• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
dobre ranko :slight_smile:
15. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
peci, to je mi líto..ten návrat je prostě na pikaču :frowning2: proto jsem zastáncem chození do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

borůvečko, to jsi krásnej závislák :grinning: já teda kafe nepiju vůbec :wink: ale zase žeru až moc čokolády a to taky asi neni úplně ok...ale tak zase si řikám,k že čokoláda je zdravá, pač je z kakaových bobů a to je ovoce, no ne? :grinning: a brambůrky jsou vlastně taky zdravý...samá zelenina :grinning:
15. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
ahoj pecicko :slight_smile: , alespon prijdes na jine myslenky, clovek se zase standardne zabehne a prestane te to tak trapit.. teda u me to alespon zabralo, jakmile jsem to dostala, test negativni, sla jsem radeji do prace, aby mi z toho nehrablo.. no taky clovek dostane trosku nadhled :wink:
15. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
misando: no kdyz si to takhle pekne vysvetlis, tak je zdrave vsechno co mam rada :grinning:
15. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
asi jo, ale já ted byla doma docela spokojena a nevím, jetsli by bylo dobré chodit do práce, já dělám v rehabilitačním a rekondičním studiu a docela se naběhán koukněte na www.eva-studio.eu
15. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
peci, tak záleží taky na práci atd...já tady stejně jenom furt dřepim...naběhám se leda tak na oběd do jídelny :grinning:
15. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
Ja mam taky sedave zamestnani, takze tohle je v pohode.. no rikala jsem si, ze bych priste byla doma tak tyden po ET, i kdyz kdyz bude hezky, tak to bude zase vsechno jine, jeste uvidime.
15. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
no já právě chtěla chodit, ale hodně se zohýbám, natahuji korzety, sundávám, tak právě nevím, jestli by to bylo dobré
15. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
peci, to je asi fakt lepší zůstat doma...

já budu po ET doma v den ET a pak ještě jeden další den a pak zase frčim nach arbeit :slight_smile:
15. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
misi-já kdyby jsem jen seděla, tak bych nepřemýšlela,ale takhle? co si myslíš ty?
15. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
peci, já být tebou, tak doma určitě asi zůstanu...minimálně ten týden, kdy má embrýs na to, aby se zahnízdil.

holky, manža mi navrhnul Thajsko v lednu :slight_smile: takže asi tenhle druhý pokus bude můj poslední a když nevyjde, tak na to budu zatím házet bobka... :sweat_smile:
15. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
peci: zase tvoje telo je na to zvykle. Ja nevim, ja bych mozna chodila jen tak pomahat, ale nedelala bych nic tezkyho :wink:
15. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
cutce-já ale pracuji sama :frowning2:
15. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
aha, tak to bych zustala doma. protoze mas namahavou praci :wink:
15. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
Peci, taky bych radsi zustala doma, at to ma klid.
Misando, tak to ti uplne zavidim. V Thajsku jsme byli pred 2 rokama a byla to nase nejhezci dovolena, je tam proste nadherne.
15. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
ebony, a kdy jste jeli a s cestovkou???
15. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
přece jenom je to asi lepší a já ted podruhé fakt byla v pohodě
15. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
peci: a jak moc je tvoje prace namahava? Tak se zeptej doktorky zo ti na to rekne, zo bude lepsi. Me rekli, ze nasledujici den je dobry zustat doma, takze pak jdu do prace.

celkem jsem rada, protoze doma bych se zblaznila a musela na to myslet, ale mam sedavou praci, takze se moc nenadru :sweat_smile:
15. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
peci, prostě zůstaň doma a zvlášť jestli jsi měla lepší psychiku :slight_smile: a je to :slight_smile: no ne? :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Misando, leteli jsme na zacatku unora na 20 dni. Bylo to sice pres cestovku, ale nebyl to organizovany zajezd. My se s manzelem potapime, takze jsme si objednali potapeci safari pres takovou malinkou cestovku co dela potapeci zajezdy a rekli jsme jim kde a kdy chceme byt a oni nam zajistili letenky a hotel. Urcite se tam da jet bez cestovky, jsou tam bezvadni lidi a nic tam neni problem.
15. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
no misando, ty se teda mas, ten si te teda hycka, ten tvuj manzilek :wink: a taky mas jeste cas, jsi jeste mlada.. ja teda vek taky nemam buhvijak pokrocilej, ale deti chci 3, takze aby se to taky stihlo ze jo? :grinning:
No my mame ted takoveho placeni, ze asi nikam nepojedeme :unamused: teda jeste se uvidi..

Peci, ja bych to nechala na pani doktorce, co ti doporuci a podlet toho bych se zaridila, zase kdyz uz te to stoji takove nervy, tak abys mela ciste svedomi, ze jsi proto udelala maximum :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
ebony, super, pač můj manža se taky potápí :grinning: a proto tam chce :grinning: a mišanda bude asi dělat svačiny jenom :grinning: kolik vás to vyšlo i s tím potápěním??? pošli mi kdyžtak do ip www tý potápěcí agentury sím sím :slight_smile: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
autor
borůvečko, mišanda právě moc času nemá, i když je mi teprve 27...jde o tu hnusnou endometriozu co mám...a s tou právě moc času neni :frowning2: :frowning2: to je nejrhoší...

jinak my letos taky nikam v létě nepojedeme, uděláme si orkužní cestu po Čechách a Moravě...to bude muset stačit :wink:
15. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
no u nas to zalezi na priteli, ja nemam nasetrenou ani korunu, takze asi tak.. jinak holky pri predstave, ze ted po dalsi stimulce jeste naberu, bych jela max. na nejakou poznavacku nebo nekam, kde budu oblecena. Spatne se opaluju a po tom, co jsem jeste nabrala bych fakt byla jako vorvan... sice se to dela pro deti, ale taky se chci citit trosku jako pekna zenska, ne jako tlustoprdka, aby se na me taky dalo divat..
15. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
borůvka, proto mišanda musí zhubnout, al ejá jsem fakt nenabrala díky hormonům :wink:

jinak my máme kasu a i účet společnej...takže tak...ale nehodlám vyplácat všechny úspory jenom na IVF...to fakt ne...
15. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
tak ja kdyz jedu na dovolenou, tak jedu do Cech, vy kdyz jedete na dovolenou tak jedete k mori :grinning: :sweat_smile:
15. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
cutce, nj, pořádnej relax a mišanda miluje svět.památky :wink:
15. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
ikdyz loni jsme byli v Egypte na svatebce, jeee to byla basta :sunglasses:
15. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
Egypt mišanda miluuuujeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Tak v Egypte jsem jeste nebyla.. no my spolecny ucet nemame, dovolenou plati pritel od zacatku. Bere to jako samozrejmost, ale ted kdyz se platilo ivf, jeste jak nas vykradli, tak protoze se doma bojim i bezpecnosti zarizeni a proste od zacatku roku jsou to akorat same vydaje, prislo by mi prave blby chtit jet na dovolenou.

Holky my jak uz jsem tayd psala jsme rozvedeni, ale kdybychom se znovu brali, tak jedine kvuli detem a nekde prave v zahranici.. no ja bych dala Mauritius, ach jo..
15. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.