• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
cutce, neboj..já taky nic :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a byly tam :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Cutce, kolikátý den stimuluješ ?
autor
a kdo bude stimulovat s mišandooooouuu????
abig-jak to? :frowning2: no ale já ti musím říct, že jsem krvácela dva dny tak normmálně, žádná hrůza a ted už nic moc, spíš jako by měl být konec, myslíš si, že to dělá ten glostík nebo ty injekce? Vždycky jsem ji měla tak aspon 4-5dni
už jsem z toho fakt jelen
misando a to je kdy?
11. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
peci...asi za 14dní...možná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
abiq: stimuluju 6 den dneska
autor
abig, a kdžy nedorazí ms tak půjdeš na vyvolávačku ne???
Cutce, jaký máš protokol ?

Holky já vám nevím, už jsem špinila 20DC cyklu, tak jsem vrčela ... pak nic ... minulý týden zase a dneska prdlajs .... jsem sice 29DC, ale podle bolestí, co mám jsem si myslela, že UŽ !!!! (to je tak, když to nemá někdo pravidelně)

Peci, já po Clostilu měla taky lehounkou ms .... ale já ho brala později než ty a nebylo to ani na stimulku, jen pro kontrolu, jak reagujou vaječníky.

Mišanda, měla bych jít na vyvolávačku, jenže se mi nechce kvůli ní jet až do Olomouce nebo do Brna, tak počkám do konce týdne a skočím si ke svému gyne, jestli by mi jí nedal on ...
11. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
abiq: mam kratky protokol. Zitra jdu na UTZ podivat se jaky mam foliky k odebrani :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz
Tak to už máš za pár ....
11. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
to mam. A je to takovy divny pocit, protoze nevim co me ceka a je to strasne rychly vsechno :sweat_smile:
11. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
jeste se zeptam. Pichate si pred a nebo po veceri? Co je lepsi?
11. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz
Člověk dlouho čeká na stimulku a ta vždycky strašně rychle uteče. Tak má snad každá ...
11. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
já si píchám dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale doufám že teď budu moc až navečer..uvidíme...
11. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
Se směju Cutce, nevím, co ti řekli dr. .... já píchala ráno než jsem vyběhla do práce a na lačno a nic mi to nedělalo .... nemyslím, že by to mělo mít vliv na to jestli si píchneš před nebo po jídle ...
11. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
abig já to měla po IVf taky celý rozházený to tělo...krvácela jsem jeden den i uprostřed cyklu, samozřejmě jsem s tím nepočítala a přišla zkrvavená domů :zipper_mouth:
11. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
holky, teď psali o Anně K. že je možný že má tu rakovinu prsa z hormonů co užívala, když nemohla mít děti... :zipper_mouth:
autor
určitě na to vliv jídlo nemá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
abiq: tak hlavne, ze jsem te rozesmala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no oni rikali, ze je to na nas kdy, ale ze by to melo byt kazdy den ve stejnou dobu. A rekli nam tolika informaci, ze si vsechny moc nepamatujeme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
Mïšo, už jsem to taky četla kdysi na idnes, ona se k tomu vyjadřovala, že věří, že si i díky IVF k tomu připomohla :frowning2:
TeĎ budu brát nějaký Estrimax a tam je hrubým písmem naspáno, že při dlouhodobém užívání může dojít ke vzniku rakoviny vaječníku nebo prsu.
A můj dr. taky nepřímo potvrdil, že silná hormonální zátěž je dobré hnojivo, pokud máš k tomu genetické dispozice.
11. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
Cutce v pohodě, jen jsem se pousmála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
autor
abig, ach jo :frowning2: my máme teda v rodině rakovinu dělohy a rakovinu žaludku...to aby se člověk furt hlídal no :frowning2: :frowning2: jako těch prsou se ale já bojim už dávno, už jsem si i sama platila utz a teď si ho asi zaplatim znovu až budu mít po 'IVF. když já se prostě saa prohmatat neumim..nevim co je normální a co ne :frowning2:
11. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
To mi povídej, my taky máme v rodině rakovinu dělohy :frowning2: a můžu tě ujistit, že taky nepoznám, co je dobře a co není ... každou chvíli mám v jednou prse křeč, tak nikdy nevím, ale nechala jsem se ošahat dr., říkal, že je vše ok, ale už tomu taky bude rok ...
Budu to muset napravit !!!
11. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
misi: ja taky ne, tam mam tolika bulek, ze nevim, ktera je v poho a ktera by nemela :sweat_smile:
11. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
autor
já tam mám právě taky hrbolky...ale ty prej jsou v pohodě..ale jak poznám, když se tam objeví ten, kterej tam nepatří??? musim se zeptat mudry jestli mě prohmatá...po roce :zipper_mouth:
11. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
No, já mám tak maličké prsíčka, že mě to ochmátání dost bolí :confounded: ... a ty alá bulky, to po ovulce mám všude ... kor když začnou se plnit (nevím čím) ....
Takže koukám, že si tu slibujeme, že jdeme k dr. na pořádné ochmatání, ať jsme klidnější !!!
11. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
oki hplky, souhlasím a přidávám se k vám :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
abig, fakt tě to bolí, jo??? :astonished: co budeš holka dělat až půjdeš jednou na mamo? :--p ale oni ti to ty děti do tý doby povytáhnou a budeš je mít větší a už tě to bolet nebude :grinning:
11. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
No právě Miši, si říkám, jak to tam dostanou a rozplácnou, když není co .... ? Bude to boooolet jak sviňa, s tím počítám, ale když to musí být ...
11. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
Jdu se loučit děvčátka, za chvíli mááááám padla, ještě pracovně napoštu a šupajdím domů.
Večer zase nakouknu.
Papa
11. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.