• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Bele rose my se známe,taky jsem sem přešla,protože tam nikdo nechodil.Zaza mi napsala at jdu sem.
Tak přeju hodně štěstíčka.
A Cutce zítra na tebe myslím :wink:
13. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
Eviku, koukam, ze vam uz se zadarilo, to je super, moc gratuluju.... aspon ma clovek nadeji, ze na nej ta rada taky nekdy dojde... Jen me mrzi, ze mam na dalsi stimulku napsane davky "jenom" 250 IU, brala bych radsi taky aspon 300, ale v nasem CARu to funguje tak, ze cloveku prodaji jenom to, co mu fakt predepisou, takze to bych pak vypichala vsechno moc brzy a byla bych v haji. :confounded:
13. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz
jezisi holky... vy jste toho nakecaly :grinning:
vitam nove clenky :wink:
13. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
misando..... SUPER!!!
13. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
nazdárek, to koukáte co? čtvrt na sedm a mišanda tady straší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Belle, vítej..já jsem začala dlouhý protokol včera :slight_smile: takže do boje jsme už tři, i s cabalkou :wink:. pro mě to bude taky druhé IVF :wink: tak tfuj tfuj, ať nám to holky dobře dopadne :slight_smile:

Abig a už máte narvhnutou kuchyni????

Cabal, a kolik ti pojišťovna posílá léků? já mám pět per...dokupovat budu tak jedno, dvě...oni by ti ale měli umožnit to dokoupit...nechápu, proč ne...to bych v tom tvym CARu byla pěkně v tahu...
14. kvě 2010 v 06:20  • Odpověz
Dobré ránko !!!
Teda dneska je mi pěkně zle :frowning2: , ms dorazila v plné síle a dává mi to sežrat ... takže začnu lupat pilule a za 2-3týdny si pojedu pro ty svoje zmrzlinky :slight_smile:

Mišando, ahoj, trpíš nespavostí, nebo jsi v práci dříve ? :grinning:
Jinak kuchyň je jen na papíře ručně načrtnutá, pač pán designer nám z toho udělá počitačovou vizualizace a pak až návrh, pač tak udělají celý spodek domečku (od zástrček po uchytky a odstíny koberečku v obyváků ... prý mám neskutečně velkou kuchyni :grinning: - tož to manžel vymyslel no.)

Miši, já včera nedočítala, ale vím, že cysta je fuč, takže jak budete pokračovat dál ?

Belle-rose vítej mezi námi :wink:
14. kvě 2010 v 07:21  • Odpověz
autor
abig, ahoooj, já byla teda jako dřív v práci ale dnešní noc byla horor :frowning2: nemohla jsem pořádně spát, měla jsem furt návaly a potila se jak stará káča :slight_smile: taže už abych začala s gonalem a návaly byly tu tam :frowning2:

já mám kuchyni do účka, takže taky docela velikou...ale dneska bych si vybrala jinou..máme jí teď myslim pátej rok...ale mám jí tuuuze ráda :slight_smile: hlavně tam máme samý dotykový spotřebiče a to je teda mega :slight_smile:

jinak mám od včerejška rozjetej dlouhej protokol, 26.5. bych měla začít s Gonalem...tak uvidíme...prý to vypadá tentokrát mnohem líp než posledně řikala mudra...
14. kvě 2010 v 07:29  • Odpověz
ahoj sluníčka :slight_smile:
abig, misi- super zprávičky :slight_smile: tak dneska jsem na řadě já :slight_smile:
14. kvě 2010 v 07:45  • Odpověz
Miši, já jsem sama zvědává, co za ty dva roky bude ještě nového a co mi do té kuchyně dají :grinning:
Tak už aby toho 26 bylo, pač se v tu dobu chystám na UTZ a pojedeme v tom ve velkém.
Moc Ti přeji, aby dr. měla pravdu :wink:

Peci, ahoj, jak to vypadá s tebou ?
14. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz
ahoj abig-no já jdu dneska na utz, tak se uvidí, jsem 6den cy\klu, tak jsem zvědavá, co mi řekne....ale víš jak, s nějakým překvapením nepočítám, on by chtěl 4 já budu vděčná za 2, tak uvidíme.......stojím nohama na zemi, mám minimálku s injekcema a jen jeden vaječník, tak by prý mohl dát 1-4, víc prý z něj stejně nedostane
14. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
autor
peci, ještě nemaluj čerty..uvidíš, co ti dneska řekne :slight_smile: moc na tebe myslim!!!

a taky myslíme povinně na cutce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

abig, já bych si teď nechala udělat úplně jinou kuchyni, ale tak je to vždycky...člověk to prostě musí vyzkoušet, aby přišel na ty chyby, kterejm se vyvarovat. ale jelikož jsme měli docela dost drahou kuchyni, tak můžu na pár let ještě zapomenout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz
misi-znáš to, člověk je natěšenej a pak dopstane takovou facku, že se z ní dostává ještě týden.....tak překvapení je lepší,ne?
14. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz
Jsem zapomněla, že funguješ na jeden vaječník. No, hlavní je se hodit do klidu a nechat se překvapit a zbytečně se netrápit.
Hlavu vzhůru, ono to půjde. Aby z toho nakonec nebyla dvojčátka :wink:
14. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
peci to jo, ale zase to negativní myšlení taky neni ouplně nejlepší..já třeba teď hrozně věřim, v tenhle pokus...negativní nehodlám být..takže uvidíme, jestli mě zase něco potopí...
14. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz
Miši, to mi povídej, já mám kuchyň 1,5 roku novou (v paneláku) a po týdnu jsem se byla do hlavy ... no, je to otázka zvyku ... v nové kuchyni se ztratím .... budu jí mít světlou a už se těším na ty děcké pacinky po celé kuchyni .... tak nějak furt vnitřně citím, že ono to jednou výjde ...
14. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
misi-neboj já nejsem negativní :slight_smile: vůbec si myšlenku, že by to nevyšlo nepřipouštím, jdu do toho s tím, že to ted vyjde :slight_smile: mě stačí jedno, když bude kvalitní :slight_smile:
14. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
byla .... BILA
14. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
abig v pohodě :grinning:
14. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
autor
abig, já mám kuchyni teď dřevo, ale už bych volila ty hladký povrchy a dala bych si vanilku :slight_smile: ale jsem naprosto spokojená s troubou v úrovni ramen a velikou digestoří atd atd...jenom mi štve, že jsem si třeba nedala myčku pod dřez, ale mám jí až na druhý straně kuchyně...nebo že mám blbej povrch toho dřeva a jde to blbě umejt, když se to zamastí...a obklady dlaždičky už bych si taky nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

peci, kupodivu i mišanda tentokrát věří, že to vyjde a furt si představuju jak budu těhotná :grinning: takže jestli to nevyjde, tak se asi zbláznim :zipper_mouth:
autor
abig : :grinning:
misi-to budeme dvě a sejdeme se na PL :grinning: :grinning: :grinning: tak aspon někde, no ne? :grinning:
14. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
autor
no peci, já už tam asi fakt kdyžtak skončim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz
misi-to se ti ani trošku nedivím......
14. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
autor
ba ne, mišanda se těší na adopčátka kdyžtak..už jsem s tim seznámila i mužíčka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
misi-máš můj obdiv :slight_smile:
14. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
kočenky, jdu si dát vanu a poomalinku se nachystat, tak odpoledne nakouknu :slight_smile: mějte se zatím krásně:slight_smile: pa,pa
14. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
peci, co jinýho by mi zbylo? bez dětí pro mě život nějak ztrácí smysl..já se na děti těšila už na prvnim stupni základky..když jsem pochopila, že jí nemám jenom na čůrání :grinning: ...a to jsem si celou základku řikala, že budu mít miminko ve 21 :slight_smile: no a prd :wink:
14. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
autor
peci, držíííím...tfuj tfuj...
14. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
Miši, tak to se ti bude líbit moje budoucí kuchyně ... vanilka s tmavými obrysy .... a myčka u dřezu :grinning:

S tou adopci jsem se taky rozhodli, že do toho kolotoče skočíme v lednu :wink: Není na co čekat, že ? Teď si jedna dáma žádala (43let) o dítko, chtěla mimi a řekli jí, že mimi nedostane, že nejnižší hranice u ní je věk dítěte 3 roky ... fakt mazec ...
14. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
Peci, tfu tfuj tfuj
14. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.