• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
jinak misindo..tady na koníkovi je super depata adopce..hned na začátku se tqm holky byví jak to chodí a co a jak a moc hezky--fakt jsou tam dobré inspirace a aspoň si člověk udělá představu
12. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
hm, tak to je drsný...to nevim jesli psychouš Mišanda projde :grinning:

a jak se to řeší finančně??? oni chtěj taky nějaký lejstra???

a to se mě budou ptát jakou polohu máme nejradši jo? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj, nastuduju to na netu a myslim, že neni na co čekat, když nevyjdou tři IVF :wink:
12. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
abiq: asi jo ja nevim, ja si je nepicham, takze ani nevim v cem se to meri, jen vim, ze je to 150 a ted mam brat 300 a na dalsi UTZ jdu v patek rano
autor
cutce, tak snad porostou!!! držim!!!
dekuju :wink:
12. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
misanda: ale joo..zvládla bys to, ale ty to nebudeš potřebovat :wink:
finančně..myslíš jak? lejstra od zaměstnavatele..většinou potvrzení příjmu a někde chtěj i posudek od zaměstnavatele
joo..prej se ptaj i na polohy a kolikrát za tejden a kdo začíná a tak :grinning: :grinning:
určitě vyjde :wink:
cutce: uvidíš, že dorostou a porostou..pokud ti zvedli dávku, tak stopro :wink: hlavně bu´d v klidu :wink:
12. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
ty voe...tak to by jim mišanda řekla, že to má ráda zezadu a pěkně natvrdo :slight_smile: :grinning: :grinning:

salop, tak já jako bojovat za svoje chci a chci kdyžtak i vyzkoušet ty darovaný vajíčka...ale tak tohle je takový to krajní řešení a mám se aspoň na co tak nějak těšit, no...
12. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: ty jsi éro :grinning: bych chtěla vidět tu reakci toho psychologa :grinning:
Já vím, je to prostě taková útěcha, že prostě se dá ještě něco dělat. Já se k tomu taky uchýlila jednu dobu hodně. Dokonce jsem byla v kontaktu i s kojeňákem.
12. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
salop, takže mám bejt za puťku misionářku, jo? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bych tomu psychologovi řekla, že mám ráda, když mě u toho ještě někdo tříská do zadku a to nedostanu žádný dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
misanda: to néééé :grinning: jen si to představuju a nedokážu si představit tu reakci :grinning: :grinning:
a nebo se tě začně ptát na detaily :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
salop...no nevim na jaký..jestli jak mám velkýho poštěváka, nebo nevim...to se asi neudržim ale :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
Mišando, ty mě vždy dostaneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No, ale co jim je do toho, jak to mám ráda ? Na misionáře se dnes už nehraje, tak nevím, co je dnes přijatelné a co už ne :grinning:

Cutce, porostou neboj, času ještě dost.
12. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
ale třeba když to bude chlap a rozdám si to tam s nim, tak budem mít miminko hned :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
misando: ty jsi ale cislo :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz
misanda :grinning: :grinning:
abig: mě te´d taky odrovnala..se tu tlemím :grinning:
Mno taky nevím co jim je do toho, ale jsou prej vlezlí. Ale záleží ně člověku, že :grinning:

joo..rozdáš si to tam a on ti hned po řekne...díky , ale dobrý posudek Vám nenapíšu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
salop, ale napíše :slight_smile: mišanda ho zavede do rááááje :slight_smile: a jsem ochotná udělat i tu největší nechutnost co se mi příčí...za miminko :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
Mišanda jde i přes mrtvoly ....
12. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
zří sedmý div světa...zem se zachvěje :grinning: :grinning: :grinning:
mno nic holky..jdu žehlit....
12. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
A já jí chápu, ale i největší nechutnos ? Hmmm ..... nenenennenenenene :grinning: :grinning: :grinning:
Miši, já myslím, že až zaznamená tvůj mozek, co chceš provést, tak ta tvoje endometroška zdrhne takovou rychlostí, že budeš mít pupek, ani se nenaděješ.
12. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
salop se zachvěla a jde žehlit :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
autor
abig, jen ať se ta mrcha pěkně bojíííí...zvlášť když tam bude nějakej starej a upocenej a smradlavej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
No, otázkou je, jestli se spíše nezlekla :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Se tu řehtám, jak kobyla :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj krasotiny :slight_smile:
Dneska jste zase pěkně blafaly...to je vždycky,když tu nejsem :grinning: :grinning: My jsme byly s mladou po nákupech,nějaký ten chlebíček a dortíček na odpoledne,zastavily jsme se u babi na pokec...prostě rušné dopoledne.
Zdravím a vítám novou posilu do týmu :slight_smile: :slight_smile: držím palce,jsem důkaz,že i ve vyšším věku to jde :grinning: :grinning:

Cutce ještě nepanikař,teď porostou jako houby po dešti...holt první pokus a jak říká Miša,musí vyzloušet,jak budeš reagovat a i s malým počtem vajínek se dá hravě otěhotnět. :wink:

Jinak vaše debata o adopci a Mišandiny nápady,jak rychle přijít k miminku je famozní :grinning: :grinning:

Zdravím vás všechny ostatní kočky a ještě gratulka Atlaselce k Opu...ať se embryjka krásně vyvíjí a brzy putují tam,kde jim bude nejlíp :wink: :wink:
12. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
ahoj Evíku, tak ty takhle hřešíš jo? a mladá jako neni ve škole, nebo co má tohle jako znamenat? :grinning:
12. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jasně Mišo,ale je to hlavně pro taťku k narozkám,ale já si pěkně napucnu pupíček :grinning: :grinning: mladá má volno,pže tento týden má praxi a jde víkend,tak včera a dneska má volňáska....
12. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz
MIšando,
tak jsem zjistila, jak to ti naši známí měli s tou adopcí. Rok jim trvalo, než měli všechny papíry a dostali certifikát, že můžou žádat o adopci. Na prvního klučinu čekali půl roku, na ty holčičky měsíc, pač skoro nikdo nechce adoptovat dvojčátka, takže měli velkou šanci.
První, co jim ihned nabídli byli romské děti a postižené děti.
12. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz
A ještě si musím postěžovat, ráno jsem krvácela a od oběda ani kapka, takže ms se asi nekoná :unamused:
V pondělí razím na injekci, pokud do té doby nedorazí ..
12. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz
BAAAAAAAAAAAAAAAAAF :grinning: jdu si vas docist... ted jsem dorazila z hokny :slight_smile:
12. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz
holky vy jste toho napovidaly :grinning:
12. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.