• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Holky loučím se, manžel za dveřma, jdu chystat véču.
Mějte se krásně a opatrujte se.
11. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
to my budeme mit o vikendu odpocinek a baleni :grinning: pristi patek letime smer londyn... doufam, ze odletime!!!
11. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
Abig jen si vyraž mezi lidi a pobav se...víš jak dlouho se za chvíli nikam nedostaneš?Husičku hmmmm...
11. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
tak jsem zvedava, co atlaselka!!! kdepak jsi???
abig souhlasim s evikem... jednou za cas takovej voraz... dela divy :grinning:
Pampeliško tak vy letíte s manžílkem do Londýna?To asi na nějaký ten Eurovíkend néé?To bude parádička....včera se odtud vrátili klienti,co jsem pro ně byla na letišti a měli hnus počasí,tak nadávali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vám to určitě vyjde a bude krásně....jinak zatím to s lítáním vypadá dobře,sleduju to,jinak já taky přicházím o klienty na parkování...

Abig tak papa a nechte si chutnat :grinning:
11. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
evik: jak si stezovali? nebylo to nejhorsi :sweat_smile:

pampelisko: a co tu budete delat? Na nejake nakupy? Mame mit hezke pocasi na vikend :wink:
11. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
eviku... my si vzdycky koupime letenky a zajistime si ubytovani a vsechno si planujeme sami :grinning: je to tak lepsejsi... nenavidim organizovane vylety :frowning2:
11. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
evi ja jdu až 31.5 to je za dlouho :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
cutce... pamatky, nakupy, pamatky, nakupy, pamatky, pamatky, muzea a tak..... jedeme tam na vic jak pet dni :slight_smile:
Cutce stěžovali si na počasí,ale to byli takový starší brundibáři,tak nevím co očekávali :grinning: Stejně lítali po památkách,tak nevím o co jim šlo....tak jsem na tebe zítra zvědavá,jak narostly folíci a jestli už řeknou předběžný datum Opu. :slight_smile:
11. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
cutce... tak to mi urcite doporucis, kde se da hezky nakoupit :wink: ?
11. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
Tak to jo Pampeli vy si jedete solo :slight_smile: však jo,to je určo lepší,než mít všechno přesně na minutu naplánované....tak ať vám to vyjde a můžete se stavit u Cutce na kafíčko :grinning: :grinning:

Nany jak to,že až tak dlouho?To je dýl jak 14 dní viď?Naposledy jsi byla na srdíčku?Ty už chodíš ke své dr?
11. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz
pampelisko: to ti moc nepomuzu, ale hlavni trida ma obrovsky obchodaky, tak asi tam :wink: . Tak si to poradne uzijte :wink:. Pokud bude pekne pocasi tak bych doporucovala London Eye :wink:

na kaficko muzete, ale ja nebydlim v Londyne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
tady ta webovka je skvela, ukazuje ti to hlavni tridu, jaky obchodaky tam jsou a co prodavaji :wink:

http://www.streetsensation.co.uk/oxford/os_intro.htm
11. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
cutce.... dekuji!!!!!!!!!!! jsi zlata :wink:
11. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
Kočky tak já jdu skočit do vany a na Ordinačku,tak se mějte krásně a hezký večer :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
eviku baaaaaaaaaaaaaaaaj :grinning:
11. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz
eviku: papappapapapapa
11. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
ahojte ozývám se až ted,přijeli jsme v půl čtvrté a oba s přítelem vytuhli :slight_smile: já se pak nemohla vykulit,ikdyž jsem nespala,nějaká únava.
tak vše dobrý.Z 19ti folíků bylo 13 vajíček.z toho 4 zralá,1 nezralé a ty čtyři se prej ještě uvidí.a volat si mám ve čtvrtek a ET nejspíš v sobotu,já myslela už v pátek ,protože minule jsem měla OPU ve čtvrtek a ET v neděli,no uvidí se
Akorát jsem tam byla vpůl osmý,bylo nás tam pět a já šla jako poslední na řadu,takže fakt docela dlouhý,jak člověk nemůže pít,byl tam hroznej vzduch ikdyž okna otevřená,odcházela jsem v jedenáct.ale jinak dobrý,břicho mě teda ale bolí docela dost..
přeju hezký večer a díky že jste na mě mysleli
11. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
atlaselka: tak to jsou skvely novinky, :wink: :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
atlaselka... tak to je parada!!!!!!!!!!! drzim pesticky, at se to vsechno dobre vyviji!!! :wink:
11. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
holky tak ja pres den nemuzu vubec nic psat... v praci to nejde :frowning2: a vecer tady cumakuju sama :unamused:
tak se mejte kocky a atlaselko... prubezne davej info. jak to vypada!!!
cutce zitra drzim pesti na utz :wink:
a ostatni BOBROU NOC
11. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
Díky holky..
Pampeliska to víš že napíšu :wink:
dobrou...
11. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
Dobré ráno, opět pracovní.
Zítra jedu s manželem do Prahy, za designerem na domeček a pak prý na nákupy, mám volnou ruku, tak snad se mi podaří něco ulovit ... :grinning:

Atlaselka, gratuluji k vajíčkům !!!
Cutce, hodně štěstí pri UTZ !
12. kvě 2010 v 07:58  • Odpověz
taky přeji všem dobré ráno :slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz
autor
dobré ránko,

abig, tak nakupování závidim..taky bych šla...hned :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahoj Peci :wink:

Ahoj Mišando , jojo, až na to, že já nákupy nenávidím, pač nemám 90-60-90 ...... a strčit tu moji prdelku do něčeho je fakt zázrak ...
12. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
abig, já mám kalhoty 42 :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky mám prdku... :slight_smile: no co...důležitý je, abys vystavila přednosti :slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahoj Atlaselko,
nebyla jsi náhodou včera na OPU v Icare Praha?
Měla jsem jen 2 folikuly (2.IVF) , minule 3,tak mě docela zaujalo že někdo může mít 19 folikulů!
12. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.