• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
abig, tak my přijedeme :grinning:

ty jo, dvouměsíční miminka...to je krááásaa...ale všem se asi nepoštěstí co??? tohle bych brala, mít to prostě od miminka...a jak dlouho čekali než dostali toho klučinu????

ty jo, a teď budu přemejšlet jakou máš nabídku...jsi teda ale :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
Misando určitě se to dá zvládnout...ale já jsem asi už trošku moc pohodlná :slight_smile:

Atlaselko a jsi v Pronatalu spokojená ? Přišlo mi to jako fakt dost 19, ostatní měly 3 a 5 atd. ale když čtu kolik měla Abiq :wink:
taky přeji úspěšný transfer, mají z čeho vybírat :slight_smile:
12. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
Miši IP !!!
12. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
Tak to netuším, jak dlouho trvalo, než dostali malého .... tam byl nějaký problém s úřady na Ukrajině, dostali ho přiklepnutého skoro po 3 letech, co ho měli doma, pač museli mít milion papíru i od dr., že je malý "zdravotně nezávadný" a další capiny.
Zkusím se ti poptat, jak dlouho jim to trvalo ...
Byli 4x na IVF a jsou oba v pořádku, prostě nejsou kompatibilní a chtěli zůstat spolu. A litují toho, že do toho šli tolikrát a jsou nadšení z těch svých 3 prcošů !!!
12. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
Abig díky dnes je mi už dobře,břicho nebolí.
a to je hezký dvojčítka a takhle od miminek :slight_smile:
Breda jj docela spokojená jsem,sice trochu jak na běžícím pásu,to i jiní potvrděj,včera nás tam bylo pět holek,já šla jako poslední.ale všichni jsou milý,příjemní...a nevím no,asi jich dost je,znám holku co jich měla dokonce 24,to už je úroda
To se zas zítra budu před telefonátem klepat :grinning:
12. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
abig, tak se schválně optej, hrozně mě to zajímá...já rozhodim sítě koncem roku :slight_smile: už se hrozně těšim...tohle jediný mě drží nad vodou :slight_smile:

já jsem v Pronatalu taky spokojená :slight_smile:
12. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
dobre ranko
12. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
Dobré poledne :slight_smile: Cutce !!

Miši, poptám se, až s nimi budu a podám info.
12. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
Cutce, jak popadl UTZ ?
dopadl ...
autor
cutce, nenapínej a dělej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
no nic moc :frowning2: . Zvysili mi davky ze 150 ml na 300 ml, protoze v levym vajecniku jsem mela jeden celkem pekny folikl kolem 11mm velky a druhy kolem 10 mm a dva malinky a v pravym vajecniku byly nejaky malinkaty, ze nebyly ani videt.

tak nevim :unamused:
12. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahoj holky,jste toho koukám zase napovídali... :grinning: Já jdu v pátek k dr a doufám že se sní ještě domluvím na neschopence.. Pořát mě strašně bolí břicho,ale to asi jen tak nepřejde. Řeknu jí ať mi udělá pořádný utz,docela mě zklamalo že mi ho neudělali v caru,jestli není nějaký problém. Holky jak já bych si jela od všeho odpočinout do lázní... Ach jo.
12. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
cutce, tak uvidíš co bude příště...já jsem nějak mimo s těma ml...já neivm kolik je to jednotek :slight_smile: takže nemůžu posoudit...¨¨

každopádně si myslim, že ty dva malý určitě ještě dorostou jak ti zvedly dávky.
12. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
misi...tak hlavně ať ti ten utz udělaj a nedopadneš jak já, která jsem musela čekat tři měsíce...
12. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
no uvidime, jdu zase v patek, tak snad tam neco bude :confounded:
12. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
ach jo, když ono je to u toho prvního IVF těžký no...když nevědí jak budeš nebo nebudeš reagovat...prostě první IVF je vždycky taková zkouška ohněm.

ale uvidíš, že i kdyby byly jenom 4folíci, tak to na miminko bohatě stačí :wink: hlavně aby v nich něco bylo a já věřim, že bude :wink:
12. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
ja nevim, jsem nejaka zklamana. No uvidime. Dik misando
12. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
autor
cutce, bobe..nebuuuuď :frowning2: to ti moc na psychice nepřidá :frowning2: ono v těch folikách nějaký to vajco bude...a k miminku ti stačí jedno :wink:

ale vim jak ti je, měla jsem to stejný :frowning2:
12. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
ahojda zlatíčka:o) vy sjte toho teda napovídaly:o)
atlaselka..tak gratulace :slight_smile:
breda vítej mezi náma :wink:
cutce..neboj..folíci dorostou :wink:
jinak jak se tu holky bavíte o adopci..tak já už toho mám teda natudováno docela dost ohledně adopce a není to zrovna procházka růžovým sadem, ale dá se to. jen ta doba je děsná. než člověk vůbec vyplní a dodá všechny papíry, psychotesty, víkednové pobyty a podobně. Tak je to tak půl roku minimálně..někdy i dýl a pak tak minimálně 2 roky čekačka. A záleží teda od kraje a obce kam člověk spadá. Páč to mají všude jinak a čekačky jsou taky jiný.Ale možnost tu je a je to super. Prostě jen se musí člověk připravit na děsnou čekačku.
12. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
salop, jaký víkendový pobyty???? :astonished:
12. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
Cutce, ty jsi určitě nemyslela ml .... ale UI :wink: .... jako 3 deci by tě nejspíš zabily ...
Kdy se chystáš na další UTZ ? Po 300IU se rozrostou jako houby po dešti.
12. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
pošlou tě někam mimo město na nějeká pobyty s dalšími páry bezdětnými a tam si povídáte o rodičovství a tak různě..jsou tam školení se sociálními pracovnicemi, s psychologem a podobně. Buď je jeden a nebo víc. Záleží podle poodmínek vaší sociálky.
12. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
Misi, ahoj ... jen si odpočiň, pokud můžeš a klidně se poptej na ty lázně.

Salop ahoj .... jojo, víkendy ... sledovačka, jestli jsme normální a máme rádi děti ..
12. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
autor
salop, tak to je docela ujetý, ne? :astonished: ach jo :frowning2: budu si to muset taky pořádně nastudovat a fakt podat tu žádost asi dřív :confused:
12. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
abig ..tak tak..přesně tak. Furt do kola. Někdy mi to přijde děsně nespravedlivý, že z člověka dělaj skoro blba a pak spousta rodin, kde děti pomalu endsotanou najíst a žijou v bordelu.A taky tolika dětí v dětských domovech...jenže tím,že rodič jednou za rok pošle pohled a nebo zavolá, tak stčí, aby děti nemohli dát do adopce.
autor
cutce, tak jestli je to v jednotkách, tak bych na 150 měla taky takovou reakci :slight_smile:
autor
no, chudáci děti, místo aby všechno urychlili a poskytli jim rodinu co nejdřív, tak se musí takhle čekat a dělat takový chujoviny...
12. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
misando: je to děsný..mám kámuško, co právě adoptovali chlapečka..už je to delší dobu a tak mi povídala, že děsný,že si kolikrát připadala jako debil největší. prý se ptali i na takové hodně intimní věci. A žádost je fakt lepší podat dřív. Páč jen to, než tě zařadí do registru žadatelů trvá právě toho půl roku i více.Mezi tím právě musíš podstoupit sezení s tou sociálkou. Ta dojde i domů, pak papíry od zaměstnavatele..životopis sepsat..sezení s psychologem a psychotesty a pak ty víkendovky..návštěva kojeňáku a pak je teprve prej zařazení.
12. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
Je to hrozný. proto říkám, že člověk pak musí mít pevné nervy a smířit se s tím, že může čekat prostě dlouho. Kámoška na malýho čekali skoro 5 let. A mezi tím zkoušeli IVF
12. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.