• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
breda, vědí...asi proto mi letos nepřidali :rolling_eyes: :angry: a to mě namíchlo a řekla jsem, že jim vola dělat nebudu...a půjdu na tu nemocenskou...
13. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz
Ahoj kocky, mohla bych k vam? Cca za dva tydny bych mela zacit stimulovat na druhy IVF. :wink:
13. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
nazdar cabalko..ty ještě žiješ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz
autor
každopádně do tho jdem zase spoluuuuu :slight_smile:
13. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz
Misu... jooo, ziju, ziju... sem se neozyvala, co? Ja po tom nevydarem IVF byla nejakou dobu docela spatna, tak mi trvalo, nez jsem se trochu otrkala... ale uz se zase zacinam tesit, ze se neco bude dit... koukam, ze mas tentokrat dlouhy protokol... jaky jsi mela posledne??
13. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz
bohužel můžou, makala jsem 4 měsíce přesčasy jak bl... a i o víkendu když bylo potřeba .. než se dokončil projekt
a přidali mi prosím pěkně 500Kč hrubého, fakt motivující :slight_smile:
13. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
Jo a kdy myslis, ze ti dojde ms, od kdy budes pichalit?? ja to vidim tak kolem 27.-30. kvetna.
13. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
teda to jsou kur.vy tam u vas :angry: , to bych sla na nemocenskou taky :wink:
13. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz
misanda..aha..tak já měla kontroly v pronatalu právě odpolko, páč na UTZ se chodí odpolko.tak asi proto.
vítej cabi:o)
autor
cabal, já nejsem závislá na Ms..já už MS mít nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem dneska začala dlouhý protokol...takže za 14dní na tuty stimuluju :slight_smile:

tak si budeme aspoń držet navzájem..zrovna včera jsem tu psala, kdo bude stimulovat s chudinkou mišandou a najednou jsi tu ty :grinning:
Holky, ja nemela pridano uz skoro dva roky a vloni jsme si museli jeste navic "dobrovolne" snizit plat...
autor
breda, tak to je drsný..ale lepší 500 než drátem do voka jako u mě :grinning: :grinning: :grinning: a neboj, já jednou dostala taky 400 hrubýho..přidáno :grinning:

ti řikám, prdět na ně na všechny...a užít si nemocenskou apak si jí pěkně prodloužit na tři roky :slight_smile:
13. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
doborovolně snížit plat...to je taky hustýýýý!!!
13. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
No vidis, tak sis me privolala. ja mela posledne dlouhej protokol taky a na ms se muselo pockat... dokonce se kvuli nedostatecne odplavene sliznici zacatek posouval... ale ono je tech ruznych protokolu hafo, tak to mas asi jinak... mne pichali 2 tydny pred Zoladex na zastaveni cyklu, a pak jsem mela myslim Menopur nebo co, uz si nepamatuju... tentokrat bych mela mit nejake to perko, Gonal nebo Puregon, jeste nevim, ale je to totez, tak je to jedno...
13. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz
No, oficialne nam rekli, ze si musime vybrat pet neplacenych dnu rocne... ale ze pri tom musime chodit do prace... no tak co jinyho to je??
13. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
salopa... diky za privitani... jak jsi na tom ty??
13. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz
autor
cabal, já měla poslední MS někdy začátek dubna, už sama nevim, pak jsem dostala zoladex a te´d frčim v um.přechodu, takže to mám o to jednodušší , že na tu Ms nejsem vázaná právě.

a zoladex mám taky :slight_smile: akorát prostě na měsíc a půl (půl je těch 14dní co začíná dlouhý protokol, takže dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes:) vysvětluju to jak tatar, ale ty si to přebereš :slight_smile:

takže taky budeš mít gonal, ju? a krátký protokol tentokrát????

já mám taky Gonal :slight_smile:
13. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz
cabi: já na testu našla //, teď čekám na to doktoři.
ale vám drřím moc a moc pěstičky.
13. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
Ty jsi mela ten problem s endometriem, nebo si to pletu??

Mela bych mit Gonal nebo Puregon, ani nevim, co z toho mi pojistovna schvalila, kazdopadne nektery z techhle dvou, co jsou v tom perku... koukala jsem na fota, ze jsi mela Gonal asi i posledne, coz? Jak jsi zvladala pichani? Nebo ti pichal manz??
13. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
Je, salopa, tak to mooooc gratulu, to je parada, mam radost!!
13. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
autor
cabal, jj, mišanda je endometriačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj, já měla gonal i posledně...jakou máš pojišťovnu???? jinak ta aplikace s gonalem je super prostě...nemusíš to míchat. ale já budu ještě k tomj přimíchávat Luveris, a ten budu píchat normálka. já se bodnu sama, mě to nevaaa :slight_smile:
13. kvě 2010 v 16:11  • Odpověz
cabi díky :slight_smile: snad bude vše o.k.
holky..budete šikulky feťačky :wink:
13. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz
Misanda : gratuluji,je to paráda,že ta mrcha utekla,jinak i s prckem držíme palce aby to klaplo a mohli jsme tě přivítat mezi těhule,drž se!!! :wink:
13. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
daduš, moc děkuju..jak se s miminkem máte:? koukám, že už se ti to blíží :slight_smile:
13. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
Já mam pojistovnu ministerstva vnitra... ja mam nastesti ob par domecku sousedku zdravotni sestricku, tak ta me pichala tehdy v lednu... ted doufam, ze perkem to zvladnu sama, a pregnyl potom sverim ji... jedina injekce, kterou jsem si nechala posledni pichnout na pohotovosti, byla silena... byl to pregnyl, pulka mi ze zadku vytekla, jak mi to ta "dama" pichala rychle a jeste myho muze, ktery me tam privezl, sjela za to, ze se to mel naucit pichat sam a ne ji s tim otravovat... no lahudka... takze pokud mozno uz nikdy vic!
13. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
autor
jo, cabal, to si pamatuju, že ti to píchala ta známá :slight_smile:

jenomže to pero má taky injekci :zipper_mouth:

to byla nějaká pipina na tý pohotovosti ne? a ještě to teda asi ani neuměla :zipper_mouth:
13. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz
Misanda : Máme se skvěle,teď jen držíme palce,aby VÁM všem co tu jste a bojujete to vyšlo a neboj dočkáte se.Jinak s tím jak se to blíží mi ani nemluv,začínám chytat nerva ohledně porodu!!!! :grinning:

Cabalko ty ještě žiješ? :wink:
13. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
daduš a víte co budete mít? už máš všechno nakoupený a přichystaný? :slight_smile:

porod bude v pohodě...stjeně nevíš do čeho jdeš, dokud to nezažiješ :slight_smile: já se nebooojiiiim :grinning:
13. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
Jo, to ja vim, ze to pero ma taky injekci, ale jenom takovou malickou, ne?? To dam, urcite, musim!!

Dadu, kamoska porodila ted v pondeli, ve ctyri rano ji zacaly stahy, v sedm vyjeli do porodnice, v osm tam byli a v osm dvacet byl Matousek na svete... tak drzim palce, abys to mela nejak podobne. :wink:
13. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
tak takovy porod bych chtela taky jednou :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.