• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
salop, jakto, že jsi platila za to pero tak málo?

to ti věřim, že se doma nenudíš, já se taky asi nudit nebudu, mám toho tolik v plááánuuu :slight_smile: ale teda nevim jak dlouho bych se měla válet po ET :grinning: aby mi to moc ty plány nerozharašilo :grinning:

takže říkáš začátek stimulky jo?? no, já to nadhodim doma a uvidíme...stejně se těm neplacenejm tří dnům nevyhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
pekny den holky.Mam jeden velky problem.V pondělí jsem byla u zubařky a vrtala mi jeden zub a od te doby mě boli snad všechny zuby v puse je to strašně nesnesitelny.Cetla jsem že se to v těhotenství stava kvuli kolisaní hormonu.Nevíte co by mi pomohlo jsem fakt už zoufala :frowning2:
17. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
misanda: já nevím...při rozpisu se doktor rozmyslel, že mi přidá ještě jedno pero a poslal mi koupit ještě jedno. a platila jsem takhle. a ono fakt taky záleží kde ty injekce asi bereš.vůbec se v tom nevyznám.Hele..já se taky neválela. Ani jeden den jsem celej den neležela. Hned po KETu jsme jeli ke mně do práce a já byla ještě v práci dovyřídit věci a jako neležela jsem ani jeden den celkově. Sama embryoložka mi říkala, nevyležíte to. Takže prostě snažit se na to nemyslet a věnovat se jinejm činnostem.
nana: hele..to možná můžou bejt dásně, zkus něco na potírání dásní co mají v lékárně a můžou těhule. a nebo zkus zavolat zubařce
17. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
salop, ono jde asi o to netahat nic těžký a to je tak všechno, viď? takže můžu být v klídku na zahrádce a opejkat buřty a drbat se sestřenkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
nana, volala bych zubařku...
17. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
misanda: přesně tak..nepřepínat se, necvičit. já chodila i na procházky :wink: Prostě člověk začne cítit kdy je třeba unavenej a nebo ho trošku bolí břicho. Ale na zahrádce sedět a kecat a užívat, to ti řeknou, že je to NEJ co pro ně můžeš udělat :wink:
17. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
salop, děkujuuu..uvidíme jakt o ještě všechno dopadne. já si furt řikám, že budu mít aspoň dlouhou dovolenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
misanda..přesně tak :wink: a tím,že člověk má ty vycházky, tak prostě v klídku může i ven. jen prostě nemáš stres v práci.a když se to povede, tak bys zůstala už doma celou dobu?
17. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
salop, jestli by se nááááhodou zadařilo, tak bych určitě doma zůstala...v práci mi to za to nestojí :slight_smile:

ty jsi taky doma, ne??? a plánuješ zůstat až do konce???
17. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
misanda: já jsem doma, ale stále se peru s myšlenkou,ž e bych se vrátila po těch prvním třech měsících.i když mi to spousta lidiček rozmlouvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: já ale taky kvůli penízkům no :confused: Uvidíme jak to bude. Asi až taky podle toho co mi řeknou v pronatalu. A manže mi říkal,že pokude teda do práce, tak mě ale nenechá dojíždět. A bude mě vozit autem, abych se nemusela mačkat v buse.
17. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
salop, to jsi teda frajerka, ale jak píšeš, s těma penězma je to na pikačuuuu...já se fakt děsim jenom toho, kolik ještě dáme za ten Gonal, pač plná palba je prostě 4500 a bojim, že tolik budeme i doplácet...člověk furt musí řešit prachy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
misanda: když mně i práce děsně chybí. sice se nenudím ani doma, ale tím,že prostě všichni pracujou, a taky jsem ve městě, kde skoro nikoho neznám, tak jsem furt sama doma a to mě tak nějak sejří. Něco jinýho by bylo, kdyby člověk měl s kým pokecat. Nebejt vás, tak zblbnu úplně:o) a ty peníze jsou fakt děsný.furt aby člověk přepočítával. páč nic není levnýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hele a co se zeptat mudry jak to vypadá, jestli budeš muset dopaltit celou částku. Já si myslím,že právě nebudeš muset. Mně taky schválili jen ty tři pera a to čtvrtý jsem neplatila taky celou pálku.
17. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
salop, jenomže od pojišťovny máš nárok na pět per, který jsou spoluhrazený...ale ty já už mám...takže já budu must brát každý další za 4500 :zipper_mouth: a teď si vem, jetli budeme potřebovat dvě...to si to půjdu rovnou švihnout...ať se jdou pojišťovny fakt vycpat...

tak to chápu, že je to na budku, když jsi sama...to bych byla taky...a co pracovat z domova, neni to lepší??? nemusíš nikam dojíždět atd...
17. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz
misanda: aha..tak to jsem nevěděla. hele taky mě to sere, páč člověk tam cpe celej život furt prachy a pak když jednou něco potřebuje, tak si toho musíš tolik cálovat sama.
Hele..já něco z domu dělám. ale to co dělám v práci nejde dělat z domu.To je ten problém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
autor
salop, tak uvidíš jak ti bude...co ti řeknou v Pronatalu, ale myslim, že jestli ti bude ok a bude v mimi bejváku taky všechno v pořádku, že tě klidně do tý tvojí práce pošlou :wink:
17. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
misanda: já si to taky myslím:o)) hlavně prostě budu víc v klidu, bo budu vědět, že pak jdu pryč :grinning:
ty joo..já jsem tak zvědavá jak ti pomůže ta zvýšená dávka, ale prostě cejtím, že to bude mnohem lepčejší :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
ahoj holky,

mam skvelou novinku, jdeme opet na IVF, vajicka se vzpamatovali a mam jich 8 mozna 10 foliku k pouziti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
salop, snad to bude lepšejší už jenom kvůli tomu, že tam mám ty prefolikuly..no uvidíme...ale něco tam snad bude, když budu mít vyšší dávky než posledně, ne??? :slight_smile: já bych si hrozně přála, abych měla aspň 4 oocyty...kéééž by!!!! posledně jsem měla z osmi tři...tak uvidíme no :frowning2:
autor
cutce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to je výýýýýýýýýýýýýýbornýýýýýýýýýýýýýý...ale jakto???? že tak najednou!!!?????? :astonished:
misanda,čus tak ty jdeš taky do boje?
Já taky nevím,jak to bude u nás s klidovím režimem.S Verčou to moc asi nepůjde,ale budu se snažit polehávat a když to půjde tak,alespon ten první druhy den budu raději v klidu.Já budu asi taky píchat Gonál,líchala jsem si ho už u 1Ivf,tak v tom budu pokračovat,doktor mi říkal,že po těch třech letech léky podražili a taky mě to bude stát určitě kolem 4500Kč,je to hrůza ještě aby to aspon dobře dopadlo,ale ono dopadne :wink:
misando a ty budeš mít dlohý protokol? Jinak jak jsme se bavili v pátek ,tak mrcha přišla v sobotu ráno :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
no oni mi ve stredu zvysili davku na 300 a UTZ jsem mela hned v patek, takze tam nic nebylo, ale jak jsem to brala i prez vikend, tak to zapusobilo :slight_smile:

rikala nevim, co jste delali prez vikend, ale pokracujte v tom. tak ja budu chlastat a manzel nekam odjede pryc :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
cutce, :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
cutce, takže se pořádně vožer!!! a jakýpak štráchy s tim!!! asi taky začnu chlastat :grinning:

evi, jj, mám rozjetý dlouhý protokol, příští týden začínám s Gonalem :slight_smile: mám pět per a budu msuet dokupovat :frowning2: a ted ještě ty léky podražily :frowning2:
17. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
cutce...to je supeeeerrrrrrr :grinning: tak gratulkaaaa :grinning: tady je to přesně příklad toho, že nikdy nejni rozhodnuto :grinning:
misando uvidíš, že to bude lepší než minule. hlavně tělo už ví do čeho jde :grinning:
jinak asi teda by to chtělo nějakou studii o tom, že pro stimulaci je výborné zvýšení přísun alkoholu , pro dobrý růst folikulů :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
no to ale nevim jestli bude pusobti na vsechny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale aspon vim, ze to funguje na me :grinning: :grinning: :grinning: no mam 16mm, 4x 15mm a pak nejaky 9mm a 7mm
17. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
cutce, a kdy by bylo opu????
17. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
co je opu? Kdy by mi je meli dat zpet? V pondeli, ted v patek jdu na vyber ven :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
opu je ovarialní punkce, takže odběr vajíček :slight_smile: takže v pátek :slight_smile: zavedení zpět je ET = embryonální transfer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
aha :slight_smile: , jo presne tak :grinning: :grinning: :grinning: , teda pokud to pujde podle planu, coz u me je mala pravdepodobnost :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
cutce!!!! NO PARADA!!!!!!!!!!!!! SUPER ZPRAVA!!!!!! :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.