• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
No ji,Miso,ale znas to,jak se to blizi,zacinam mit zase strach a obavy...Bojim bojim,neni den,kdy si nereknu prani at uz to konecne vyjde!!!
U nas Ivet taky zadnou pricinu nezjistili... :unamused:
A za nariznuti vajicka jsme si vzdycky priplaceli...
13. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
petlu, jednou to vyjde :slight_smile: prostě se ještě nenašla žádná tak zlobivá dušička nahoře v nebíčku :slight_smile: si to pak užiješ, počkej :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
hatching se používá když to nevyjde ICSI?
Misando moc držím palečky :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
kdepak jsou dneska abig, borůvka, nana, evik? asi v tom počasí ještě spinkají :unamused:
13. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
Nás právě taky MUDr. moc nehnal do ničeho z čeho by měli prachy. Řekl nám, že to je ale na nás, ale že by u nás měla stačit klasická metoda - pustit spermie k vajíčku a nechat to na nich, jak se proklubou. :grinning:
13. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
aha už jsem si to našla... a v jakém případě to vlastně navrhnou?
Prece jen tri roky mi prijde hodne dlouha doba...Zacali jsem se snazit s kamaradkou spolu.Ona otehotnela hned,ja do ted ne :pensive: A vzdycky,kdyz ji vidim s tim jejim malym,tak mi to pripada tak tezky.Vzdycky me napadne,ze uz jsem mohla mit stejne stary ditatko jako ma ona.(a to uz mu jsou dva roky) a treba druhy na cetse :wink:
autor
breda, prej hatching je dobrej, když neni vajíčko oplodněno metodou ICSi...tak nevim..my máme IVF + ICSI (mám alergii na sperma).
13. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
petlu, chápu a znám...co mě otěhotnělo kamarádek za tu dobu co se snažíme :frowning2: a vždycky jsem to musela rozdejchat...bylo to hrozný...teď už nemá nikdo moc co těhotnět...už to maj všechny za sebou, zůstala jsem poslední :frowning2:
13. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
Miso je taky sakra nec,co nemas? Pekne se to vsechno na tobe vyradilo,vid?
Ja jsem taky posledni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no moje kámošky už mají většinou 15 - 20 leté děti :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
jinak u nas se taky zatim nic nezjistilo, ale asi zjisti, teprve jdeme na 1 IVF a jinak u nas nejsem posledni ale take bych nechtela bych posledni :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
ale uz jsme starsi lide, teda hlavne manzel :grinning:
13. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
Mam strach,ze nebudu mit s kym vozit!!!
Jedine s nekterou z vas....co?
Bud rada,Bredo,oni uz je maji odrostly a tebe to teprve ceka!!!!
13. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
tak my jsme taky poslední! Vždycky je nejhorší, když nám otěhotní někdo v rodině. Přeji jim to, ale zároveň tiše závidím. :confounded:
Teď nám oznámili jedni, že otěhotněli. Mají už jedno a na to první čekali 6 let. Ale podařilo se a druhé už bez problémů.
13. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
cutce-neboj, všechno bude dobrý, určitě jsou tady starší, kterým se to povedlo, držím moc palečky :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Taky me to vzdycky mrzi,kdyz se neco takoveho dovim...Porad si rikam ne,to neni pravda,vzdyt ted jsme na rade my!!! :wink:
autor
petlu a odkuď jsi? :grinning: :grinning:

jinak v rodině...nooo...v prosinci nám otěhu sestřenka, já jí beru jako svojí ségru, tak to mě zamrzelo hodně, musela jsem to dlouho vstřebávat. ale neznamená že jim to nepřeju...to neee...jenom je mi líto, že to s ní nemůžu víc prožívat a že spolu nemůžeme vozit atd...prostě jsem blbá, no :frowning2:
A Peci ma pravdu!
13. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
Petlusko, neměnila bych - když vidím ty peberťáky :slight_smile: no jo jenže pokud se zadaří tak budu mít puberťáka v 55 :slight_smile: to nic moc :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
bredo, ale myslim, že v 55 mít v dnešní době puberťáka...na tom neni nic divnýho nebo zvláštního :wink:
13. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
Ja mam Misi to samy.Nechci se v tom potom "placat" sama.I kdyz to vypada,ze to tak nakonec dopadne!
Jsem z Domazlic....
petlusko-je to všechno život, já měla ty první děti hned, vůbec nevím a bylo to a ted se s novým manželem snažíme 3roky a rok v centru a nic........taky mě to trápí a všechny, s kterýma jsem tady začala psát, už jsou těhotné, teda kromě mě, cibi a misandy a já pořád nic, ale věřit nepřestávám :wink:
misando blba nejsi, myslim, ze takhle se tu citime uplne vsechny, kdyz nam to nekdo oznamuje :wink:

peci: dekuju, no uvidime zitra

jinak vcera zase ta prvni injekce nesla, az na podruhy. Asi to bude ve me, ze mam takovy strach tak zatinam :sweat_smile:
Hlavne Bredo,ze budes v padesati krasna a spokojena maminka,ne?
bredi-já mám takové doma 3 a v pohodě, jsopu to zase jiné starposti, ale i radosti, budou to tvoje děti vždycky, at je jim rok nebo 20 :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
cutce-jdeš zítra na utz? Já taky, tak držím palečky :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
domažlice jsou troškuuuuu dál :grinning: :grinning: :grinning: leda bysme vozily virtuálně spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

peci, nj, všechny holky, už hladí pupíky a my nic :frowning2: se fakt z toho už zabiju do hlavy asi!!! :sunglasses:
13. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
peci: jojo hned rano v 7.45 myho casu. V kolik jdes ty?
13. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.