• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
tak papa..já ještě budu trčet hoďku a půl :frowning2: a pak si jdu udělat krásný nožičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak musim stihnout Prostřeno...děsně to teď žeru :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
:grinning: můžeš sebou vzít i ty moje pazůrky .....
11. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
abiq: papa

no tady je nechteji vubec delat, pry az po 50tce a nebo kdyz mas rakovinu v rodien, tak asi zalzu, abych mohla jit :sweat_smile:
11. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
cutce u nás si to můžeš zaplatit a jít :slight_smile: jinak myslim, že mamo dělají ve 40...ale nejsem si jistá. já si platila utz...
11. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz
a kolik jsi platila?
11. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
jéé, tak to já už nevim...asi 500,-
11. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
aha dik, tak to ja reknu mamce at zjisti co a jak a budu chodit v Cechach :slight_smile:
11. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
ja jsem cekala teda vic a je to castecne dotovany zdravotkou?
11. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz
autor
nene, já si to hradila sama samotinká :slight_smile: pojišťovna hradí snad až mamograf a jinak ten utz snad jenom když je nějakej problém...
11. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
aha, protoze ja nemam narok na zdravotni v Cechach, takze si musim vse hradit cely sama :rolling_eyes:
11. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
Tady to vypadá,že se budou čerti ženit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uplně černo a pěkně prší....už by to mohlo jít do pryč :rolling_eyes:
Dneska jsem byla v kuchyni pilná,udělala jsem špagetky,tatíkovi segedín,pže ten špágy nemusí,ale aspoň nemusím vařit zítra a ještě jsem se vrhla na jablíčkovou bábovčičku a už mám v sobě tři kousky :grinning: :grinning:
Pak jsem si dáchla a vzbudil mě tatík,když přišel dom....
Cutce tak zítra ať mají pro tebe dobré zprávičky na UTZ :slight_smile:
11. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz
Koukám na hokej,to je zase hrůza....už aby byla aspoň Ulice :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
Evíku, Evíku .. ty tak vyváříš až se hanbím ... jakpak děláš tu jablíčkovou bábovku ?
11. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz
Tak jsem si to přepla taky na hokej a hned zpět .... no hrůza ... nebudu raději komentovat.
11. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz
ahojte kocky... jdu si vas docist :grinning:
11. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
jeeeeeee eviku.... utz je paradni!!!! uplny miminko :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz
misando.... tak na tebe ve ctvrtek myslim!!!
:wink:
11. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz
a co atlaselka po OPU... hlasila se???
11. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
Abig netřeba se hanbit....to byl zase nějaký záchvěv,asi ten dnešní UTZ mě nabyl energií :grinning: :grinning:
Bábovku dělám rychle...to je moje pečící krédo :grinning: :grinning: 45 dkg pol.mouky,30 dkg cukru,4 celá vejce,11/2 skořicovéo cukru,20 dkg tuku rozehřát,11/2 prášku do peč.,45 dkg strouhaných jablek a můžeš dát i rozinky,ty já nedávám.A je to hotovo!!!!Je taková vláčná a dobře klouže do krku :slight_smile:

Ahoj Pampeliško jak žiješ?
eviku... clovece ted jsem dorazila domu.... cela utahana!!! netrpelive vyhlizim patek! :frowning2: desny!!!
No miminko,zatím prý to vypadá jako myška mi řekla ta naše pipka :grinning: :grinning: Ale je to stejně zázrak...

Atlaselka byla dnes na OPU,uplně mi to vypadlo,tak snad bude mít dobré zprávy a všechno je OK :slight_smile: :slight_smile:

Mišando taky budu ve čtvrtek moc moc držet palce,ať můžete začít :slight_smile:
11. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
Super, pokud klouže samo do krku, hned o víkendu vyzkouším, což furt vymýšlet, že ?
11. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
Pampeli to ti věřím,jsi v jednom kole a pátek je tu coby dup...horší je,že opět počasí má stát za prdlačku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
Pampeli ahoj ...
11. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
Abig jasně,jen zkus!!!!Já jsem teda už přísahala,že péct nic nebudu,pže stejně skoro všechno zdlabu já,ale měla jsem tu takový ne moc hezký jablínka,tak jsem je zlikvidovala takhle.....
Zítra má můj manžílek 40tiny,tak jsem zvědavá,kdy nám počasí dovolí udělat nějakou zahradní megapárty :grinning: Tento víkend to rozhodně nebude,má být snad jen 10 stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
Takže mejdan ? No, počasí nepřeje, ale bude líp (doufám) :wink:
Já jsem pozvaná na večeři v pátek a pak na rajz na Stodolní (poprvé a stejně se mi nechce :grinning: :grinning: :grinning: )
A v neděli na oběd do italské restaurace v Ostravě, tož to budu tlačit do krku .....
Popravdě bych to raději vyměnila za grilovačku někde na zahradě s opečeným buřtem !!!
11. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz
Téééda Abig,ty budeš tak kulturně vyžitá tento víkend....to jsem zvědavá,jaké zážitky budeš psát :grinning: Já pořád plánuju to kino a ne a ne se tam dostat...asi to bude teď složitý,jak začali jezdit turisti,tak manža bude pořád v práci....ve čtvrtek měl jet se mnou do Podolí na Imuno a samozřejmě nemůže,takže se pojedu do Prahy nervovat sama :rolling_eyes: :rolling_eyes: To zase bude v autě nadávek...
11. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz
ahoj holky vy jste se zase rozkecaly,vůbec vas nestíham :wink:
Evi mimísek je krasnej ja si ještě počkam.Ten vytok je normalni.A bereš ještě utroš,nebo si ho nebrala?
Všechny moc zdravím :wink:
Atlaselko a co ty??????doufam že dobry :wink: :wink: :wink:
11. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
Nana ahoj.

Evi, raději bych vyrazila na prochajdu a nebo do kina, než se flákat po barech, ale slíbila jsem to manželovi, je to taková poloviční pracovní záležitost (ukojit klienty chlastem :grinning: a žrádlem .... bude husa ..)
11. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
Ahoj Nany,jojo beru Utrouš pořád,asi až do 12tt,ale tohle není z něho,to je spíš jen jako voda,vždycky mám na intimce mokrý flíček,ale věřím,že je to v pořádku.
A kdy ty zase jdeš na UTZ?
11. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.