moc nebolí.Holky moc Vám to všem přeji.Jinak Vás samozřejmě všechny zdravím.A kde máme Mišandu.
10. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
ahoj zazy-chytám a moc děkuji :slight_smile: ted to určitě vyjde :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
Salopko moc gratuluju, je to krásný vidět ty // a že jsou voje viď :dizzy_face: :dizzy_face: jsem úplně měkkouš z vás.
Jinak holky věřim, že se všechny dočkáte a moc na vás myslim..posílám těhu bacilky (akorát bacha mám dvojčata tak aby to nebylo nakažlivý :grinning: )
Cibko, Abig, Peci teď už to vyjít musí!!! Tak zatim papa a až sem příště nakouknu chci číst, jen samé krásné zprávy :wink:
10. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
salop, moooooc a ještě víc gratuluju...krásný!!!! :wink: pusu posílám!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 16:24  • Odpověz
Pěkny den holky moje.Dnes je už po depce včera to bylo všechno takovy divny,byla jsem cela ufnukana,mamce umřel bracha,přítel je v Německu a tak to na mě všechno nějak dolehlo.Ale dnes už je líp.Jen jsem byla u zubařky a vrtala mi a celkem to bolelo,no mimísek si to se zubařkou potom vyřídí,určitě to bolelo i jeho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Solopka krasné testíky takže doufam že tě budou kočeny nasledovat at už jsme tady všechny těhule :slight_smile:
Atlaselko zítra na tebe budu moc myslet :slight_smile:
Jinak zdravim všechny moc Evika,Pecinku,Abig,Cutku,Zazy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a všechny ostatni kdybych na nekoho zapoměla :slight_smile:
10. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.