• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
abig, budu bledě závidět...pošleš pak mišandě fotkyyy????? :slight_smile: nebo si mišanda udělá za abig výlet :slight_smile:

no, my na to taky hupsneme v lednu kdyžtak...to bysme teoreticky měli stihnout tři pokusy...takže do toho půjdeme spolu :slight_smile:. a to jsem četla, že čim mladší jsi, tim menší můžeš dítko dostat...takže na co čekat...
14. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
Jo Mišando, klidně přijeďte, ale počítej tak nejdřív za 2 roky :grinning: , ještě není ani základovka a já tě lákám na kuchyň, co?

Baže Miši, příští rok mám 30, takže je na čase. My chceme 3 pokus na podzim a pak není nač čekat.
14. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
abig, my bysme taky stihli třetí pokus někdy v říjnu co jsem to počítala...takže pak už bysme rozjeli žádost :slight_smile: ale tak já věřim, že se fakt oběma zadaří !!! a žádosti o adopci už nebudeme muset řešit :slight_smile:

baráček závidim, ale já jsem srab, musela bych ho mít jedině za hotový...což nemám :grinning:
14. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
Taky nemáme, ale snažíme se :grinning: My jsme se rozhodli v podstatě z minuty na minutu a koupili pozemek .... s podmínkou, že kolaudace musí být do 5 let od kupu pozemku :slight_smile:
Manžel se snaží plnit mé sny a hlavně sebe vidí na té terasce a jak jezdí z pidi traktůrkem a seká trávník.
14. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
Taky v říjnu počítame s 3 pokusem, chceme si nechat léto volné ...
14. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
abig, u mě je problém, že to moc volný nemůžu kvůli tí endošce nechávat... :frowning2: to je právě to :frowning2:

mě na baráčku láká hlavně teda ta zahrádka, že prostě v létě vylezeš na terásku, dáš si snídani, prodřepíš tam půl dne s knížkou v ruce :slight_smile:. jinak ale práce a starosti kolem baráku bych nemusea...a to je na celej život...to samý to zadlužení no :frowning2:
14. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
To je jasný, proto budeme mít jen trávník :grinning: jen teráska .... a souseda tak max jen z jedné strany ... takže super, ale zatím ten pozemek vedle je volný, třeba to i zůstane.

My už jsme jedno léto zazdili v loni, tento rok to manželovi nemůžu udělat, takže to nechávám na podzim. Stejně když nevýjde KET tak půjdu na laparku a na další testy, takže nějaké to lítání bude, a pak v září jestli vydrží to 3 embryjko, tak bych zkusila další KET a pak až 3 pokus.
Jsem si to hezky naplánovala, co ?
14. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
já bych si taky dala jenom trávník :slight_smile: a malý jezírko s mlýnem a vodníkem :grinning: když já bych chtěla větší zahrádku, abych mohla udělat voliéry pro naše čičičáky...takže já bych tam měla ještě i kočky :slight_smile: to by se jim vegetilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

abig, plány super...ale myslim, že ti to následující KET trošku pokazí :grinning: a když to řekne mišanda, tak to platí a hotovo :grinning:
14. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Zahrada bude dostačující, menší fotbalové hřišťátko !!!

Beru tě za slovo, a když to tak nebude, tak si zajede k tobě poplakat na rameni .... a kapesníky kupuješ ty :grinning:
14. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
abig, Kleenex nebo Zewu? :grinning:
14. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
Chystej obojí ... :wink:
14. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
Ty krasavice :slight_smile: ty žádný potřebovat nebudeš...vem si příklad ze Salop a Evika a jejich KETů :slight_smile:...teda u tebe s tim rozdílem, že se chytí dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
Zase jsi sudičkou ? No, já se na tebe zlobit rozhodně nebudu, když to výjde a ani když to budou dvojičky :grinning:
A ty šnoptychle budu potřebovat tak i tak, pač budu béčet štěstím ...
14. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
no to si myslim, že budeš bulet štěstím...já jednou určitě taky jestli to vyjde. posledně jak jsem volala jestli máme vůbec z těch tří nezralejch vajec nějaký embrya a oni řekli že si mám přijet na transfer, tak jsem se začala klepat, slzy jak hrachy..byla jsem hotová :grinning:
14. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
Hezké ránko snažilkám,těhulkám i čekatelkám :slight_smile:
Leje a leje!!!!A nálada je zase u bodu mrazu....ale aspoň už jsem uvařila,bramboračka hotová a fr.brambůrky v troubě!!!
Za chvilku přijede mamča na návštěvu,tak jsem si musela pospíšit...

Cutce a Peci,chceme slyšet jen skvělé zprávy...
Mišando a Abig,vy dvě múry,co furt plánujete na podzim :rolling_eyes: To budete leda obhlížet,jaký koupit kočárek :grinning: :grinning:
Bela vítej u nás!!!
Koukala jsem,jak se to tady zase brzy rozjede a bude to tady akční!!!!Samá stimulka.....paráda!!!Všem budu držet palečky :wink:
14. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
ahoj evi,

koukám, že máte bramborovej den :grinning: tu bramborajdu bych si dala taky..máš tam aspoň houby? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já už mám kočárek vybranej, ale pro dvojčata :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
Abig já to taky vidím na dvojčátka,protože se budou těšit na domeček a super trávníček :grinning: :grinning:
Mišo a tobě je prorokuju taky,protože když tobě ta věštba nevyšla,tak si piš,že mě vyjde!!!!!!
A bulet štěstím budu s vámi.....
14. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
evi, jaká věštba mi nevyšla? :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
No však to je v pořádku,že na dvojčátka :grinning:
To víš,že tam mám houbičky...bez nich by to ani nešlo,ale zásoby se tenčí a hub ubývá....snad letos bude lepší úroda než loni,musím něco nasušit!
Musíme sdělat ještě brambory,co jsou ve sklepě,takže je teď máme dost často :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
evi, houby milujuuuu...ale nehoubařim, takže nevim kde třeba koupit sušený houby...kradu babičce ze zásob, ale už toho taky moc neni. dyž já se hrozně bojim klíšťať no...plno lidí kolem mě mělo boreliozu :frowning2:
14. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
No přeci,jak si mě předpověděla dvojčátka,tak jsem ti tenkrát psala,že mě stačí jedno a to dvojnásobné štěstí přenechám tobě,tak víš,na co se máš těšit.A pokud budeš mít takové dávky,tak to prostě musí dopadnou o moc líp než předtím a i kdyby nebylo do mrazáčku,tak ty dvě suprový embryjka do bříška budou....
14. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
Tak to já se taky bojím klíšťat,ale miluju právě sbírání hub....letos ale na to prdím a do lesa se nepoženu,pže teď chytit klíště,to fakt nee!!!!Tak vyženu do lesa zbytek rodiny.....taky mám ráda houby,miluju třeba hovězí na houbách s rýžičkou.....
14. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
ahojte

Eviku my jsme se nějak domluvili :grinning: já totiž dnes taky dělám frabcoutské brymbory a bramboračku.Brambory zatím jen uvařený,ty udělám odpo,na polévku jdu ted,to je teda náhoda :slight_smile:
tak já zas volala,dnes to byl teda děs,volala jsem už od osmi a dovolala jsme se v půl deváté.tak vše OK a mám volat opět zítra ráno,já myslela že mi už řeknou přesnou hodinu kdy máme zítra na ET přijet,já si to už nějak odminule nepamatuju,takže zítra asi kolem poledního
Jinak u nás taky prší,ale včera navečer se udělalo krásně teplo a svítilo sluníčko
Dnes toho mám hodně na práci,mějte se
hezký den
14. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
evi, já doufám, že se dohrabeme aspoň k tý kultivaci...no uvidíme..kéž by byly aspoň 4oocyty, ani nevíš jak bych byla šťastná, pač by přece jenom už bylo z čeho vybírat...a dvojčátka si lidně vezmu...aspoň to budu mít při jednom :wink:

já taky ráda chodim po lese a hledám houby...ale prostě klíšťata a teď...to sem i fakt nehodí :frowning2:

atlasenko, takže miminkům se daří skvěle...to jsou dobré zprávy..jen ať tam pěkně povyrostou, ať v břišku nemaj tolik práce a jenom se zakousnou :wink:
14. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
Bramboračku, jo ? Tak tu bych si taky dala ....

Atlaselko, tak miminkům se daří, to je prima.

Evíku ahoj, tož my s Mišandou raději máme naplánováno dopředu. A když nám do toho něco milého krásného vleze, tak se zlobit nebudeme.

Tak se mi taky podařilo dovolat a jsme na 25.5. objednaná na UTZ a dozvím se více. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
autor
jůůů, tak to jdeš den přede mnou :slight_smile: tak to se mi bude dobře pamatovat a budu na tebe moooc myslet :wink: takže ty jsi předvoj, otěhotníš a já budu závoj a dotěhotnim tě :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
dobre ranko, tak jsem zpet. Bohuzel pro vas nemam dobre zpravy. IVF se konat nebude :cry:
14. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
nereagovala jsem dobre na gonal, mam jen 2 foliky, ve stredu byly 11 mm a 8 mm, dneska byly jen 13 mm a 11 mm, takze z toho nic nebude :frowning2: . Rikali, ze to na IVF nema cenu , ale ze co mozna zkusi je IUI, ale ze to se uvidi az ve stredu
14. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
cutce, tak to mě mrzí :frowning2: mě doktorka řikala, že musí být zezačátku vyšší dávky, aby folíci vyskákali co nejvíc, že pak už jenom většinou rostou a že když ti zvýší dávky právě po pár dnech, nebo týdnu, že už to většinou nemá vůbec smysl :frowning2: ach jo :frowning2:

tak aspoň vyzkoušejte to IUI...lepší než drátek do voka.

a kdybyste mohli jít znovu do dalšího pokusu????
14. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
to nevim, kdy bychom sli do dalsiho. Ona rikala, ze pri dalsim rovnou budu brat 300 a ten menozur nebo jak se to jmenuje.

Jojo IUI je lepsi nez nic a stejne budeme mit narok na ty dve IVF zdarma k tomu. Jsem celkem rada, ze nejdu do IVF protoze by se to stejne nepovedlo a ja bych tak ztratila jeden pokus zdarma :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.