• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
:slight_smile: :slight_smile: Tak zase další víkend za námi kočky,tak vám přeji zítra pohodový vstup do nového týdne!!! :slight_smile: A ať už je lepší počasíčko sakra,vždyť toto je jako v březnu a ne v květnu....snad příští víkend by měl být lepší,tak uvidíme a ještě pár dní musíme vydržať :grinning:
Hezký večer všem :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Dneska už tu asi nikdo nebude, já jdu taky koukat na pojištovnu, tak se všechny mejte a já zkusím juknout i v týdnu.
papa a dobrou
16. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
Tak už to tady máme zase. Ségra už schovala, co mohla, auto vyvezli na druhou stranu města a teď už jim nezbývá nic jiného než vyčkávat, zdali přestane pršet ... a pokud ne, tak skončí stejně jako vloni :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Nejhorší na tom je, že není jak pomoci, vyhlášená krizová situace .... naštěstí má tentokrát muže doma a přijeli i tchánovci, tak se mi o ně postarají, ale i tak je mi do breku.
16. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
abig no to je STRASNY!!! :frowning2:
16. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz
holky tak ja se s vama loucim... dobrou noc. a zitra odpoledne (spis vecer) na vas zase kouknu :wink:
16. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz
Dobré ráno !!!
Chystám se do práce, moc jsem toho nenaspala, celou noc prší .... :frowning2:
Včera jsem v ruce v obchodě držela gumáky, no nekoupila, koza jsem .... takže jdu balit náhradní věci a jdu do práce !!!

Všem kdo máte kontroličky, ať dopadnou na 1.
17. kvě 2010 v 05:49  • Odpověz
Dobré ránko,já dnes nějak nemůžu vydržet spát dýl :wink:
abig,to je strašné stou vodou snad to u vás dobadne dobře,já někdy nadávám,že bydlím celý život na kopci,ale když pak vidím ty chudáky u řeky, jak tam každou chvílku chodí hlídat vodu brrrr...
Tady neprší tady je furt zima.

No tak si dnes natrénjeme s malou vztávání na zítra,dobré,že je už brzo světlo tak to se vztává lépe
Jinak taky včem co máte dnes ontrol takdržím pěsti
17. kvě 2010 v 06:25  • Odpověz
dobré ranko holky :slight_smile:
abig-držím palečky, at už přestane a všechno se zklidní :frowning2:
kdo dnes něco máte, tak držím palečky :slight_smile:
17. kvě 2010 v 07:43  • Odpověz
Ahojky,pěkné ránko!!!!
Je to hrůza s tím deštěm.....už aby to skončilo!!!!!
Všem i přes ty nedobré klimapodmínky hezký den!!! :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
ahojky

abiq: to je hruza :astonished: ,
17. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
Tak jsem zpět z práce, voda poškodila vysoké napětí a nejde proud :wink: , tak budu pracovat z domů.
Po cestě jsem si koupila ty gumáky (červené karečko), byť u vietnamců, ale kdyby jste mě viděly mokrou po kolena, věřily by jste :grinning: no kočka jak prase budu ... hlavně v suchu.
Psala ségra, že jim přestává pršet a hladina klesá, ale u nás neskutečně leje, tak snad už to nebude horší. Čekáme na vylítí řeky, cca 4km od nás (nám nic nehrozí) a to tam u nich bude mazec, tak je zátopová oblast, takže ty gumáky se budou hodit, až to bude stékat k nám a pokud bude potřeba pomoct, tak vyrazím a budu v suchu ...

Jinak ms končí a já se začínám těšit na KET a můj smysl mi říká, že se citím dobře a dokonce věřím, že by to tentokrát mohlo vyjít.
Což je u mě pokrok, co?
17. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
abiq: tak to je skvely, ze si veris a dest ustoupa :wink:
17. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky,uz jsem k vam zase vlezla...
Sice nestiham docitat...
Jen jsem si vsimla Abig...To je sileny co se to tam u vas deje!
Hlavne,ze jsi z prace doma,vid?
Mne taky konci MS a taky se tesim na kET...Jsme na tom stejne!
To jsem rada,ze nejsem sama :wink:
Jo a cabalkova ma nadherny ty fotky,ze jo,holky?
17. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj Cutce.
Ahoj Petlusko.
17. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
Cutce, jak to vypadá u tebe s tím IUI?

Petlusko, už jsi někdy byla na KET ? Už víš, kdy ?
17. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
Jeste jsem na Ketu nebyla...
Beres neco?Ja beru Divinu...Mela by byt na zvyseni sliznice.Na kontrolu jdu pristi stredu a pak doufam co nejdriv do toho!!! :grinning:
17. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Petlusko, tak to máme vážně na stejno. Dneska jsem 4DC a já beru Estrimax. Na kontrolu jdu příští úterý. :grinning:
17. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
Dobrý den přeju.
Abig, to je vážně děsný. Tak snad už brzo přestane pršet a začne se ten vodní živel krotit a ustupovat.
KETík už se Vám blíží a i dalším ET. To je super. Bude tu spusta těhulek:o)
koubovka: Snad bude vše o.k. Uvidím na UTZ. Byla jsem na KETu a měla jsem zamraženo 13 bojovníčků. Z toho mi tři rozmrazili , páč se počítá s tím, že nějaké embryo nepřežije, ale nám se udržely všechny:o) Tak nám paní embryoložka říkala, že to jedno ještě zamrazí znovu a dají mi tam jen dvě. Páč prej takovýhlo bojovníky mi tam tři nedaj:o)))
Jinak zdravím i ostatní holčeny :wink:
Tady dneska konečně svítí sluníčko. Ale teplo moc nejni.Jen za oknem:o)
17. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
brééé ránkooo...

abig s tou vodou je to na bednu :frowning2: snad se mrcha uklidnííí!!!!

jinak je dobře, že věříš :slight_smile: ti to řikám furt, že KET je tvůůůůj :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
holky, nemocenská se počítá i přes víkend nebo ne??? to znamená kdybych nastoupila nemocenskou např.v pátek, jestli ty tři dny neplacený se promítnou na ten víkend nebo ne...??
17. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
autor
tedy, myslim dva, píšu tři :grinning:
17. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
nazdáárek misando..jojo...počítá se to i na víkend
17. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
dopédelky :grinning: a mišanda to na víkend nevyjde :grinning: to se na to vyprdnuuu!!!!!
17. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
autor
holky já furt nevim jak to mám udělat...když mi mudra řekne, že si mám píchat prostě v poledne...že večer nee...jestli mám riskovat že něco chytim na záchodě, nebo jestli zůstat doma...to ale budu doma na celou stimulku plus pak to čekání a to nevim jestli je dobrý :frowning2:
17. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
misando, mně to taky na víkend nevyšlo:o) Začínala jsem v pondělí:o)
Já bejt tebou, tak bych asi raději zůstala doma v klídku. Vím, že doma je to kolikrát na palici, ale zase prostě máš víc klídku a žádný stresy kde a kdy a jak si to píchnout. Takhle bys měla doma komfort.
17. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
salop, to jo, ale penízky budou na hovínko :slight_smile: práááávěě :slight_smile: a kdybych šla až po týdnu píchání, až prostě po kontrole folíčků, tak bych to měla tu nemocenskou v rámci jednoho měsíce...což nevim jestli je zase ideální a neni lepší šoupnout ty první tři dny ještě do května aby se ty peníze tak nějak vyrovnaly????

já se děsim úplně toho, kolik dáme ve finále za ten gonal :zipper_mouth:
17. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
jinak salop, jak se máš? :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
tka na to teď koukám...asi si to teda vezmu se začátkem stimulky..26.5. jdu k mudře, takže bych to měla 27+28 neplacený a pak jenom pondělí 31 a to už se hraje na procenta...takže by asi ta výplata za květen nebyla taková drasťárna jako kdybych to měla všechno i s těma neplacenýma za celej červen, ne????

já se v tom moc nevyznám, mno :frowning2:
17. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
misanda: hele..já taky stále spekuluju ohledně peněz...a taky si prostě říkám, že po těch prvních dvou měsících bych se vrátila do práce. Ale člověk taky musí brát v potaz to, že tak dlouho na to čekal a co ho to už stálo a ne jen peněz, ale úsilí, nervíků a tak. Já měla vlastně první čtyři dny v dubnu a zbytek jsem u byla v květnu. Ale stejně se v tom neorientuju nějak. Páč je to děsně složitý.
Hele..já si taky dokupovala ještě jedno pero a platila jsem za něj 1382,-. A normální cena je co se tak koukám 4146.
Jinak se mám fajně. Nějak jsem se bála toho bejt doma, ale ještě jsem neměla čas se nudit:o)Stále je co dělat. Takže fakt užívám klídku a pohody, páč v práci bych se asi zbláznila. Jsem na mailu a vidím jakej je tam chaoz. Takže sem tam něco dělám i doma.
A co ty jinak..už se to blíží, co?:o)
17. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
Hele..já se v tom taky nevyznám, ale asi to tak bude dobrý. Hlavně aby sis to v klidu píchala a byla v klídku, to je to nejdůležitější. I když s těma penízkama to chápu :unamused: Je to na prdlačku tohle. Ale co naděláme.Já bejt tebou, tak to vezmu od začátku stimulky :wink:
17. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.