• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
jo tak to dík já právě nevěděla jak to je,takže když nepříjde tak se nic neděje jo? tak to moc,moc,děkuji protožemě to moc trápilo bála jsem se,jestli se to zase nebude nějak odkládat.
Já právě poprvé měla krátký protokol a tam to bylo jiné.
14. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz
autor
evi a kdy ti teda píchli tu injekci???? 1DC????
14. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
no tady je napsáno,že obvykle se dostaví krvácení takže třeba né pokaždý
a pak v dalším kroku je,že i když ke krvácení nedojde tak se začne se stimulkou stejně pokud bude UTZ v pořádku.Tak třeba je doktor zvyklí,že to jiné ženské většinou dostanou ne?
14. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
píchl mě to ten 20DC
14. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
evi, jestli ti to píchli 20DC, tak bys MS dostat měla...ono by se to mělo píchat hned 1DC aby se uspaly vaječníky...a snerostla sliznice. takhle když ti to píchli 20DC tak máš narostlou sliznici, která se musí s MS vyloučit z těla ven...
14. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
no tak třeba ještě dorazí tak uvidíme a co by se stalo kdyby ne?
14. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
evi, nevim jak by to pak bylo s tou sliznicí, každopádně s vaječníkama by se nestalo nic...
14. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
tak uvidíme co se bude toho 18.5 dít,ale je zajímaví,že tam píšou,že i když ke krvácení dojde nebo ne tak se stimulkou začne stejně tedy pokud bude UTZ v pořádku
14. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
autor
stejně nechápu proč ti to píchli tak divně... :zipper_mouth: jako se stimulkou asi začneš...to jooo...

a nechápu, proč by neměl být utz v pořádku???? utz ti nedělali před touhle injekcí??
14. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
Evi, ja jsem to mela taky tak, dostala jsem zastavovaci injekci 21 DC a pak jsem mela prijit za dva tydny na zacatek stimulace, ale akorat jsem to ten den dostala a protoze jeste byla moc vysoka sliznice, tak se stimulace odkladala, asi o pet dnu, aby se sliznic odplavila...

Misanda to ma jinak, tak dostava zastavovacky, aby ji sliznice uz nerostla, neb ma problemy s endometriozou. Pokud tento problem neni, picha se to tak, jak jsi mela ty... proste se o par dnu pocka, az se ms rozjede,.. takze nepanikar, kdyztak se to odlozi, ale jenom o par dni, bude to v pohode.
14. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
no já si taky myslimk, že ta sliznice musí prostě z těla ven...aby mohla narůst nová...o tom je ten dlouhý protokol, že se to všechno uspí a pak se dostane z těla maximum...
14. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jo, dělali a bylo to v pořádku i krev mi bral přením ten čtvrtý den a tělo je prý připraveno tak jak má být.
A taky mně o té cystě říkala sestra, až mi píchla tu injekci tak možná mě trohu vyděsila a asi to na mě viděla,protože jak jsem už psala pak hned říkala no jetli vám pan doktor řekl,že UTZ je v pořádku ta se by se objevit neměla.Tak asi čekám,že mi řekne doktor ,,Máte tem cystu,, no třeba se bojím zbytečně.

A ten dvacatý den to asi píchají ,to jsem četla i v té brožuře co mi dali o neplodnosti
14. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
evi, tak to budeš mít v pohodě, žádná cysta se ti neudělá :slight_smile: ony se ty cysty díky těmhle injekcím právě stahujou když tam jsou :wink:

a bojíš se fakt zbytečně...navíc cysta se dá odstát při opu :wink:

hele, píchá to jak kdo...někdo to píchá dvacátý den, někdo to píchá s MS...to záleží...
14. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
to je to samý jako s pregnylem, někdo to píchá do zadku a někdo do břicha :slight_smile:

brožuru zahoď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
cabalkova,dík tak uvidíme no když se to jen trochu posne, tak mi to tolik vadit zase nebude aspon se do té doby vrátí mojo rodiče z dovolená ná kterou právě dnes odlétli a budou mi hlídat Verču až tam budem muset jet hlavně na to odsátí vajuch.
Si říkám,proč musím mít něco extra :frowning2:
14. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
evi, to bude v pohodě..normálně to dostaneš, nebooooj :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsou tady větší holky extrovky :slight_smile: si nemyslim :slight_smile: :grinning:
14. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
jé ,já už píšu jak debil
14. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
však oni tu krev ze mě nějak dostanou :sweat_smile: :confused:
14. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
evi, teď mysli na to, že za pár týdnů budeš těhulínovat :slight_smile: a ono to s tou MS nějak dopadne :.-). tohle jsem nenáviděla u krátkých protokolů, že to tam bylo takhle závislý a já jak byla nervní, tak to zrovna nedostala, a jinak to mám pravidelně :grinning:
14. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
Hm,ted si mrchu trochu přeju a pak se budu přát at nedorazí pěkně dlouho :wink:
14. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
Holky dík trošku jsem se uklidnila,díky vám,už mi z ttoho začíná hrabat a to jsem ani nezačala
14. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
evi, neboj, bude to v pohodě a dlouhý protokol má kvalitnější vajca :slight_smile: takže to bude dobrýýýýýý :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
misando,jsi zlatá děkuju moc.
A ted potřebuji radu z jiného soudku, co vaříte o víkendu potřebuji inspiraci :wink:
14. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
evi, no to je dobrá otázka :grinning: zítra nevařim, sama pro sebe to nemá cenu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v neděli fakt neviiiim, ale min.neděli jsme měli gnochi s čerstvým špenátem a zalitý smetanovou omáčkou a bylo to vynikající!!!!

já mám doma takovou svojí už odzkoušenou kuchařku, kterou jsem si poskládala z receptů, takže vařim to a furt tam přidávám co nám vždycky zachutná...tak tam vždycky na ten víkend něco najdu :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
no já taky lovím nápady z kuchařek občas si kupuji ty malé sešity Pošli recept asi za 6Kč tam se taky inspiruji většinou si v Albertu beru ty časopisy co mají zadarmo :grinning: a tam taky to vypadá kolikrát zajímavě.Já vařím bohužel skoro každý den tak nápady docházejí malá má nejraději pipi s rýží jak říká :grinning: a můj chlap mě odpoví klasicky ,,Mě je to jedno co uděláš,, to je rada nad zlato :rolling_eyes:
14. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
můžu se misando zaptat odkud jsi?JÁ JSEM náchodačka
14. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
tak jsem zpět, dneska na mě čekalo překvapení, mám 4folíky, v uterý jdu ještě na utz a ve čtrvtek když bude všechno oki, tak odběr:slight_smile:jsem mpoc ráda:slight_smile:
14. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz
pecicka, super gratuluji a budu držet palečky :wink:
14. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
evi-děkuji moc :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
peci: tak to je skvela zprava, moc moc blahopreju :grinning: :wink:
14. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.