• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
pampel jen 4 bunečný 2 embryjka tak to je fajn ze se manža lepší bylo by fajn kdyby vám to vyslo prirozene :wink: budu drzet palečky
14. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
aladin jen se přidej :wink:
14. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahojky, Zazy, to se máš, že můžete jít znovu tak brzy, nám řekli, že až za tři měsíce :frowning2: . Cibka, to je moc brzy, zkus to ten čtvrtek z krve, to už by mělo být jasný. Hlaď bříško a věř, naděje tu ještě určitě je.
14. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
lumpajdi díky, ted jsem zrovna koukal na hlavní strane ma nejaká holčina testíky a 8 den uz tam mela ducha :wink:
14. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
cibi-já bych byla tak ráda, kdyby se to povedlo, ano nevíš jak moc, po tom, co jsem ted měla já to fakt nikomu nepřeju, člověk je tak natěšený a nic....hrozné zklamání, ale dneska už dobrý, řvala jsem to v pátek, ze začátku nic a potom to na mě přišlo, aspiň se mi ulevilo, ale za to, co tady všechny podstupujem bychom si to zasloužily všechny, no ne? :fearful:
14. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaf :grinning:

byli jsme hrat badminton... super! :slight_smile:
14. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
pampi :slight_smile: ty jsi ale šikula
14. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
aladin... vitej!!! :wink:

no muj manza bere za vitaminy profertil, E, zinek, selen, Lcarnitin, Qmax, MaxiCor, detralex (ten je myslim na žílu) no a pak si picha injekce pregnylu (3 x tydne) uz asi 4 mesice a ted se k tomu pridal 3 x tydne menopur... zlepseni je VELKE a ted jeste uvidime po tom menopuru :slight_smile:

ale je to beh na delsi trat... na IVF by jsme mohli jit hned, ale jeste tomu davame chvilku casu... kdyz uz manza nastoupil takovou lecbu
14. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
pecicka a jak je? je to lepsi :wink: ?
14. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
peci, je aspon pozitivni a super, ze na dalsi pokus muzete jit v podstate hned! :slight_smile:
14. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
pampi- už je líp, ale moc to bolelo.....no já si myslím, že po te minimálce se může hned, protožr když jsem se ptala doktora, tak říkal, že není na co čekat
14. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
peci, na vsechno je potreba cas... na bolest i na radost :grinning: bolest sis uz vybrala, ted uz prijde ta radost :wink:
14. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
dvakrát neúspěch už stačil, už by to mohlo přijít ta radost
14. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
peci más pravdu nikdo kdo si to neprojde tak neví o čem je řec más pravdu zasloužili by jsme si to a moc a strasne moc se bojim zklamání :frowning2:
14. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
Teda pampli, to je vitamínků. To vám všechno doporučil doktor nebo vy sami? To je tak super, že to pomáhá a spermio se lepší. Tak Taky přeji ať jsi brzičko těhule :slight_smile: . Peci, neboj, teď už to vyjde, víš jak se říká, do třetice všeho dobrého :wink: . Taky jsem ten náš neúspěch obrečela a dodneška mě to sem tam chytne, i když už to je skoro měsíc. Je fakt, že nejlepší lékař je čas. Už to tolik nebolí. Ale než ty se naděješ, tak budeš mít další pokus, tak hlavu zhůru, jednou nám to přece musí vyjít :slight_smile:. Cibi, zdravím a děkuju za přivítání :grinning:
14. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
aladi-jsi hodná, musíme se vzájemně podporovat a bude nám líp :slight_smile:
14. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
to je fakt hlavne ze na to nejsme sami a drzíme se vzájemne :wink:
14. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
baf holky :slight_smile: dočítat nebudu :grinning:

krásné ráno přeji :slight_smile:

něco nového za víkend??? já jsem nějak nebyla schopná si k tomu kompu ani sednout :slight_smile:
15. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Ahoj holky,tak zítra nás čeká brno a já mám chřipku jak vyšitou,doufám že to nebudu muset zrušit :frowning2: Naštěstí už nemám teploty,snad se to dneska ještě zlepší...
15. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Nazdarek holky :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
misi, tak zalehnout a kurýrovat, jasný!!!!??? a zítra si hoď honě makeupu na nos, ať ho nemáš jak Rudolf a normálka jdi :wink:

ahoj borůvečko, jak se máš? :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Dobre rano, tak dneska to prijde. Jsem 10 den po ET, tak zkusime testovat, ale az vecer. Na ET jsem byla taky az vecer. Ja se tak bojim, ze to zase nevyjde, ze se mi do toho ani moc nechce.
15. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
ebony, tak to budu držet !!!! pak dáš hned vědět, jo? a neměla bys radši testit ráno????
15. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Ebony budu ti tak moc drzet palce,ze si je sand rozmackam.Nechces to nechat na rano? To je test spolehlivejsi,ne? Vzdycky se ma testit z rani moci :wink:
15. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
misando: mam se tak nejak jako pri pondelku - spatne, nechtelo se mi z postele, ale po druhe kave uz se pomalu probiram :wink:

ebony: taky budu drzet palecky, ale souhlasim s petluskou, ze bych to nechala az na rano. :wink:
15. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
borůvečko, už druhý kafe, jo ? se zabiješ :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
misanda: no ale doma jsem mela jen takovou rozpustnou brecku, to snad ani nebyla kava.. ale jo, holky ja musim aspon tri denne, rano v poledne a vecer.. dneska jsem to teda trosku zkratila, tu pauzu rano-poledne :wink:
je to des, zadny pitny rezim, stale jen lohnim kafe.. praveze po ET se bojim, tak si davam bezkofeinovy, ale jsem na hlavu, pak jsem pripitomnela cely den :angry:
15. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
ahojky holky, tak zase v práci po 14dnech :frowning2:
15. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
No mozna mate holky pravdu, asi to nechame na rano
15. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
boruvko, tak to jsme na tom stejně, já už mám taky dvě v sobě
15. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.