• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
jo, je to lepší se na to vykašlat, když máš jenom 2folíky...

stejně nechápu, proč ti dali tak nízký dávky zezačátku....a menopur je mooc dobrej :wink:
14. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
Cutce, to je mi lito, po kolika dnech jsi byla na utz?? Neni mozny, ze se foliky jeste vyroji??? A nebo nemuzou ti dat ted neco jinyho, aby dorostli??? Ach jo.... tusim, jak ti je...
14. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
Misu, ja mam taky vybranej kocar na dvojcatka, i kdyz by to byl teda hukot... ale ja mam pocit, ze to tak bude, ze kdyz se to chytne, tak se chytnou embryjka obe... tak to pak budeme resit spolu, joooo? ZN: zahradku uz mam.
14. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
ja myslela, ze glonal je lepsi nez ten menopur?

Mas nejake zkusenosti s nekym, kdo nereagoval dobre na ty hormony? A jaky sance jsou pri IUI? Nevis?
14. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
nene, uz to nejde. Jelikoz to bylo prvni IVF daly mi nizkou davku, rikala, ze nemzuou mi dat vysokou davku a pak snizovat, ze to musi delat naopak.

Ted je to 10 takze uz zadny sance nejsou. Nic tam nebylo na pravem vajecniku
14. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
Cutce, tak to mě mrzí, ale aspoň je tu ta možno IUI, takže je třeba toho využít. Abychom ti potom nezáviděly ... ale rády. budeme se těšit s tebou.

Cabalkova ahoj .... dlouho jsem tě tady neviděla, takže se taky chystáš na stimulku, nebo už stimuluješ ?
14. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
ja jsem celkem v pohode, asi mi to zatim nedosdlo, co se deje :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
cutce, já jsem reagovala výborně na menopur, když jsem chodila na IUI, při minimálních dávkách jsem měla docela dost slušnou úrodu, což bylo na IUI špatně :slight_smile: šance IUI jsou cca 10%-15% myslím...

cabal, my taky zahrádku máme...jestli budu vozit, tak se tam vždycky krásně projdu procházkou, je to takovej malej ranč a je to tam super...pasou se nám tam za plotem koně...prostě idylka :slight_smile:. já mám vybranej kočár za cca 15tis :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
a povedlo se to vubec nekomu tady prez to IUI? Ja vubec jestli mam doufat, asi ne, co?
14. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
ahojda holčeny:o) abig a misanda opět mají nejméně petiletku :grinning: Ale teď se to určo povede :wink: A upatlaný ručičky na lince budou:o)
atlaselka: já se tam taky dneska nemohla dovolat, byl to horor. Tak super. Zítra držím pěstičky :wink:
cutce: to je mi líto, ale jak říkají holky je tady ještě IUI a třeba se to povede :wink: Příště budou vědět, že mají nasadit jiné léky a větší dávky. A příště se povede :wink:
Jinak já teda hlásím,ž e jsem objednaná na UTZ na 24.5.Tak jsem zvědavá :slight_smile:Druhá čárka den ode dne tmavne, tak je to super.Už se těším, až to tu bude samá těhule :slight_smile:
jinak zdravím všechny evika, peci, cabi, pamepeliska a prostě všechny abych na nikoho nezapomněla:o)A jsem zvědavá co ta peci :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
cutce...já ti nechci kazit naděje :slight_smile: já jsem byla na dvou a mám na to svůj názor prostě...

salop, já už taky moc chci, aby mi tmavla!!!!! ti táááákhle moc závidim!!! krásně ti to vyšlo!!!
14. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
misanda: nebooojjj...flušu na vás co se dá a tentokrát to prostě cejtím, že to vyjde :wink:
jen jsem zvědavá kolik se nám jich zakouslo:o))
14. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
tak ja s tim pocitat teda nebudu, stejnak to bude lepsi kdyz s tim pocitat nebudu nez kdyz bych byla zase zklamana
14. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
salopa: tak to je nadherny, ze carka sili :grinning: . Chtela bys dvojcatka???

Jinak ja uz mam taky vybrany kocarky, jak pro jedno, tak pro dvojcatka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
salop, u tebe hádám jednoho zakouslýho :slight_smile: jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
Cutce to je mi líto,tak aspon to IUI..držím pěsti.A já měla taky Menopur před IUI,ale na to jsem nereagovala vůbec,takže se nekonalo a při IVF Gonal a už od začátku 262i.ale je to prostě inividuální,každá jsme jiná
Co ty víš zrovna se může IUI povést :slight_smile:
Salop super
14. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
cutce: tak hlavně aby byli mimísci zdraví,takže klidně i dvojčátka. Jen teda máms trach, jak bych je zvládala :grinning:
misanda: já si to teda taky myslím..podle svých pocitů. :slight_smile: To já taky a moc :slight_smile:
Já se teda taky musím přiznat, že už jsem na kočárky koukala. Ale líbí se mi jich víc a chtěla bych si je ošahat :grinning:
14. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
Teda, to me nenapadlo, ze bych na stimulku vubec nereagovala... ja mela z Menoupusu pet vajuch a dve embryjka, tak snad to tentokrat bude lepsi, kdyz mi nasadi vyysi davku hned na zacatek a navic mi ji nebudou snizovat jako posledne... uz aby to bylo...

Slopa... to musi byt nadhera...

Abig... chysta, se na stimulku s misandou, cca za dva tydny...
14. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
salop, zvládly to jiný, zvládla bys to taky...zase je určitě lepší mít je takhle najednou než třeba po půl roce...to máš víc práce...si teda myslim já...
14. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
cabi: je to super pocit, ale neboj, tak to holky okusíte už za chvilku :wink:
misanda: jojo. To s tebou souhlasím, to máš pravdu. To raději dvojčátka. Jen bych měla problém s kočárkem u nás v paneláku. Páč máme malej výtah a kočár bych tam nenarvala :unamused:
14. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
jak rika misanda, ja si to taky rikam, kdyz by byly dve tak budou dve, zvladli to jini tak ja taky :wink:

tak to ja si kocarky uz i osahala kdyz jsme byli doma v CR :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
salop, problém bych měla i já. my bysme si to dávali prostě do kočárkárny...od otho bysme měli klíče jenom my a sousedka nad náma...

mě už hlavně přešlo to, dát za kočárek pro jedno dítě 25tisíc...z toho už jsem se vyléčila :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
tak jasný, když budou dvě, budu šťastná a hlavně aby byli zdraví a všechno probíhalo jak má.
Tak to jsi teda napřed. Já se bála obšahávat kočárky. Nějak jsem si říkala, abych to nezakřikla.
14. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
salop, já jsem s tebou pozadu :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
misanda: máte výhodu, že máte kočárkárnu, tady žádná nejni. Jen sklep :unamused: Musela bych to nějak asi vymyslet no. Tak to taky nechci kočárek za tolik peněz. Je spousta super kočárků a za "pár" korun. Chce to hlavně aby se dobře vozil a taky aby neměl malej prostor pro miminko. Páč některý kočárky jsou snad dělaný jen na prvního půl roku.
misanda..jak pozadu?.o)
Misu.... ja nemam kocarek vybranej, to by bylo prehnany, ale priznam se, ze se mi libila teutonia... jenomze ta je prave silene draha... kamoska s dvojcata mela jane a byla taky moc spokojena... no, az by to bylo, tak bychom neco vybrali... jinak mame od nasich slibeny prispevek 10000 na kocar, brachovi prispivali taky, tak jako aby to bylo fer.... no uvidime, hlavne abychom uz meli neco, co bychom do toho kocarku meli dat, a nemyslim tim naseho kocoura. :wink:
14. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
salop, no ty kočárky právě ty drahý tak maj hrozně málo místa...chtělo by to něco jako alá Inglesina, takovej ten retro, ale lepší kola :slight_smile: já chci teda vepředu ty protáčecí kolem osy jak jsou :slight_smile: s těma se jede nejlíp..mám zkušenosti jak vozim furt kámoškám :grinning: a určitě už nechci trojkolku, i když to byl vždycky můj sen..ale praxe člověka naučí no :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pozadu jakože nemám taky ošahaný kočárky a tak :slight_smile: jakože bych šla do obchodu a koukala na kočárky a mimivěcičky..na to jsem srab :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
cabal, teutonku má hrozně moc mých kamarádek, ale daly za ní 30tis...to nedám ani omylem...

cabal, s tim kocourem :grinning: cca 14dní zpátky u mě byla kamarádka, má Janečko a sundala korbu vyndala malou a kocour se tam hned nadrncal a chtěl v tom chrápat, zmeťour jeden :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
autor
musim teda podotknout že n áš kocour je mainský mývalí a to jsou největší kočky domácí, takže je obrovkej a má 10kg...sotva se do tý boudičky vešel :grinning:
14. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.