• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Misanda : čekáme chlapečka,a nakoupeno máme,jen se většinou v obchodě nemůžu udržet a nakupuji statečně dál,no manželovi už to raději neříkám,byl by z toho špatný.Kočko s tím porodem si to povíme za pár měsíců ju? :grinning: :grinning: :grinning:

Cabal : tak takový porod bych si také přála,ale člověk míní a život mění,no uvidíme,ven musí tak co? :grinning:
13. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
daduš, asi nebudu jiná :grinning:

a holky moje kamarádka nevěděla ještě v devět večer jestli rodí nebo co to jeeee...tak teda pro jistotu jeli a za pět minut deset byla malá na světě :grinning: :grinning:

cabal..jj, má to takovou asi menší injekci :slight_smile: můžu to změřit, mám doma obě :grinning:
13. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
a jinak gratuluju ke chlapečkovi :slight_smile: už máte i jméno? :slight_smile:
13. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz
Misanda : jméno byl HOROR,měli jsme 4 jména pro holčičku a on se z toho vyloupl pacholek,neboj Hugo to nebude,je to Lukáš!!
A ty dávky těch hormonů nejsou tak strašné já jsem měla 375,zase si můžeš být jistá,že jich vyskáče hodně. :slight_smile:To bude úroda :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 16:40  • Odpověz
autor
daduš, to doufám, že to bude úrodička... :slight_smile: ty jsi taky měla vždycky míň vajec, nebo se ti to neoplodnilo? vim, že jste měli nějakou tu mutaci nakonec zjištěnou, viď?

Lukáška bude mít i naše sestřenka, jestli to bude kluk :slight_smile: já Huga nechci, to byl jenom krycí název, my budeme mít asi Honzíka...ale já stejně počítám s holkama :grinning:
13. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz
Lukas je pekny jmeno :slight_smile:
13. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
Jo kočičko také jsem počítala s holčičkou!!!A ano vajíček jsme nikdy moc neměli,nejvíc snad 8,ale nikdy nám nezbyli víc jak dvě embrya,ale jak je vidět i to stačilo!!!A jinak mám Leidens mutaci tak,že každý den píchám injekce na ředění krve.
13. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
autor
jo, tu leidens mám napsanou v tom vyšetření, že to mám oká :slight_smile: ty jo...každej den píchat injekce :zipper_mouth:

stačilo :wink: budeš mít kluka jako buka :slight_smile:
13. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz
dada: ted jsi me potesila, protoze ja jich mit vic asi taky nebudu, tak i s malym poctem se da :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz
autor
no holky, pro dnešek se loučim a zítra zase načíhnuuu...
autor
cutce, dyk ti to řikáme furt :slight_smile:
misanda: tak na me mysli rano v 8.45 :wink: . papapa
autor
cutce, rozkaz, provedu :wink: a pak hned napiš!!!!
13. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz
Cutce díky,a jestli nejsem úplně pitomá,tak vás zítra čeká kontrolní UZ?Tak držím palce ať jsou folíci narostlí a ať je jich dost (i když na kvantitě tolik nezáleží). :wink:

Misanda : také už toho mám od 5.11. dost,dokonce jsem se snažila i smlouvat s manželem jestli je to nutné každý den,ale bylo mi řečeno,že to nic není a on to prý zvládá dobře, :grinning: tak alespoň někdo.Víš,že mi tahle diskuze občas chybí,hrozně ráda na to vzpomínám.
13. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz
dada: ty jsi mi vykala???? Snad tak stara jeste nejsem :grinning: :grinning: :grinning:

misando: napisu hned jak se dostavim do prace :wink:
13. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
jak maji byt ty folici velky aby byly dobry? Ja jestli si dobre pamatuju tak jeden nejvetsi mel 11mm
13. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
autor
já taky furt ještě tvrdnu :grinning:

cutce, ovulační folikul má 25mm :wink: oni vyrostou, to s eneboj :wink:
13. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
hm, tak to mam jeste daleko a za 2 dny to urco nezvladnou :unamused:
13. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
nechapu proc mi nenasadili tech 300 hned :angry:
13. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
cutce, jak jsme tady už řikali...to první IVF je prostě o tom, jak tvoje tělo bude reagovat. je to hnus, ale dá se říct, že si to ty doktoři oťukávaj...nikdo pořádně neví...

a dorostou!!!!! oni rostou 2mm denně myslim :slight_smile: a pak ještě vyrostou hodně po Pregnylu :slight_smile:
13. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz
Cutce uvidíš,že zítra už budou větší,jak píše Misanda oni udělají za den 2-3mm a stačí aby měli kolem 18mm,pak přijde na řadu Pregnyl a za 36-38hodin odběr to je ještě spousta času aby narostli.A nevykala jsem ti jen jsem do toho zahrnula i manžela (nebo přítele). :wink:

Misanda to napsala dobře je to z jedné strany děs,ale oni to berou opravdu jako oťukávačku aby zjistili jak reaguješ na ty dávky hormonů,já vím,že člověk se k tomu prvnímu pokusu upíná strašně moc,ale na druhou stranu potřebují zjistit co a jak.Je spousta holek co měli jen jedno nanejvíš dvě embrya a klaplo to na poprvé,tak co si dělat hlavu. :wink:
13. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
hm, tak jo, tak ja se tak upinat nebudu. Teda aspon se nebudu snazit tolika :slight_smile: .

Dekuju, jeste ze vas tu mam :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz
Tak co vy kecalíny.....
Po týdnu jsme opět museli posekat trávník,protože straší,že má nějak hodně pršet,tak pak už to nepůjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cabalková ahojky :slight_smile: tak vyrážíte do dalšího boje?To je super a koukám,že budete společně s Mišandou bojovat :grinning: :grinning:

Mišando ty kozénko :grinning: to je skvělá zpráva,že jsi v pohodě a endošku jsi zastrašila....tak za 14 dní začínáš,to je fakt skvělý :sweat_smile: A po takových dávkách,to prostě musí být pořádná úroda....strašně moc budu držet palce!!!!

Dado ty jsi zavítala se na nás taky podívat?Ty už to máš za pár,ti závidím :sweat_smile: Akorát chuděrko budeš tahat pupíka přes to léto,tak ať ti to rychle uteče....a prý kvůli sopce má být léto nic moc,tak to zvládneš v pohodě...
13. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
Cutce i já budu zítra držet palce a uvidíš o kolik povyrostli :slight_smile: Přece by jsme ti neradili špatně :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem zpět z Prahy, přivezla jsem si jen a jen otlak na palci na noze a únavu !!! Jo jedno tričenko a 4 knihy :grinning:
Jsem tak unavená, že ani nebudu dočítat ...

Mišando, super zpráva, jsem ráda za tebe ..... takže vzhůru do boje ?
13. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
abiq: ahojky a co jsi delala v Praze? Na nejakem testu a nebo jen vylete?
13. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Cutce ahoj ... no výlet by se to taky dalo nazvat, ale jeli jsme za designerem interiéru, co nám budou dělat do domečku ... řešili jsme kuchyň a obývák, tak jsem u toho musela být !!!
Jinak bych nejela. Manža mě tahal ve 4 ráno z postele, abychom stihli vlak :unamused:
13. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj holky, přelezla jsem z 2.ivf, tam je mrtvo... a co tady, chystá se někdo na druhé ivf ted v cervnu???
Já dneska začínám dlouhej protokol už podruhý... jsem na to zvědavá... říkají, že je lepší i když se mi u toho prvního přestaly vyvíjet embrya... tak snad tomu rozumí... vy už půjdete na odběr a transfer - mně to čeká začátkem června, tak kdyby na tom byl někdo stejně, ať se přihlásí... to zas bude potom napínavejch 14 dní... jestli mi z toho bude smutno jako minule - nic moc...
13. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
abiq: a uz jste zacali stavet? Nebi uz ho mate postavenej?

belle: ahojky, ja se teprve chystam na prvni IVF, uz stimuluju. Byla jsem na prvnim UTZ a tam zjistili, ze mam foliky maly, tak mi nasadili dvojnasobnou davku hormonu. Zitra rano mam dalsi UTZ tak jsem zvedava jak povyrostli :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
belle... s misandou zaciname stimulovat cca za dva tydny.... tak to by nam to vychazelo asi podobne, ne??
13. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.