• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
:grinning:
14. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
tak ja ma pro jedno vybrany Concord fusion a pro dve jane :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
misando to je tvuj kocour? :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
autor
cutce, jo, to je můj černobylskej kocour :grinning:

jane je super :slight_smile: má velký korby :slight_smile:
14. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
no pro dvojcky ne, ale kdyz jsem na nej koukala tak pak misto korbicek muzes mit ty karky vedle sebe a nejni tak siroky
14. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
autor
karky vedle sebe??? co a jak??? :slight_smile:

no ten Slalom od Jane je fakt docela prostornej :wink:
14. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
Misu.... jo, teutonka by byl muj sen, ale na tu proste nebudeme mit, to bych na ni musela zacit ted setrit a to mame jeste spoustu dodelavek na baraku, nemluve o vydajich na ivf, takze budeme muset volit nejakou levnejsi variantu... mne u toho dvojceciho jane vadilo, ze ti kluci kamosky se pak strasne okopavali, jak sedeli za sebou a ten horni/mel hrozne malo mista na nohy pod tou predni/spodni korbickou, takze se pak rvali o to, kdo bude kde sedet... v nasem pripade budeme muset jeste udelat zkousku s autem, protoze rozhodne nebudeme mit na to, abychom porizovali jiny auto, mame Polo a fabii, tak budeme muset proste vyzkouset, jakej kocar se nam tam vejde a podle toho rozhodnout... ono to nejak dopadne... Kdyby se to povedlo ted, tak se mrnousove narodi nekdy v breznu, takze by v korbe byli pres leto, takze bez fusaku, tak by se tam nejak vesli, a ve sportaku uz je mista dost... proste jsou to pekny starosti, ale predcasny, tak uvidime... jo a jinak teutonka kdyz se objedna z Nemecka, tak je o nekolik tisic levnejsi, tak i to je moznost...
14. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
misanda: přesně tak a trojkolku teda rozhodně taky nechci. Prostě 4 kola a hotovo. jen nevím jestli ty protáčecí kolečka ve předu, protože jsem to ještě nezkoušela, ale když říkáš, tak asi bude dobrý. musím ozkoušet.
mno já bych chtěla, aby i dvojčátka měly každej svůj prostor, tak aby každej měl svoji korbičku..ale vedle sebe. žádný za sebou. by ten jeden byl vždycky vzadu .
14. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
Jo a mainsky myvali znam, kamoska mela dve, byli to takovi trosku mensi rysi, krasny kocky... no nas kocek taky neni zadnej drobek, je krizenej s britkou a ma skoro 7 kilo... ale teda na toho vase zviraka nema ani nahodou. :wink:
14. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
autor
jo, tak jak sedí za sebou se mi nelíbí už jenom z toho důvodu, že se to vystrkává hrozně moc do silnice třeba...takže já chci kočár pro dvojčata tak, aby seděli vedle sebe...jedině :zipper_mouth:
no ja videla ten kocarek a jedna strana byla korbicka, kde mimco lezi a vedle byla jakoby karka pro vetsi kdyz sedi. ja nevim, jak to mam poradne vysvetlit s tou mou cestinou :sweat_smile:
Hm, ja vzdycky kdyz jdeme na Zlicin do kina, tak tahnu manzu do kramu na kocary... posledni dobou uz teda tolik ne, protoze to uz nesnasi, ale teda vybirala bych hned, ach jo... tak snad jednou budu mit prilezitost i duvod. :wink:
14. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
tenhle se mi libil pro ty dvojcky a dole je ta varianta, jak jsem chtela vysvetlit

http://www.malvik.cz/Kocarky/kocarky-pro-dvojcata/DorJan-Kocarek-pro-dvojcata-Danny-Sport-Twin-MAX-2010
14. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
joo..tak dorjany se mi taky moc líbí..jsou to moji favoriti
se mi moc líbí ten s těma bílejma kytičkama
14. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
cutce, ten vypada moc fajn a neni to ani tak silena palka... a navic ty barvicky, hned bych si vybrala... ale chtelo by to jeste obhlidnout a vyzkouset nazivo, videla jsi ho nekde??
14. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
salo, kdy ty pujdes na utz, abychom vedely, jakej kocar mas vybirat? :wink: :wink:
14. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
cabi: já jdu 24.5.. Tak za chvilku snad budu vědět:o)
14. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
cabal: jojo videla, proto je vybranerj pro dvojcky. Meli ho v Baby centrum v Ceskych Budejovicich :grinning:
14. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
cutce... tak to je fajn, ze to je fundovane doporuceni. :wink:

Salo... tak to je za chvilku, tesim se na zpravy.
14. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
cabal: co? :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
cabi: jojo..za chvilku , ale teda nervní už sjem teď. Nechci se vidět v pondělí ráno :grinning: Tím,ž e tam jdeme odpolko, tak budu nervní jak sáňky v létě:o)
14. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
salopa: nebud nervozni. maly tam mas, ted se akorat dozvis jestli jedno, dve a nebo TRI? :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
cutce: nestráááššššš :grinning: :grinning: :grinning: tři ...nene..to ráda přenechám někomu jinému :grinning:
14. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj všem potebuji se některé z vás zeptat,která jste měla dlouhý protokol.Já jsem dnes desátý den po injekci co zastavuje vaječníky a nedostala jsem jeste mrchu nevíte jestli je to špatné?.
Tady v protokolu je napsané
Dostavte se 20 až 22 den cyklu to bylo dne 4.5 k aplikaci preperátu diphiren
Při další návštěve,která bude následovat za 11až 17dní tj.dne 18.5 bude provedeno UZV. Během této doby se obvykle dostaví mens.krvácení.

Vlastní stymulační cyklus začíná po tomto vyšetření bez ohledu na to zda došlo po podané injekci ke krvácení čí nikoliv.
No a tak se chci zeptat myslíte,že to je blbí když jsem to ještě nedostala,já doktora se ptala,že jsem měla často vyvolávačku na mrchu,ale on říkal,že po injekci této to dostananu :frowning2: sestra my pak říkala ,když mě objednávala at příjd na lačno,že se tam občas dělá cysta a ta se bude muset odsát,ale že když mě doktor vyšetřil před injekcí a bylo to vpořádku,tak by tam být neměla
nevíte jestli bývá nějak cítit? Já jí nikdy neměla a ani na to netrpím a co ta mrcha příjde nebo ne?Občas mám stavi,že by mohla dorazit ,ale zatím nikde.Tak se nezlobte,že jsem se tak rozepsala,ale jsem z toho docela nervozní do toho furt hnusné počasí a naálada pod psa no prostě jako na příchod mrchy,tak kde se toulá?Dík moc za odpovědi
14. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
evi: promin, ale ja ti v tomhle neporadim, protoze jsem dlouhy protokol nemela
14. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
evav na tohle by ti dobře odpovědla misanda...ta je na to odborník :wink:
14. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
evi, mrchu bys dostat neměla :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
evi, teď to ale nějak nechápu, když to čtu dál :slight_smile: injekci bys měla dostat s menstruací...
14. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
autor
jo a cysta teda cítit není :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
cutce, kočárek je tuuuuze peknej :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.