• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
zazy, tu som :slight_smile: jenom vás nějak z práce prostě nemůžu číst no :frowning2: :frowning2: ale já vám to vynahradim až budu doma!!!!
10. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
A taky MIšandu zdravííííím :slight_smile:
10. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
autor
ahoooj nanuš..mišanda už zase letí domů za pár minut..to je v pédeli holky...asi mi budete muset psát všechny na mejla a podávat info :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
Já ostuda si pustila na PC film a vytuhla u něj:o) Dneska bych furt spala:o) Ale teď muším jít vařit, než přijde manža :slight_smile:
zazy: díky moc..jojo..snažila jsem se je chytat pořádně :slight_smile:
brouku: ahojda mamino:o) Jojo..je to úplně neuvěřitelný :slight_smile:
nazdáárek mašindooo..kde se touláš holka :slight_smile: díky moc :dizzy_face: a teď je řada i na tobě, aby se to povedlo :wink:
Holky vy jste vážně úžasný :slight_smile:
nana, to je dobře, že depina je fuč. K úmrtí upřímnou soustrast .
Určitě budou následovat...chytaj těhu flusance taky s plným nasazením, takže budou :slight_smile:
10. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
ahooooooj holky... ted jsem dovalila z prace domu.... jdu si vas docist :grinning:
10. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz
atlaselko... zitra na tebe myslim!!!!!!!!
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz
tak ja dneska volala do CARu, ze jsem v nedeli dostala mrchu... tak si mam hezky papat mezi 5 a 9 dnem clostilbegyt a 20.5. jdu na ultrazvuk a pripadne pregnyl.... takze se uvidi :grinning:
pak letime s manzou na prodlouzenej vikend :slight_smile: zmenit prostredi a zrovna to vychazi na ovulku.... cha chaaaaaaa :grinning:
10. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
pampeliska: skvely a pak treba do toho Caru ani nebudete muset jit :wink:
10. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
cutce... to uz jsem si rikala milionkrat :slight_smile: :wink:
10. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
tak tentokrat si nic nerikej :wink: :grinning:
10. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz
chtela jsem se zeptat, ikdyz uz si picham hormony, muzeme se stale snazit? Mi se zapomeli zeptat :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz
Pampeliska díky i tobě.a to je super,užijete si víkedn a třeba se povede,to by bylo super!!
Salopa,já si pustila film taky a skoro taky,dnes je to počasí na spaní,už zase prší..
Nana bude líp,mysli na mimíska,je mi to líto,upřímnou soustrast..
zdravím i ostatní
10. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
tady je uplne mrtvo :unamused: ja si jdu cist.... cetli jste "bokovku"? fajnovy poctenicko... dva chlapi na vylete... z toho jeden ma tyden pred svatbou... :grinning:
10. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
pampeliško ahoj tady je poslední dobou pořád mrtvo :frowning2: vždycky, když jsem vlezu,, tak tady nikdo :frowning2:
jak se ti daří? :slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
Nikdo nikde.
10. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
Jsem dneska vyflusnutá ... v práci práce nad hlavu, doma jak po výbuchu ... nějak to nestíhám .. k tomu jsem unavená, jakobych běžela maraton.
10. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
abig, tak se na všechno vyprdni, uvař si kávičku, nohy vyhod na stůl a chvilku dáchni....
10. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
Peci, kafíčko na stole, nohy taky hore a sedím s noťáskem ....
10. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
Moje tělo je celé prdlé, ráno to vypadalo na ms a teď nic ... možná i proto jsem tak unavená
10. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz
abig-správná a zasloužená věc :slight_smile: jen odpočívej, práce není zajíc, neuteče :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz
Peci, no právě, jenže já jsem poslední dobou posedlá lenorou a nic se mi nechce. Tedy, manžel mi říká, že toho dělám až moc, ale mě příjde, že se toho moc doma neudělám ... jsem prdlá ...
Zítra má dorazit tchýně, tak jsem z toho na nervy .... momentálně si s ní nemám co říct ... budeme na sebe čučet jak dvě trubky.
Takže ještě to mi zaměstnává hlavu.
10. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz
abig-hm, tak to taky nemám ráda, když u toho není manžel, je to takový divný........
mě je taky divně, psychicky i tak celkově, nevím, asi začínajé npracovat nervíky, jak to zase dopadne a tak......včera jsem dostala ms a vždycky jsem u toho byla v pohodě, ani mě moc břicho nebolelo a ani u těch předchozích 3pokusů a ted mě bolí od začátku, včera jsem si musela dát prášek a dneska taky.......nejsem žádná fnuka a prášky si beru jen v nejnutnějších případech, tak nevím, co se tam děje
10. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
Peci, to bude po tom IVF, byl to fakt hormonální maraton a tělo se tím vypřádává .... bylo přiraveno na přijetí a tak teď se musí řádně vyčistit a nachystat novou postýlku pro miminko.
Zítra už ti bude líp. Vždycky mi po IVF přišla ms silnější a bolestivá .... asi se tělo prostě čistí domrtě.

Snažím se vymyslet, jak se tchýně zbavit, aby přišla někdy jindy, pač na ní vážně nemám "chuť" .... asi jí písnu, že to přesuneme na příští týden ... :grinning:
10. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz
abig-dobrej nápad :grinning:
10. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
no nic děvčátka, přeji vám krásný večer a zítra zase kouknu :slight_smile: pa,pa
10. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
Pa Peci
10. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
pa abig a šetři se :slight_smile:
10. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
Tak holky, přeju krásnou dobrou noc a všechny se opatrujte.
10. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
Krásné ráno všem :wink:
11. kvě 2010 v 06:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
včera mi opět stávkoval počítač :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak doufám,že už bude klid....jinak jedu na 10 hodinu ke své dr.,mám nějaký výtok,tak ať mi udělá stěry,jestli je vše v pohodě!!!Prý se to v těhu dost často stává,tak pro jistotu.....
Tak se mějte krásně a užívejte dne :slight_smile:
11. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.