• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
holky, já taky razim vařit, už mi kručíííí...dneska máme tortilky :slight_smile:
16. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
Pampeli, tak to jsme na tom stejně, jen sedím v kuchyni a jen říkám, kde co je a jak se co dělá.

Evi, můj umí jen špagety s jednou omáčkou, ale asi stárne, tak se rozhodl, že se naučí vařit a já se bránit rozhodně nebudu.

Jinak máme kuřecí rolky plněné špenátem a žampiony a šťouchané brambory :wink:
16. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
Abig, chtěla bych tak v červenci srpnu začít, uvidíme, na kdy mi gynekkolog naplanuje kontrolu čípku. 25. jdu na kontrolu po šestinedělí, tak se tam snad domluvím
16. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
:slight_smile: Takže na svatbě už nebude možná jen dva
16. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
Holky, jdu zase pracovat, na chvíli se zase loučím, stejně se všechny bude chystat papkat ... dobrou chuť všem !!!
16. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
Možná jo abig, ale uvidíme, třeba budu zrovna jen ve stimulce, hlavně aby už se neco delo
16. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
koubi... my meli svatbu 11. rijna a bylo nadherne, fantasticky pocasi, slunicko, rano malinkko mlha, ale zase byla romantika na foceni (fotili jsme se pred obradem), takze podzimni svatby rozhodne schvaluju. :wink:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=221109&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
16. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
cabalkova... moc pekne fotky!!!!
16. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
taky vsem preju BOBROU CHUŤ :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
pampe... dekuju. :slight_smile: Nejsme nejmladsi ani nejstihlejsi, ale uzili jsme si to. :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
Cabal, opravdu nádherný fotečky. my to budem mít jen v šesti lidech a bez tech klasických věcí, jako je dort, hosina, jen večeře po obřadu na radnici.
16. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
Cabalkova je to vidět,že jste si to užili,to je dobře!!!!!Moc hezké fotečky :slight_smile: Jsi kus ženský,žádná vychrtlina,tak nějak moje krevní skupina :grinning: :grinning: Tak teď ještě to miminko,aby se podařilo a štěstí bude dokonalé!!!!

Abig lepší špagety než nic...a jestli se do toho teď zakousne,tak si budeš žít jak v bavlnce a když budou ještě mimískové,tak to teprve bude pohoda :grinning:

Já jsem zralá zase do postele :confounded: Jsem jako spící Růža...pěkně jsem se napapkala,tak nevím,jestli to mám na chvíli zalomit,ještě si musím umýt hlavu a někdy po 14 hodině vyrážíme....to je dilema.

Peci tak to budu držet palce jako blázen tvojí kočce,mě to čeká příští rok a už teď mám z toho hrůzu,snad to dobře dopadne :sweat_smile:
16. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
koubo.... i tak to bude urcite krasny den, na ktery budes vzpominat... my to meli taky jako skoro veceri (obrad ve dve, hostina cca od pul paty) a bylo to idealni.... Tak si to krasne uzij a hod fotku saticek, jo??
16. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
Cabal,my máme obřad až v 15.30, takže to bude opravdu večerní,posedíme v klídku a pak to oslavíme s kamarádama nekde jinde a uvolnene....už se moc tesím na to naše ¨ano¨ :grinning:
16. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj všem,tady u nás zima jako blázen,na Sněžce včera padal sníh a jelikoš naše město je mezi Krkonošema a Orlickýma horama tak to t je znát brrrr :confounded:
Jinak u nás manžel si zvládne uvaři,ale většinou to dělám já.Ale ,za to dělá občas studené večeře nebo snídaně a umí to pěkně nazdobit :wink:
No já si ke spříjemnění čekání včera objednala tři knížky,tak alespon budu myslet na něco občas jiného než jak to dobadne,i když se tomu v hlavě stejně nevyhnu :frowning2:
A jak čtu, tak tady v tom květnu nás bude hodně bojovnic tak všem nám budu přát ten nejkrásnější konec,krásná miminka v bříšku. :wink: :wink: :wink:
16. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
Jo a já se vdávala 4.11.2004 a to byl poslední víkend v tom to roce co bylo pěkně,pršelo vlastně jen odpoledne, to bylo pro štěstí :wink:
16. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
Abig - 29 - čekání na KET (3 ET) - květen
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- čekání na (minimalka)květen
Evaav- čekání 2 IVF-květen
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
cutce - čekání na 1IVF - květen (předpokládaný termín OPU 17.5.)
Atlaselka - 2.IVF v květnu,začátek stimulace 2.5.
Lumpajda 29 čekání na 2.IVF červen/červenec
Ifet 27 čekání na 2.IVF v květnu
misi.21-23-15.4 2010ET----TT 4.5 NEGATIVNÍ--2.IVF-podzim 2010

Čekatelky na //:
Albi - 27.4. ET test 9.5.
salopa: 26.4. KET, testovat 15.5.

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve(1bobísek)
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
16. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz
Překopírovala jsem tabulku, tak jí prosím opravte, určitě jsou novinky !!!
16. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ták, pač je tak hnusně a mám zakazáno doma pracovat, tak jedeme na nákupy. Nové prahy, barvu na malování, nějakou tu okrasnou věcičku a pak ke tchánovi, což se mi nechce, ale nic jiného mi nezbyde.
Nakouknu večer.
16. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Já taky nakouknu večír, jdu odpočívat před zítřejším začátkem pracovního maratonu.
Jo a Salop, jak ty a testování, ještě ses neozvala, nebo jsem neco propásla?
16. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
ahojte jen napíšu,budu na vás moc myslet,ale ted se pár dní neukážu,chci mít klid,to ne samozřejěm od vás,ale chci myslet na něco lepšího a užívat si :slight_smile: na všechny myslím,držím pěsti a všem přeju když už není sluníčko venku tak aspon v dušičce :wink:
ET máme od soboty za sebou a ted už jen čekat..
Mám v bříšku 2 morulky a tentokrát ještě 4 mrazáčky.
mějte se krásně.papa
16. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
Abig - 29 - čekání na KET (3 ET) - květen
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- čekání na (minimalka)květen
Evaav- čekání 2 IVF-květen
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
cutce - čekání na 1IVF - květen (předpokládaný termín OPU 17.5.)
Lumpajda 29 čekání na 2.IVF červen/červenec
Ifet 27 čekání na 2.IVF v květnu
misi.21-23-15.4 2010ET----TT 4.5 NEGATIVNÍ--2.IVF-podzim 2010

Čekatelky na //:
Albi - 27.4. ET test 9.5.
salopa: 26.4. KET, testovat 15.5.
Atlaselka - ET 15.5.,test 2.6.

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve(1bobísek)
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
16. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
Atlaselko, držím palečky....bude to dobré
16. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
Děkujuu..
16. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz
Atlaselko,tak gratuluji a přeji hodně štěstíčka,ať se to povede!!!!!
Koubi Salop už má testíky pozitivní,teď jen čeká na potvrzení :slight_smile: (nevím jestli z krve nebo rovnou UTZ)
Já jsem zase chrápala jako špalek a teď jsem snad víc unavená,když jsem zalezla :confounded:
16. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
než když jsem zalezla.....už vynechávám i slova :grinning:
16. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
atlaselko.... super! to klapne!!! morulky = super :wink:
16. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
koubovka... jojo salop uz se radi do nastavajicich maminek :grinning: podle dvou //
16. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz
ahojda holčeny, tak jsem vás dočetla, pěkně jste se rozjely:o) Já se dneska od rna nezastavila:o))Ráno jsme byli prošmejdit obchůdky, pak jsem vařila ( plněné papriky a rajská)..byl velký úspěch,t aka spoń nemusím zejtra vařit:o) Mno a ještě jsem se vrhla do pečení :grinning: A teď jsem se konečně utrhla za váma na nakouknutí:o)
Atlaselko, tak hezky hlaď bříško :wink:
holky já bych se taky hnedky vdávala zase:o)A taky jsme měli svatbu na podzim :slight_smile:
Jinak koubi, já dle testu // a teď čekám na UTZ a na ten jsme objednaní na 24.5.Takže si ještě tejden počkám :slight_smile:
Tak asi se připíšu do tabulky až po UTZ:o)
Jinak zdravím všechny pampelisku, ecika, abig,evaa, peci, misandu a vššeeechny :slight_smile:
16. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
Salop úplně te chápu, proč se nechceš zapsat v tabulce, ikdyž uvidíš, že bude všechno v pohodě. Koukám, že si byla na KETu a kolik jsi mela zamražených emryek?
16. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.