• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
u nás to je kolik? 8:45 :slight_smile: ?
13. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
Holky, tak moc díky za reakce! Všem Vám přeji moc štěstíčka a ať se brzy zadaří.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kdybych někdy ještě potřebovala radu, tak za Vámi zase vlezu. :slight_smile: Teď ale musím hurá do práce. :confounded:
13. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
misi-do pr..... snad už je konečně řada i na nás,ne? :angry:
já jdu na 11hod
13. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
misi : jojo 8.45 vaseho casu :wink: , ja tu mam o hodinu min.

peci: tak budu cekat s novinkou. A to jdes na prvni UTZ a nebo druhy?
13. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
autor
peci, jdeš taky dneska ju? tak to jsem zvědavá ! snad dopadneme obě co nejlíp to jde!!!
13. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
misi: peci jde zitra :wink:
13. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
aha..koukám, že dneska má mišanda solo :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
ahojda krásky :slight_smile: to je zase písmenek:o) zdravím nové dušičky a žádné špatné myšlenky, joo :slight_smile:
misando: tfuj tfuj tfuj..na dnešek držím pěstičky :wink:
atlaselka a breda: gratuluju..už za chvilku budou mimísci v bříšku.
jinak petluska..s tím KETem..to taky záleží jak budeš mít sliznici a folíky. Pokud budeš mít vše O.k.toho 26. tak pak počítají kolik dní je kultivovali plus jeden den jako den OPU. Tak nějak to počítali aspoň u mě.
13. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
salop, děkujuuuuu

holky, proč já musim mít vždycky střevní problémy před kontrolou, to nechápu :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
misando-já taky držím palečky a myslím na tebe:slight_smile:
cutce-jdu na první kontrolu, kolik bude folíku
13. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
peci: tak to budeme na tom stejne :slight_smile: , rikala, ze me asi bude cekat jeste jedna kontrola v pondeli

misi: ja je teda nemivam, ale chodim hodne curat :grinning:
13. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
misanda: já to znám..taky se mi nervy takhle projevujou. ale tufj tfuj...a uvidíš, že tentokrát vše bude o.k. :wink: páč sis už dost počkala a ten pravej čertík už se pro vás našel :wink:
peci ahojda..tak už zejtra..super :slight_smile:
13. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
salopko-zítra, tai jsem zvědavá a jak valčíš ty? :slight_smile:
13. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
kočenky, pro dnešek se loučím, začínají mi zachvilku vycházky, tak valím na nehtíky :slight_smile: mějte se krásně, zase odpolko nebo večer kouknu:slight_smile:pa,pa
13. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz
peci: já válčím dobře...zítra se musím objednat na UTZ a příští týden jdu na první UTZ, tak jsem zvědavá co mi řeknou a jestli vše bude o.k.
tak papa a užij si nehtíčky :wink:
13. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
Ahoj Salopko,dekuju...
Ja mam prave zrejme problemy se sliznici :frowning2: Ode dneska ale dlabu Divenu,nebo jak se to jmenuje :slight_smile: Tak snad zabere.Ze zabere,holky,prosim?
13. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
Tak je to asi divina :slight_smile: A nebo divizna :grinning:
13. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
petluska: hele..já měla problém celkově i s folíkama..prostě folikulární fáze se mi táhla děsně dlouho. Ale dočkala jsem se.
Tak pokud něci bereš, tak to je super. Já nebrala nic. Uvidíš, že vše bude o.k. Jen teda nevím co s tou dovčou. Ale to ti řeknou na tom UTZ
13. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
Divizna...to jsem nevěděla, že je na tohle. Jsem ji znala jako na nachlazení. :slight_smile:
13. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
tak kde je ta misanda ????
13. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky kočičandy,tak jsem dorazila a řeknu vám,že ta Praha je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase jsem si pěkně zanadávala.Na Imuno to proběhlo v klídku,jen mi vycucali 4 ampule krve,tak jsem zvědavá,co z ní vyzkoumají....výsledky mi přijdou za měsíc!!!
Jdu vás dočíst,co je nového.... :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
nazdárek Eviku a víš, že se nemáš rozčilovat:o)))Jujda, až tak dlouho? A na co to imuno vlastně je?
13. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
evi: cekame na misandu az prijde od Dr a rekne ji, ze muse zacit stimulovat :grinning:

to je pekne dlouha doba mesic cekat na vysledky :astonished:
13. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
Noooo parádně jste tady zase řádily :grinning: :grinning:
Mišo tak tfuj tfuj ftuj,je sice pozdě a už máš po,ale myslela jsem na tebe a doufám,že je vše OK.
Petlusko tak já jsem měla zamraženy blastocysty a ráno mi je rozmrazili a v poledne byl Ket....nevím,jestli bych ten Ket absolvovala před dovolenou u moře,asi bych to raději nechala až po dovče.Přeci jen chce to více klidu a odpočívat...uvidíš co ti řeknou....a rozhodně jak psala Mišanda i Ketíky jsou úspěšné,tak tomu věř!!!! :grinning: :grinning:
Peci a Cutce zítra přinesete určitě skvělé zprávy,já to vím.....
Zazy zatím je vše v pohodě a nevolnosti téměř žádné,zatím se mi to vyhýbá,doufám,že to tak i zůstane :sweat_smile: :sweat_smile:
Bredo tak transfer už ťuká na dveře,to je paráda.....
Kde máme Nanu,nějak na nás hází bobíka?
Cibi už brzy se taky dočkáš,neboj a dobré pořízení na Imuno...
Abig se dneska někde fláká :slight_smile: co ta tvoje MS NEMS?
Jinak zdravím Albi,Atlaselku a Misi,doufám,že jsem nezapoměla na nikoho,z té Prahy mám v hlavě vykouřeno :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
Jojo taky jsem zvědavá na Mišu,ale věřím,že to dobře dopadne.
Salop,já ani pořádně nevím,na co to je.My jsme tam byli v prosinci,manžel dával spermijky a já krev a zjišťovali právě,jestli nemám zvýšenou imunitu na sperma nebo trofoblast,ale vše dopadlo OK a stejně mi dali ten Prednison a chtěli mě vidět mezi 7-9tt.A říkala paní dr.,že mi doporučeje pohlavní abstinenci kvůli infekci do 15tt a pak kdyžtak jen s prezervativem....tak to u nás nehrozí :grinning: Takže má tatík smůličku a budu mu muset ulevit jinak :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
To je divný evi, já mám teda alergii na sperma a nic mi neříkali. Tak to doufám,že mě taky nebudou někam posílat:o) Tak dlouho jooo??Fííha..to je drsný.Mně embrioložka řekla první 4 dny po KET a doktor řekl , že raději tak do toho prvního vyšetření.
13. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
Salop a vy jste měli ICSI?Pokud jo,tak tu alergii asi moc neřeší,že se to právě tím obejde,tak nevím...ale když víš,že máš alergii,tak jste to imuno vyšetření museli taky podstoupit?Vlastně je to jedno,hlavně,že se povedlo že?A že nemůžu sexovat mi vůbec nechybí,pže jaksi chuť na to mi někam odešla,doufám,že se ještě vrátí :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz
eviku jojo..měli..taky kvůli právě té alergii. jojo..měli jsme vyšetření, ale to nám dělali v pronatalu a hlavně jen jednou. Ale jsem ráda, že se povedlo. Ale že se to rávě dělá ještě teď v těhotensví se divím. Fakt joo..jéé..tak to já mám chu´t, ale bojím se :grinning: Jsem asi difná :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
Salop v tom Podolí dělají to Imuno fakt hodně podrobně,jezdí sem holky i ze Slovenska a druhá takto podrobná Imuno je v Plzni,tak proto chtějí asi ještě kontrolu v těhu.Hlavně asi chtějí vidět ty,kteří mají opravdu Imuno problém,to my nemáme....já nemůžu přirozeně otěhu,pže nemám vejcovody,ale co,tak jsem si udělala výlet.
Takže nymfomanka? :grinning: :grinning: Ještě bych asi být tebou počkala,jsi přeci jen chvíli po transferu,aby jste mimíse nevylekali,že mu tam někdo leze :grinning: :grinning: Po kontrole a UTZ už by to šlo,pokud ti to vyloženě nezakážou,ale záleží samo na tobě,jak se budeš cítit!!!
13. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
eviku aha..tak to jsem nevěděla. Tak třeba nás taky ještě někam pošlou. Uvidíme. Nechám se překvapit:o) Pak budu lítat po doktorech jak šílená:o)) Jasnýý..výlet neuškodí..jen se nesmíš rozčilovat :grinning: Nééé..nymfomanka neee. Ale zatím mě nějak chu´t nepřešla :grinning: Se divým, kyždej povídá,ž e jo. Mně ty hormony asi dělají jiné věci:o))Jasný..by se mimísci ještě vylekali:o))Uvidíme co mi řeknou na UTZ, jsem docela nervozní jaks e to blíží:o)
a kdepak je ta misanda..si určo někde dává něco dobrýho na oslavu.
13. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.