• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Nazdárek kočandy,dnes jsem byla u své dr a napsala mi ještě neschopenku,na kontrolu jdu až 8.6 a že mi udělá i celkovou prohlídku a pořádný utz. Dneska ještě krvácím,tak mi nchtěla nic dělat abych se toho brzy zbavila... Takže ještě skoro měsíc válení doma,hurá,snad už se konečně udělá hezky..
Jinak vás nedočítám akorát vidím že Pecičce se daří,tak držím pěsti,a ostatním taky...
14. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
ahoj holky všechny vás moc zdravím ani vás nestíham dočítat
blahopřeju misande ke včerejší kontrole to je skvělá zprava a pecicce ty jo holky vam to tak uteklo hlavne peci
ja byla dnes na imuno a výsledky budou až 21. června taky mi brali 5 ampulí
eviku tobě dělali imuno´až ted já myslela že se to dělá dřív
a vítám nové kočky
peci a misando uz sme na rade my všechny co tu byly s námi uz mají pupiky :wink:
14. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
Pecičko super!!! :wink:
14. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz
peci, tak supeeeerrr :slight_smile: to je hezká úrodička:o)
misi užívej klídku doma a do práce se nežeń :wink:
ahojda cibka
tak jak jste se bavili ovaření o víkednu, tak mě evik navnadila tou rajskou s plněnýma paprikama, tak bude asi to:o)
14. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
NAZDAREK KOCKY..... CO NOVEHO? :grinning:
..... jdu si vas docist
14. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz
Tak jak děvčátka?
Teď jsem to všechno přelouskala,takže to nejaktuálnější Peci super,bomba,paráda....to je vynikající 4 folíci nádhera!!!!!
Cutce holka,co říct,je to veliká škoda,že to není na IVF,tak naštěstí aspoň to IVI a třeba zrovna to tak osud chce a zadaří se!!!!
Cibi my jsme to Imuno měli už v prosinci,ale chtějí kontrolu v případě otěhotnění,ale už jsem byla jen já sama,manžel nemusel :sweat_smile:
Salop tak papričky jo????Přišli k chuti,já poslední dobou pasu po sladkým,takže rajská byla přesně pro mě.Já zítra taky nevařím,ale v neděli si dáme kuřecí plátky s broskví a sýrem a k tomu rýži se zeleninkou.
Evaav já jsem měla taky dlouhý,Zoladex 2DC a jěště jsem MS dostala,než jsem začala stimulku,už jsem to našla,tak 18 DC dorazila mrška a 23 DC začala stimulka.
Atlaselko tak to je asi telepatie s tím dnešním bramborovým dnem....polívku už jsem měla a za chvíli si dám ty brambory s červenou řepkou,tu miluju!!!!
14. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
eviku dekuju, uz to ted na me nejak dopada, nejradsi bych sla hned domu :unamused:
14. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
tak jsem to taky vsechno precetla :grinning:

peci.... PARÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDA!!!!

cutce.... jak psala misanda... uspesnos je tak mezi 10 az 15% posledne mi to rikal doktor, takze to vim. je mi to lito, ze se nic neurodilo :frowning2: priste to bude urcite lepsejsi a hlavne uz budou vedet!
14. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz
Misi odpočívej a nabírej síly
Evik řepu taky miluju.jj asi telepatie :slight_smile: ted jsem akorát vytáhla brambory z trouby :o)
a rajská s plněnýma paprikama teda to by taky nebylo špatný.Holky já už asi trénuju nebo co,mě dnes honí mlsná a nevím co bych sežrala :grinning:
14. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
pampelisko: dekuju :wink:
14. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
a co holky? uz jste zase vsechny FUČ? :slight_smile: :frowning2:
14. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
zase se nám tu rozvíjí kuchtící koutek :grinning:
Mno manža taky hned, že by si dal plněné papriky. tak jsem si říkala,že o víkendu ybch je mohla udělat. Už fakt pomalu nevím co furt vařit:o)
A já se jdu zlatíčka natáhnout. Jsem nějaká utahaná dneska. Tak než dorazí manža a než půjdu vařit, tak se chvilku natáhnu. Tak zatím páčko :slight_smile:
14. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz
hoklky všem moc gratuluji,ted nemam moc času přitelíček se mi vratil z Německa,ale pořad na vas myslím.Všechny se moc opatrujte :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
salop ahojky
eviku manza taky nemusel jen ja :wink:
14. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z poutě,je to každý rok stejný a stejně tam každý rok celý víkend procourám.. Už se těším až budu chodit s dětičkama :slight_smile: Akorát nám nepřeje počasí,chjo... Tak si užijte víkend ,ahoj
14. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
Cibi tak to jo,ale pak to není úplně důkladné to vyšetření,když k tomu nepotřebují manželovo sperma....ale to je fuk,hlavně ať máš výsledky v pořádku!!!!
Misi tak na pouti jo?S dětičkama to bude jiné,to je jasný :grinning: A počasí?Ani mi nemluv,dneska prší v kuse a vypadá to na celý víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je mi tak líto lidí,kteří bydlí někde u řek,musí být na nervy chudáci!!!!
Děvčátka tak pěkný večer a zkuste si užít i ten propršený víkend!!!!
Pokud někdo něco máte,tak držím pěsti,ale myslím,že nikdo nic!!!!!
14. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
Jo ahoj Nandule,to ti přejeme,že máš přítele doma,ale musíš se nám alespoň jednou denně nahlásit,ať víme,že jste s miminkem v pořádku :grinning:
14. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
dobre ranko holciny... hlasim, ze z moravy je slunecno... sem tam nejaky mracek... ale NEPRSI!!! :grinning:
preji vam krasny vikend!!! tady bude zase mrtvo :unamused:

ja hlasim, ze zitra doberu tabletku clostilbegytu a ve ctvrtek 9:30 hod. jdu na UTZ... jsem zvedava, co tam ten doktor vykouka... :grinning:

atlaselko myslim na tebe! at se vsechno vyviji tak jak ma :wink:

eviku ty tehulko..... jak je?
salopko ty tehulko.... jak je?

no a co ty nase kucharky... abig a misanda?
proste holky jak se vsechny mate? :slight_smile:
15. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz
pěkny den holky moje :slight_smile: doufam že se všechny mate moc dobře :slight_smile: :slight_smile: Jinak ja jsem v noci moc nespala,nebot včera muj šestnactilety syn přišel domů ožralej.Takže jeho první drak a není mu ted nejlip a posloucha jako beranek.Hrozně mi tu vyklada že nikdy nebude už pít tak jsem zvědava jak dlouho mu to vydrží :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
tak já hlásím u Prahy opět počasí na hnědáka!!!!Sice zatím neprší,ale je docela chladno a slunce v nedohlednu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nando,tak dneska budete léčit kocovinku? :grinning: :grinning: Jojo dětičky......ale zase v 16 letech to není zas tak hrozný.Já jsem se určitě střískala dřív :grinning: :grinning:
Pampeliško jak se mám?Docela to ujde...chtělo by to lepší počasí a dobít energii,takhle bych pořád jenom spala a jedla a to budu za chvíli jako matrona!!!!!Dneska mě nějak bolí hlavinka,doufám,že se to nějak nerozjede....tak ve čtvrtek UTZ?Určitě doktor vykouká,to nejlepší,co půjde!!!!
Holky mě tak strašně bolí prsejčka,to je hrůza!!!!!A začínají se pěkně nadouvat,za chvíli budu muset koupit větší kozénku :grinning: :grinning:
15. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
ahoj holky
nana :grinning: tak ted bude chvilku sekat latinu
eviku u nás pomalinku vylejzá sluníčko tak ho posílám i k vám
15. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konečně zase tu. Toho desátého jsme do té Plzně nejeli, malého začalo bolet ouško,tak jme to museli přesunout na 19.5. a na 25.5. jsem domluvená na konzultaci v Car, tak se to snad konečně pohne kupředu. Přiznám se vám k malé lsti, kterou jsem použila, aby mi konečně někdo nabral celkový hormonální profil - 30.4. jsem to dostala a tak jsem 3.5. naklusala k nám do Caru s tím, že docentka Ulčová Galová žádá o široký hormonální profil(vždy mi nabrali jen základ), nejdřív koukali, ale pak mi opravdu nabrali vše a světe div se mám nízkou hladinu progesteronu, bez kterého otěhotnět prostě nejde- ovlivňuje prakticky vše od ovulace, děložní sliznici, implantaci embrya až po jeho udržení.Jsem moc zvědavá, co mi na to řeknou, vím, že v tom to Caru nechávají píchat agolutin, tak by snad mohla být větší šance, že se to povede.
15. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
Pampeli, držím palečky. Nana, v šesnácti to jde, máme i mladší klienty, měli jsme dokonce i 11 letého . Teď bude ,alespoň nějaký čas sekat latinu. :slight_smile:
15. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
Jé holky, ty holčičí miminkovské capáčky v pravo jsou naprosto k sežrání. já chciiiiii holčičku
15. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám dočítat, jdu vás jen pozdravit.
Tak včera jsem si užila husy ... mňamka to byla a to červenééé zelíčko, jůůů. No a pak jsme skočili v nějakém baru a na to,že jsem měla tak dva drinky, jsem se fakt bavila, pač ostatní se sťali a bavili mě o sto šest. Jen mě překvapilo, kolik "dětí" tráví čas v pátek večer na Stodolní.
No a abych vás ještě pobavila, tak jsme skočili ve strip baru a za 3 minuty jsme byli pryč, pač to tam byl samý "šikmooký" a kdybych se na to podium postavila já, tak bych vypadala líp než ty děvuchy, co se tvářily, že tančí okolo tyče a pohled na ně byl fakt otřesný .... kultura žádná, tak jsme holčiny zdrbly s holkama a odešli :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska netuším, co budu dělat, manža zmizel s projektantem na pozemek a já jsem dosti unavená, ale donesla jsem si práci domů, tak se na to asi vrhnu, stejně to musím udělat tak i tak, a doma to jde líp.

Přeji vám krásnou sobotu, pokud možno nedeštivou (zatím to vypadá dobře a na Severu Moravy se sluníčko pokouší vykouknout zpod mraku - včera už jsem zase měla nepříjemný pocit ze zvednuté hladiny místních řek a před očima my šel ten loňský rok a ta spoušť,m co se stala ... no snad to už zůstane navždy jen vzpomínkou)
Papa
15. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
Dobré ráno,tedy spíše dopoledne,tak jsem uvařila bolonské špagety a zítra bude pečený králík se zelím,knedlíkem
Ale to hlavní mensruace je tu tak snad bude vše jak má být. :wink:
15. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
Téda dámy, tady dneska ani noha :grinning:

Já byla dneska na pouti, strašlivá zima ... ale povozila jsem kočárek, koupila balonek neteřince ( nechutnost od prodejců 120.-) a vlastně strávila 4 hodiny procházky s kočárkem (samo, že jsme skočili v restauračce, bylo potřeba nakojit mimčo a přebalit :grinning: )
15. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj děvčata, tak jsem zase po dlouhé době zpět. Proste jsem vedela, ze az začnu chodit do práce, bude to konec s diskuzi u vás. Jinak se vás snažím trochu sledovat, ale moc to pokaždé nejde.
Dneska jsem byla vybírat konečně svatební šaty. Mám z nich radost, nejsou úplně jednoduché, ale ani ne přezdobené, tak akorád. jsem ráda, že jsem se rozhodla si je nakonec pořídit.
Jinak u nás co se týče těhotnení nic nového, Už mám za sebou první mrchnu, tak ještě jednou a když bude vše OK, tak zavolam do CARU a zkusíme to podruhé.....
Doufám, že jste všechny v pohodě, něketeré máte lepší a nekteré horší zprávy, ale těhulení se nám tu krásně rozrůstá.
zatím se mějte krásně
15. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz
ahoj koubovka... jsem na tom stejne... v praci nehrozi, abych chodila na konika :frowning2: takze to taky stiham vzdycky kazdej den kdyz prijdu domu a nebo o vikendu... ale to je tu mrtvo.

abig... ty jsi uuuuuuuzasna teta!!! :wink:
16. kvě 2010 v 08:00  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
16. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.