• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj všem :slight_smile:
tak já jsem byla včera odpoledne na fotbale a dneska jedeme zase,jen se musím trochu víc přiobléknout,protože mi byla kosa!!!Na květen je to hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dala bych si tam grog,ale mám smůlu,tak jsem do sebe lila čaje,takže jsem pořád lítala na wc..ale bylo to dobrý a dala jsem si tam báááááječnou klobásku :grinning: :grinning:
Koubi tak ty už máš svatební šatičky,to je nádherný a romantický,co takhle fotečka do alba,nebo si budeme muset počkat až na svatební fotečky...
Abig ten nahoře to vidí,jak budeš báječná mamina a už ti to tam chystá.....
Pampeliško jojo,víkendy jsou mrtvé,každý si doma užívá drahé polovičky a na koníka nemá čas....
Peci ahoj stimulantko,už se to blíží,za pár už budeš těhulína :slight_smile:
Evaav tak to je dobře,že dorazila mrcha,pěkně ti to vychází,tak hlavně ať to klape takhle senzačně až do konce!!!
16. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno,
nechutně tady lije, doslova jako z konve. Ségra už dává věci do patra a čeká, kolik vody se navalí,, pač už jezdí hasiči a pomáhají s vodou .... :cry: :cry: :cry:
Ale bude dobře, v to doufám :wink:

Ahoj Pampeli
Ahoj Pecičko
16. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj Evičko
16. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj Abig,to je hrozný tohle počasí,chudáci lidi,co žijí u vody,je mi jich tak líto,když to vidím,jak ten živel bere všechno a ti lidé zůstanu uplně bez ničeho.....snad to nebude tak hrozné!!!!
16. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
Koubovka, takže šatičky vybrány ? Jůůů, já bych šla do svatby znovu, jen kvůli těm šatičkám :grinning:
Také se těším na foto.
16. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Evi, věřím, že to bude v pořádku, vidí, co se děje, tak se podle toho zachovají, jen v nich prostě přežívá ten strach z loňska, kdy to přišlo z minuty na minutu .... tentokrát se zatím nevylívá potok, ale stéká z lesů z druhé strany jejich dědinky.
16. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
Jak se ti daří, jako těhulince ?
16. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
Určitě je lepší,že jsou na to připraveni,ale stejně,ten strach z toho,jak hodně to udeří musí být na psychiku!!!
tak já jdu na to vaření,ale moc se mi nechce,ještě že tohle je rychle,tak to asi nejdřív ještě trochu pouklidím,vyluxuju a tak.
Zatím papa a pěknou neděli!!!!
16. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
Také se zase na chvíli rozloučím, kávička na stole i se snídaní, tak jdu na to.l
16. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
Jako těhule jsem v pohodě...žaludek už nezlobí,takže pořád do sebe něco láduju,budu muset brzdit!!!A prsa mě bolí neskutečně,asi jak se nadouvají nebo co,to budu jak Dolly za chvilku :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
Tak snídani už mám v sobě,já si dávám velký hrnek čaje s medíkem a něco k tomu...dnes byl chlebík s máslem a šunkou a rajčátkem.Měla jsem strach,jak to budu zvládat s kávou,protože jsem byla dost závislá na turecké,aspoň 2 denně a je to naprosto bez problémů,vůbec na ni nemám chuť,jen občas si dám Caro s mlíkem :sweat_smile:
16. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
eviku-ty to tady tak hezky popisuješ, že už se nemůžu dočkat, až budu těhule :grinning:
abig a jak pokračuješ, Jinak tady taky hrůza, leje jako z konve, vítr šílený a voda je snad všude,ach jo :frowning2: a jak koukám na tu mizernou předpověd, tak mě z toho omývá.......
16. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
ja mam taky uz po snidani... :grinning:
ahoj abig, peci a eviku, ty nase tehule :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
peci a jak to vypada s tebou? kdy te ceka OPU? nebo uz byla? omlouvam se, pres tyden nestiham... takze pri tom docitani mi mohlo neco uniknout :frowning2:
16. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
abig... to je strasny s tema povodnema.... vuuuuuuubec si nedovedu predstavit ten strach :frowning2:
16. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
pampeliško ahoj- no já byla v pátek na utz, to byl 6den cyklu a měla jsem 4foliky, tak jdu v uterý ještě na jeden a když bude vše oki, tak ve čtvrtek opu :slight_smile: věřím :slight_smile:
16. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
jejda... tak to je super! jojo o tech folikach jsem se docetla :grinning: tak to vypada jeste lepseji jak minule, co? :wink:
16. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
Peci,vidím to uplně jasně :slight_smile: Budou 4 embryjka,dvě bo bříška a dvě ještě jako rezervička do mrazáčku...to sice nebude potřeba,ale jen jako jistota,člověk je pak klidnější!!!!
U nás naštěstí neprší,ale je zataženo,tak asi začne,občas vykoukne i puňta,ale chladno!!!včera jsem si musela zatopit v krbu a přemýšlím o tom i teď :angry: A i léto prý má být nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tentokrát mi to až tak nevadí,tropy být nemusí,ale nějaké to teplíčko bych snesla!!!
16. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
eviku-děkuji, taky to tak tentokrát vnímám, prostě to cítím....
pampeli-jo nepočítala jsem s tím, byla jsem opravdu mile překvapena:slight_smile: snad poprvé a na to že to byla minimálka sice s injekcema, ale byla tak dobrý :slight_smile: chtěla bych aspon dvě do bříška :slight_smile:
16. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Peci, ted mi došlo, jak to krásně vychází, čtyři folikly jsou super, oni krásně dozrají a přeju, aby byli všechyn krásné a vyzrálé.
Děvčata šatičky bych dala do alba moc ráda, jenže jsem já blbe zapomněla foták, tak to bude až v září. bylo to ale náročný, ještě jsem vybírala společenský na svatbu kamarádky, které jdu za svědka, takže jsem se docela zapotila.
Evik, koukám, že se jako těhule cítíš perfektne, to je super, už se taky těším.
16. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
koubovko-jo, jsem ráda a byla jsem mile překvapena, protože jsem nikdy víc než 2neměla:slight_smile:
tak ty se chystáš na svatbu, já bych si to kvůli těm šatičkám taky zopákla :grinning: jako abig :slight_smile:
16. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
holky pekny den přeji,ikdyž tady je pěkně hnusně.Mě dnes snidani udělal synaček asi ho to ještě mrzí ten jeho slavnej draček :slight_smile: :slight_smile:
Pecičko to je ale super 4foliky to je tak akorat :slight_smile:
16. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
ahoj nani :slight_smile:
16. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
peci, já když jsem si je včera, tak jsem trochu zalitovala, že nemůžeme udělat větší svatbu se vším všudy, ale prostě, abych se kvůli svatbě zadlužovala to opravdu nechceme, takže aspon ty šatičky si užiju.
Holky, já už bych taky tak chtěla stimulovat....ach joooo.
16. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj Nana, a jak se cítíš ty jako těhulka?
16. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
nani, já taky chtěla velkou svatbu a nakonec nás bylo 8 a i tak jsme si to užili, neboj, bude to fajn :slight_smile:
16. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
holky cítím se dobře.Myslím že už mi roste břuch :slight_smile: :slight_smile: Včera jsem teda zvracela,ale jinak je to o.k.Od začatku mě strašně bolí prsíčka vyrostli mi tak o dvě čísla,ale přitelíček ma radost :slight_smile: jinak mě štve jen to počasí :frowning2:
16. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
koubovka... my jsme meli taky svatbu v zari :grinning: kraaaaaasne obdobi!!!
16. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj :grinning:
16. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
Já se také vzdávala v září ... dopoledne lilo jak z, konve a při mém ano bylo hromobití .... a než jsme dojeli na kus žvance, tak přestalo pršet a odpoledne bylo krááásně, modrá obloha a teploučko :wink:

Peci, já jsem dnes 3DC, beru ten Estrimax na zastavení ovulky a na sliznici, aby měli embryjka krásnou peřinku, 25.5. jdu na UTZ a pak se uvidí, nemám vůbec představu, kdy by mohlo dojít k ET, asi záleží na té sliznici, ale s tou jsem neměla nikdy problém, tak počítám, že nejpozději fakt do konce května si je povezu domů v bříšku.

Nana, Koubovka ahoj
16. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.