• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
atlaselko... je super, ze se citis lepseji! bude lepe... a kdy si mas volat na vyvoj?

cutce... urcite ti do priste povyrostou... ver!!! :wink:
12. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz
Teda vy jste se nějak rozjeli s tím psaním :slight_smile:
Evik díky..
Pampeliska budu si volat zítra v osm ráno.
Cutce určo povyrostou neboj,bude to OK

hezký večer
12. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
atlaselko... tak dej vedet :wink: budeme cekat
12. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
Ahojky děvčata,Miši zkus se na ty lázně zeptat,já si myslím,že je tak na 80% dostaneš,já byla dvakrát a vřele doporučuji,je to výborné i na psychiku.
Cutka:neboj děvča oni povyrostou,já měla taky jen 5 a podívej zadařilo se a to jsem měla je jen z jednoho vaječníku,další kontrola už bude dobře neboj.
Jo děvčata Abig a Mišando ,vyžádnou adopci nebudete potřebocat,protože budete mít svoje miminka a obě budete mít dvojčátka,ted jsem Vám to předpověděla a budu na Vás prsskat co to půjde :grinning: :grinning:
Jinak i já vítám novou příchozí
E víku,jak je co těhu nevolnosti???Mě trápěj holt musím vydržat
JInak pokud jsem na někoho zapoměla tak na Vás taky myslím,je nás tu tolik,že si to člověk ani nepamatuje
12. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz
ahoj kočky vůbec nestíhám
zdravím a vítam novou snažilku
holky tak daleko jsem jeste nedosla ale manža by do adopce asi nešel :cry: doufam ze se nam to povede uz aby bylo 1 to se dozvim co dal jinak zejtra razim ke svýmu dr na cytologii a v pátek na tu krev na imuno
tak se tu hezky opatrujte ja za chvíli razim do prace
12. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
ahoj holky,

dneska mi posílejte nějaký dobrý vlny, budu to potřebovat..už lítám na záchod jaký mám nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

abig, to mě děsíš s tim podáním žádosti, že to trvá rok. včera jsem to řikala doma, tak prej taky bude tvrdit, že to má rád zezadu :grinning: :grinning:

a já bych taky klidně adoptovala dvojčátka...postižený dítko bohužel ne :frowning2:
13. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky,
tak to vypadá v pátek na transfer 2, zatím vypadají dobře :slight_smile:
A jak ty atlaselko ?
Moje kamarádka byla 4 x na IVF, počtvrté se zadařilo, když už vůbec nedoufali, bylo jí 40 ( uvažovali už o adopci ) a za 2 roky otěhotněla znovu a ani nevěděla jak :slight_smile: má 2 krásné holčičky, doktoři jí říkali že normální cestou to vůbec u ní není možné... takže věřím, asi je to taky hodně o psychice...
Takže Pronatal taky jak na běžícím pásu? Nějak jsem si to představovala jinak :cry:
13. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
Hezký den!
Mohla bych se vetřít s pár otázkami?
S manžou se snažíme o mimi 4 roky. Spermio je v normě, máme za sebou imunologii, já laparo + hystero, 3x neúspěšnou inseminaci a včera jsme byli na konzultaci v Gyncentru ohledně ICSI + ET. A k tomu se vztahuje moje otázka! Jak na Vás působila stimulace? Změny nálad, pocení, přibírání na váze, atd.! Mě MUDr. řekl, že žádné příznaky stimulaci neprovázejí....
A jak jste zvládly si píchat samy??? Já u toho asi omdlím. Rozhodujeme se, jestli jít na 1 pokus v červnu nebo to odložit na říjen a ještě si užít letošní dovolenou v zahraničí a třeba se pokusit tam?! Když čekáme 4 roky, tak těch 5 měsíců ještě zvládneme...
Moc díky za odpověď!
13. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
ahoj ivet,

já měla akorát nějaký ty výkyvy nálad jinak nic při stimulce ale plno holčin i nabírá na váze..to je fakt individuální. taky ti nemusí být vůbec nic.

a já si píchala sama, asi bych nezvládla aby mi to píchal manžel. přece jenom já sama vim jak si to nejlíp píchnout, co mě bolí a co ne...nevim no...
13. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahoj Ivett,

mě to píchal přítel a bylo to v pohodě. Já jsem přibrala během 2 IVF asi 11 kg, ale bylo to spíš tím, že jsem se nervovala a když mám nervíky tak se cpu sladkým.. ale cítím že voda se mi zadržuje..ale fakt nic hrozného ... Nejdříve jsem měla Menopur a bylo mi trochu blbě od žaludku a ke konci nálady a teď Gonal úplně super, skoro jsem o tom nevěděla, jen jsem byla unavená...

Ahoj Misando, kdy jdeš na kontrolu ? Držím palečky
13. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
misando, moc díky za reakci! Já mám právě známou, která má jedno dítě počato pomocí ICSI + ET. Má zamražených několik vajíček, ale říkala, že už by znovu nešla. Že to byla děs a hrůza to období, kdy stimulovala... :confounded:
Ani se tak neobávám ET, jako té stimulace....
S pícháním to snad časem zvládnu.
A můžu se ještě zeptat, jaké bylo finanční zatížení 1 pokusu?
13. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
ahoj bredušáku :slight_smile:

jdu dneska ve 12 :slight_smile: aspoň se uleju z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak mě taky právě u Gonalu nic nebylo, na IUI jsem měla menopur a bolelo mě břicho...a jinak já přibírám až po Utrogestanu... :frowning2:
13. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
Ivet, tak já bych šla a jak vidíš tak do toho jdu znovu. ta stimulka je v pohoděěě...hlavně to hrozně rychle uteče :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
breda, to já se taky při stresech přecpávám .... :slight_smile: Takže to abych si už začala pořizovat větší šatník s oblečním XL. :slight_smile:

A v jakém stádiu jste holky teď?
13. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
ahojte
tak píšu jak jsem slíbila.Dál embrijka kultivujou,jsou OK,mám si volat zase zítra ráno.
Breda tak super.a já znám holku co dlouho nemohli,vyzkoušeli IUI,pak IVF a pak se zadařilo z KETU,mají 1,5 letá dvojčátka holčičky a ted zjistila že je těhotná přirozeně,a to ji dr.taky říkali že přirozeně to nejde.Byla docela v šoku jak to bude zvládat,ale ted se už těší,nebrala žádnou HA,taky proč že :grinning: takže zázraky se dějí a i psychika asi funguje
Ivett já jsem byla spíš unavenější a trochu změny nálad,ale jinak nic a píchala jsme si sama,nesnesla bych od nikoho jiného a přítel ani nechtěl a já se mu nedivím,raději sama.

hezký den
13. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
ahoj misando, já mám crinone...aha tak že bych ještě přibrala po tomhle? No to je prima :slight_smile: nějak jsem to minule nevnímala po čem jsem kynula, ale nejspíš po čokoládě a makových koláčcích..byla jsem fakt strašně rozežraná..

já jsem doma, vzala jsem si neschopenku, v práci by mě nešetřili a stějně jsme na e-mailech a funguju z domova, ale aspoň mě nikdo neprudí

:slight_smile:

moc držím palce, jak jsem vyčetla, problém je endometrioza?
13. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
dobre ranko

Holky moc dekuju, uvidime zitra jak dopadnou.

Misando: tak budeme drzet pesticky a koukej hned napsat :wink:
13. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky.Potrebovala bych taky radu,prosim....Jsem ve fazi cekani na KET po druhem neuspesnem IVF.Na kontrolni ultrazvuk jdu 26.5. Mam zamrazene dve blastocysty,nevite nahodou kolikaty den po ultrazvuku se rozmrazuji?Jedeme 29.5 k mori a tezko by jsme si na transfer odskocili.... :wink: No a dalsi mesic uz se mi cekat nechce.....Dekuju a preju hezky den...
Vsem co maji kontrolu,drzim vse co mam...!
13. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
Ivett, jak píše misanda fakt to nic není, já jsem se zbytečně nervovala dopředu :slight_smile: možná kdybych si předtím přečetla tyhle stránky byla bych v klidu a o kila lehčí :slight_smile:
Já jsem v 2IVF, 3xIUI, 1xIVFnic, 1xKET nic..v pátek bych měla jít na transfer 2 bobíků :slight_smile:

Atlaselko bezva, taky si mám zítra volat a v poledne na transfer..
13. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
petlusko, prosím tě, na tvoji otázku ti neodpovím, ale zeptám se tě, jak to máte s tím mořem? Ty jsi teď na neschopence a MUDr. tě bez problémů pustil? A co v práci?
13. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj Ivet,nejsem na neschopence...Je to tajny,vis?
Takze normalne si beru dovolenou,pak se vartim,pujdu do prace a pak uz je nas osud ve hvezdach...Neschopenku si na KET brat nebudu ani na jeden den... :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
atlasenko, držíííííím :slight_smile:

breduš, jj, u nás je problém ve mě...endometrioza a zvýšená imunita proti trofoblastu (obal embrya) :frowning2:
13. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
holky, já jsem taky na druhý IVF neschopenku nechtěla...ale prdim na to a užiju si červen a hezký počásko :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
Misando tady drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!!
Ty jdes prosim te do tretiho IVF? Nebo jakpa to vlastne mas? :slight_smile:
Ja mam pred tim tretim takovy strach...Je to posledni zachrana.Pak uz budem jen calovat :wink:
A KETu praveze moc neverim.... :unamused:
13. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
ahoj sluníčka :slight_smile: je tady je nových holek, všechny vás vítám :slight_smile:
misando ahoj :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
petlu, my jdeme teprve do druhýho, ale řikala jsem, že dám čtyři pokusy a pak podávám žádost o adopci :rolling_eyes:

já být tebou, tak bych tomu KETu věřila...se podívej na Evika :wink:
13. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
breda, tak to přeji moc štěstíčka... :dizzy_face:
petlusko, tak to znám. V našem okolí je to taky úúúúplně tajné. Ví o tom zatím jen moje kolegyně v práci, jinak vůbec nikdo. Ale včera mi MUDr. řekl, že se po ET vystavuje neschopenka, tak jsem si říkala, že budu muset asi u šéfa s pravdou ven. :confounded:
A taky, že je ICSI+ET automaticky bráno jako rizikové. Ale taky bych byla raději, kdybych mohla normálně chodit do práce, odletět na dovču a po dovči jít na neschopenku. Samozřejmě po dohodě s MUDR. :dizzy_face:
13. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
Breda u nás to vypadá na sobotu,tak držím..
Misando tobě taky
a všem vlastně taky,je nás tu už dost :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
A ještě holky. Vím, že je to hodně osobní otázka, ale jaký je důvod neplodnosti? U nás se vůbec na nic nepřišlo. Ani při imunologii, LPS a HS, spermio normální...
A připlácely jste si za možnost oplodnění naříznutím vajíčka laserem? Snad mě chápete, já ty zkratky ještě moc nedávám...
13. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
autor
ivet, ty myslí asistovaný hatching? mě bylo řečeno, že pokud máme ICSI tak hatching moc velkou roli už nehraje...a to jsem si myslela, že mě budou hrnout do všeho, hlavně aby z toho měli prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak u nás jsou imuno problémy..u mě teda...
13. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.