• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Jestli si dává na oslavu,tak to se toleruje :grinning:
Chápu tvojí nervozitu a to teď bude pořád....taky jsem vždycky nervozní a mám přesně to ,co Mišanda :sweat_smile: Střevní neurozu a myslím si,že se jim tam p..eru :grinning: :grinning: Teď se jen dozvíš,jestli máš jedno nebo dvě,to srdíčko/a ještě nebude viď?
13. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jojo..ale napíná nás mrška jedna:o)
To bude no. Aby to bylo o.k. a byli kulíšci v pohodě a tak. Mno jo. ale prostě ten úžasnej pocit. Jooo..to znám. Taky mívám střevní neurozy:o))Takže misandu i tebe plůně chápu:o) Asi jo..já vůbec nevím. Protože ani neříkali nic o krvi, jen že 15. si mám udělat test a pakna základě toho testu se objednat na UTZ. A víc nic. Po kolika týdnech je vidět srdíčko?
13. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj kočeny,jen tak nakukuji.

Čekám s čím přijde Mišík,ale zatím se nic neděje.Potvora zase napíná!!!!! :grinning:

Salop: velká gratulace k těhu,tak po KETíku se zadařilo,viď?
13. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
dada: děkuju...ještě teda čekám na potvrzení od doktorů:o) jojo..KET byl nejspíš úspěšnej, tudíž zvyšujeme statistiku úspěšnosti KEtu:o))
Ty jo a tobě už se to blíží:o) JSem zvědavá kolikátého sprna to vyjde :slight_smile: Taky jsem srpnová :grinning: Budeš mít doma lvíče :grinning:
13. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
Salopko to budu a rovnou dva,manžel je totiž 15.8.,každý den mi vysvětluje,že porod ne 8.8.,ale až toho 15.,včera jsem mu už říkala ať to nevykládá mě,ale tomu malému,já to moc neovlivním,až bude chtít Lukýno ven tak půjde.
13. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
dada: mno hezkýý:o)tak tatínek asi hladí pupíka a furt Lukýskovi přeříkává...15. musíš až 15. :grinning:
13. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
Tak nějak to u nás vypadá!!! :grinning:

Ta Misanda snad někde kalí,nebo co!!!!!
13. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
:grinning: :grinning:
joo..nejspíš.,.aby pak ještě na tu klávesnici viděla:o))
13. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem zpět...takže :slight_smile: endo cysta je v tahu :slight_smile: asi jsem jí včera tady postrašila tim upocenym psychologem :stuck_out_tongue_closed_eyes: každopádně všechno je ok a dokonce v pravém vaječníku mám hodně prefolikulů nebo jak to řikala...že prej bysme z toho měly dost vydolovat při stimulce. na levym jsou jenom dva...a dávky budu mít holky...držte se...:grinning: 335 jednotek..nebo tak nějak to jde...takže to by bylo aby nebylo :slight_smile:

hlavně že je ta cysta v trapuuuuuu!!!!
13. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
ahoj misando, super, já jsem měla 300 jednotek :slight_smile:
13. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
misanda...jupííí..tak to je super zprávička..já říkala, že jsi šla hned oslavovat :grinning: jéé..já mám takovou radost. :wink: to je super. Tak jak jsem říkala, prostě te´d to vyjde :slight_smile: a dávky ti taky zvýšila, takže se ti vše povedlo.
13. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
autor
breda : kujuuuu...já měla posledně zezačátku 272,5 nebo tak nějak to tam je :stuck_out_tongue_closed_eyes: a měla jsem 8folikulů, tak čekám, že jich fakt bude teď víc...víc dávek, a lepší předpoklady :slight_smile:

a jinak...genetiku máme v naprostym pořáááádkůůůů!!! :slight_smile:
13. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
autor
salop, taky čumim, že se to všechno tak povedlo...a já se jí na ty dávky zeptala, tak polehoučku a ona hned, že je to jasný, že to má už od minula napsaný v papírech, že určitě budu dokupovat :wink:
13. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
misanda: prostě teď to fakt musí vyjít..já mámt akovou radost :slight_smile: vidíš to, že nezapomněla a prostě te´d bude spousta vajuch a budou i zmrzlinky. A kdy teda začínáš? Prostě jsi tu endošku a vše zastrašila tím vším, že si řekli..tohle nééééé :grinning:
13. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
misanda, tak to je skvely :grinning: :grinning: :grinning: , mam radost. A kdy zacinas??? No tak ja mam ted tech 300 jednotek :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
jo, hlavně tim spocenym a smradlavym ze včerejší debaty, nebo kdy to bylo :grinning:

salop, už mám rozjetej dlouhej protokol :slight_smile: a za 14dní už budu píchat Gonal :slight_smile:

na zmrzlinky nemyslim, mě stačí, když budou dvě a krásný :slight_smile:
13. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
mě řikala mudra, že když je nad 300jednotek, že nemá cenu to zvyšovat pak třeba na 400, že je to stejný jestli je 335 nebo 400...že víc vajuch už se stejně díky těch 400 z těch vaječníků nevydoluje... takže víc mi to prej zvedat nebude...
13. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
Jojo...to je totálně dorazilo:o) Jéé.t.ak to je super. Uteklo to a zase se jde na věc. Moc držím pěstičky. A budeš chodit do práce a nebo budeš doma?
Bude víc krásných :wink:
13. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
Teda holky, mam z vas radost! Sleduju vas porad a drzim vsechny palce co mam :slight_smile:
tak myslím, že už není třeba to víc zvedat a víc zas.rat organismus
autor
salop, já chtěla chodit do práce, ale prdim na to, zůstanu doma v klídku nakonec...hlavně mi to krásně vyjde i v rámci jednoho měsíce - června - chci si vzít neschopenku až po týdnu stimulace zase.

máte tady neschopenku někdo hned od začátku?

jestli mi totiž mudra řekne, že si nemůžu píchat večer, tak si jí asi taky vezmu pač to nemám v práci prostě kde uskladňovat a pak kde píchat :frowning2:
13. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
misanda: to je dobře..je lepší fakt bejt v klidu. já se taky rozmejšlela, ale prostě doma je to lepší...jsem na mailu a telefonu, takže pracuju i tak..ale žádnej stres s dojížděním a tak. Taky jsem byla na neschopči až po tom KETu. ale já píchala ráno než jsem jela do práce, takže jsem nemusela nervit v práci. tak uvidíš, kdy budeš píchat a kdyžtak prostě budeš doma.
13. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
já jsem si píchala večer až v 19.30, abych byla v klidu že to vždycky stihnu .. a neshopenku jsem si brala až od OPU, myslím že dřív to ani nemá moc cenu, aspoň na to všechno člověk nemyslí.A proč by sis vlastně nemohla píchat večer, vždyť na tom nezáleží, ne? aspoň mě to takhle řekly, že jen dodržet dobu ,ale jinak je to jedno
13. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
bredo, já bych si vzala neschopenku právě že jakoby od čtvrtka, pač na čtvrtek a pátek mám školení X kilometrů daleko a v sobotu je hned v rodině svatba, takže bych to asi lehce nedala :frowning2: takže proto...a pak stejně ten další týden hned bych jela na opu...tak myslim, že je lepší to udělat takhle noooo,....
13. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz
me to taky tak rekli, abych si pichala podle toho jak to vyhovuje me, ale ve stejnou dobu to musi byt kazdy den :confused:
13. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
to vim, že to musí být každej den, ale posledně mi právě řikala sestra že by to mělo být kolem poledne...tak se na to příště zeptám jestli můžu teda v šest večer taky :slight_smile:
13. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
tak měn říkali, že nejlepší prej ráno a ve stejnou dobu
13. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
salop, no mě řekli, že ráno budu mít právě vždycky kontrolu u mudry, tak proto je lepší to poledne kol tý desátý jedenáctý, aby se to dalo upravit podle změněnýho protokolu :slight_smile:
13. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
misando, jasně, a v práci to vědí ? Mě dělali docela problémy, přišla jsem o odměny atd.. protože jsem to nahásila asi jen 3 měsíce dopředu :unamused: dlouho jsem zvažovala jestli říct pravdu , no a pak jsem nakonec na to dojela :confounded:
13. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
breda: a to muzou? kur.vy jedny :angry: :angry: :angry:
13. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.